EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Yago, pasión y venganza

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Yago, pasión y venganza

Post by Nathan on 15.05.16 14:09

Ja sam pogledao prve 4 i zapoceo s 5.epizodom. Ovo je jako dobro napravljeno, zasada s glavom i repom te bez puno pretjerivanja. Nije sada extra zanimljiva da te drzi napeto pred ekranom. Dosta sam iznenađen, ne liči mi na Televisu. Entrada mi je baš super, napravljena je baš u skladu s pričom. Iako je priča dosta izlizana jer smo se zadnjih godina iste i nagledali mogu samo reći da ovdje paše i nadam se da će malo i promijeniti. Super mi je kemija i ležernost između Ambar i Yaga pa se nadam da je neće po putu koknuti kako su lik u Ezelu maknuli.

Sve u svemu idem dalje, lijepo je sve napravljeno pa se još nadam da višo od 70 epizoda neće snimati.

Senior member

Poruka : 730

Back to top Go down

Post by Vlad on 19.05.16 7:32

Yago prelazi na Unimas od 23. maja.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.05.16 8:37

Pa realno.
Mene je serija baš razočarala. zzzzz

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Nathan on 19.05.16 22:39

Meni je serija totalno uredu, moram ovotjedne epizode pogledati. Nadam se samo da neće prestati sa stavljanjem epizoda da se mogu pogledati.

Senior member

Back to top Go down

Post by Vlad on 21.05.16 5:57

Yago se ipak nastavlja na Univision-u od 30. maja.

Drago mi je, jer su zasad pristojni i mnogo bolji od AQNMD, koja je trebalo da bude zamena.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Nathan on 21.05.16 7:13

Odlično, vjerojatno će je rezuckat i skraćivati no barem ostaje u terminu. Ja moram pogledati ovaj tjedan, stao sam taman kada je priznao Melini da je on Omar. Bila je baš dobra scena, toliko se Ivan uživio u nju da se vidjelo kako zna dobro glumiti.
Malo se sve zakuhava pogotovo ovaj dio sa ne vjerovanjima pa su mu čak stavili zvučnik da vide što radi.

Senior member

Back to top Go down

Post by Nathan on 04.06.16 22:57

Ovo valjda samo ja gledam. rofl

Kvalitetno odrađeno, smišljeno, ali nažalost dosadno. Meni se sviđa kvaliteta i razina na koju su dignuli produkciju no to jednostavno ne uspijeva budući da imaju podosta izlizanu priču i jednoličan tekst. Kroz tjedan se nije puno toga dogodilo, u principu su se vrtili u krug sa svjedokom ubojstva zaštitara do navlačenja Yaga i Sare. U drugim aspektima ništa korisno osim odlične scene kada je Katia prekinula seks Yaga i Ambar.
Sophie Alexander mi je odvdje odlična, nisam je drugdje mogao baš svariti no ovdje je zbilja fenomenalna.

Sumnjam da je i Ezel bio nešto zanimljiv i da će se ovdje nešto pretjerano puno događati. Univision je krenuo unutar epki ponavljati scene i stavljati capitulo anterior tako da epke ima cca 35 minuta. Zanimljiva je jedino priča Selme i osvete, a u četvrtak se pojavila i Jade Fraser. juhu aw

Vjerujem da ovo dalje od 70 epizoda neće ići.

Senior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.06.16 23:39

Ja nisam odgledao još 17. epiku...

Šta znam - nit smrdi nit miriše.
Svakako mnooooogo ispod mojih očekivanja.

Produkcija je dobra, glumci su dobri, ali serija je dosadna, nema zvezda, nema dinamike, nema zanimljivosti... Sve je kao neki otužni holivudski film koji je skup ali nešto tu jednostavno ne funkcioniše.

Iskreno, najviše gledam jer Sanchez odlično izgleda i super ga oblače, sve drugo mi je bez veze. mellow

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Nathan on 05.06.16 11:36

@Ángel wrote:

Iskreno, najviše gledam jer Sanchez odlično izgleda i super ga oblače, sve drugo mi je bez veze. mellow

Jelda? smile2 Fenomenalno ga oblače i fenomenalno mu stoji plava boja, jednostavno treba to znati nositi.

Ma gle, preizlizana priča, remake i nedosttak vremena za razradu. Ovako imaju tjedan dana da se nešto dogoditi, a opet ništa. Kvaliteta nije garancija za uspjeh.

Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.06.16 22:42

"Blim" objavio 1. epizodu "Jaga", sada sam je videla na yt.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3277

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics