EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

HR: Novosti

Page 59 of 63 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: HR: Novosti

Post by TVman on 11.08.17 16:45

Samo jos jedno imam za rec i toliko, nadam se da admine nece se lutit smile Ipak,pocela je lidiya o tome kako neke serije koje nisu uspeli u Turskoj ovde su bile exito i je pomenula Kis Gunesi. Prosto serija ima razloga da bude uspesna jer je cirkus kakva publika voli. Ove zadnje epizode koje su emitirane na Sitelu je sve napetije i napetije. Ja se cudio kako brzo se odvijaju nastane  u Paramparci, al ovde je sve brze. Ali dobro morali su tako zbog gledanosti koja je bila jadna u TR. Mislim da treba da das drugu sansu seriji winky

TVman
Junior member
Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by lidiya on 13.08.17 8:49

Nauci me voljeti ipak ne zavrsava iduci tjedan. Imaju jos cak 12h serije prikazati. A dnevne epizode sve krace traju (ne racunajuci reklame dnevno prikazu 01:10h serije, petkom oko 02:00h. Tako da bi serija trebala zavrsiti 25.08.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 578

Back to top Go down

Post by lidiya on 16.08.17 15:59

Nove nastavke serije Anđeli pratite od utorka 22.08. u 18:15h na Novoj Tv

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 22.08.17 3:31

Kako stoje Kara Sevda i Bana Sevmeyi Anlat na Novoj? Bojim se da je Nova smanjila gledanost KS skraćivanjem i rezanjem epizoda. Ako je to slučaj, mogao bi ih RTL potući s njihovim nadolazećim projektima.
Nikola94
Junior member
Junior member

Poruka : 96

Back to top Go down

Post by lidiya on 22.08.17 11:10

Share Kara Sevde se krece oko 40% koliko imam info. Nauci me voljeti isto solidno stoji.

Rtl ih sigurno nece potuci jer ne nudi nista novo, a ruku na srce 3,2,1 kuhaj svakom iducom sezonom sve vise smara (istrosen je projekt). Uz to Nova nakon 20h ima standardno dobar lead in. A Rtl cijelo ljeto nema nista i izgubio je dodatno gledatelje, da ne kazem da ni on sam vise ne zna na koju ciljnu skupinu cilja kad po cijelu vecer prikazuje crtane.

Skracivanjem KS zele da serija potraje do Nove godine. I btw od ovog tjedna KS ide i petkom, a do pocetka jesenske sheme, KS tocnije od iduceg tjedna ide u produzenom terminu. ( i ako je KS izgubio dio gledatelja vratit ce se oni onda kad se produze epizode) winky

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 23.08.17 21:19

Ići će opet u produženom terminu ali ne zadugo jer moraju negdje smjestiti i najavljene projekte.

Također, navodno je RTL otkupio seriju Anne s Cansu Dere (Ezel, Sulejman, Sila) i Vahide Perčin (Feriha, Sulejman). Čini mi se da serija ima jaču i zanimljiviju tematiku od svoje prethodnice Vatanim Sensin (koja je propala usprkos jakim imenima) pa bi mogla privući puno gledatelja, možda čak i preoteti dio gledateljstva Kara Sevde. Mada, možda se brinem neopravdano jer su RTL-ovi urednici katastrofa. smile
Nikola94
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by lidiya on 23.08.17 23:29

Lol,nece nista preoteti. Ne ide to samo tako,vjernost i termin se gradi godinama. Rtl vec 4 godine ne prikazuje turske serije, Nova vec 7 godina prikazuje i to redovno u 20h. Ljudi su vec navikli na taj termin. To je isto ko da sad Nova naprasno stavi sapunicu u 12:30 i prije tog svoje vijesti u 12h. Ne bi se nikako mogle nositi sa hrt-om.

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by lidiya on 25.08.17 7:43

Rtl od iduceg tjedna u vecernjem terminu ukida i Pingvine s Madagaskara, Kung fu pandu, Zutu minutu i Andriju i Andelku i stavlja filmove.
Ima sad da Bit ces moja uhvati i 50% share. Hvala im

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 26.08.17 1:03

Ali idu direktno protiv Kara Sevde s 3,2,1 kuhaj od 4.9. Iako već sada izlizan projekt, očito i dalje dobro prolazi da su uvjereni u uspjeh protiv Turaka.
Nikola94
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Stef on 26.08.17 1:05

Ma to su slepci teške kategorije, ko ovi sa naše Prve.
Imaju projekat koji ima zadovoljavajući share pa ga guraju protiv gledane serije. facepalm

Posting Freak

Poruka : 6733
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 59 of 63 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics