EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

HR: Novosti

Page 15 of 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: HR: Novosti

Post by Franko on 01.10.16 12:07

Serija ide premijerno u Hrvatskoj, mi nemamo nit hvatamo taj Hepi TV. winky Lp.

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2041
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 01.10.16 14:06

Od svih zemalja regiona, serija se emitovala samo kod nas i u CG na TV Vijesti.
I sad ide na HRT-u.

Serija je kupljena zbog Cardosa.
Ranka nije imala drugog izbora, pa je ovo kupila.

Imperio joj se nije svideo sigurno jer babe ono ne bi gledale.
Pa zamislite scenu kad se Jose Mayer i Klebber Toledo žvalave, a babe padaju u nesvest i viču Iš, sotono. rofl

A osim Imperija, nema nijedne Globove koje Ranka obično uzima.
Od Cardosa Sol Nascente i Alem do Tempo, ali one još nisu izašle u prodaju.

ADT će sad u oktobru na Mipcomu, ali ne verujem da će je uzeti posle AVDG, možda tek nakon naredne telenovele u tom terminu.

Sol Nascente sigurno izlazi u prodaju zbog Giovanne i klasične priče, verovatno tek tamo krajem 2017.

Od Brage je uzimala Forçu i Celebridade, ali nakon Celebridade nema nijedne njegove u kojoj glume Malu Mader i Fabio Assunçao, tako da Braga otpada. roofl

Mada, Fabio glumi u Totalmente Demais, možda nju uzme. wow

Tu je i Benedito, naravno, stavljam ruku u vatru da će kupiti VC kad izađe u prodaju.
Ona se završava uskoro, tako da će sigurno u januaru da izađe.

Znači, kao zamenu za AVDG možemo očekivati ili Televisinu CQM, ili TiTiTi.
Ili možda ne, tamo je Murilo glavni, a njega izgleda baš i ne miriše. roofl

Možda čak uzme Simplemente María, voli ona Rona. smile2

Posting Freak

Poruka : 6280
Godina : 20

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.10.16 14:39

Jaoj, bre, Stefane, pa ja padam u nesvest od tvojih komentara. smile rofl ziveli Meni ce "AVDG" biti prakticno premijera, neverovatno koliko sam je netemeljno gledala, da me neko pita sta se desilo s' dva lika, ja pojma nemam. smile A na forumu ne stigoh da je propratim, iz razloga sto sam prvo gledala "A favoritu" i "Avenidu Brasil" uporedo, sad "Amor descarado", a ovo nisam ni imala zelju da gledam na netu, sad kad znam da ce da pocne na "HRT", tako da, od mene plus i super. ziveli

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3346

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 02.10.16 11:24

@Franko wrote:Serija ide premijerno u Hrvatskoj, mi nemamo nit hvatamo taj Hepi TV. winky Lp.
pa ni ja ne hvatam Hrt1 vec ga imam putem kablovske televizije,mislila sam da ima i televizija iz Srbije u ponudi kablovskih operatera kod vas pa da neko ima i Hepi ili je imao u to vreme kad je isla,tu je i internet itd.Na kraju krajeva nije ni bitno,ko je gledao gledao je,ko nije gledace ako zeli i to je to,samo kazem da sam se nadala da ce krenuti nesto sto nisam gledala posto od nasih televizija nikakve koristi nema sto se ovakvih serija tice jer forsiraju turske serije pa sam se uzdala u Hrt a ni od toga nema nista.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 443

Back to top Go down

Post by Nathan on 02.10.16 12:02

Fascinantno je kako vi mislite da mi plaćamo pretplatu 80 kn, a kupujemo seriju za ljude koji su vani jer igrom slučaja imaju kabelsku i žale se kada HRT nešto kupi što su oni gledali.

U 21. stoljeću pored interneta, telenovela u HD rezoluciji, USB stickova i televizija na kojima se može gledati serija sa USB-a vi i dalje patite što će neka televizija kupiti i prikazati. facepalm

Mi u HR plaćamo pretplatu i gledamo premijere neovisno o tome je li neka lijeva tv kuća ili Pink u Srbiji, Pop tv u Sloveniji ili BHT u BiH kupila i prikazala seriju. Ne vidim razloga za vaš protest što je HRT kupio ili će kupovati serije koje su se kod vas prikazale.

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 02.10.16 16:15

@Nathan wrote:Fascinantno je kako vi mislite da mi plaćamo pretplatu 80 kn, a kupujemo seriju za ljude koji su vani jer igrom slučaja imaju kabelsku i žale se kada HRT nešto kupi što su oni gledali.

U 21. stoljeću pored interneta, telenovela u HD rezoluciji, USB stickova i televizija na kojima se može gledati serija sa USB-a vi i dalje patite što će neka televizija kupiti i prikazati. facepalm

Mi u HR plaćamo pretplatu i gledamo premijere neovisno o tome je li neka lijeva tv kuća ili Pink u Srbiji, Pop tv u Sloveniji ili BHT u BiH kupila i prikazala seriju. Ne vidim razloga za vaš protest što je HRT kupio ili će kupovati serije koje su se kod vas prikazale.
Prvo,jedno je mišljenje a drugo protest,to što sam rekla da sam seriju gledala pre dve godine i da sam se nadala da će pustiti nešto drugo ne može se nazvati protestom pa i ja ne vidim razlog za ovakav post.Drugo,mene ne zanima koliko vi plaćate pretplatu za javni servis kao što ni vas ne treba da zanima koliku ja pretplatu plaćam u svojoj zemlji za javni servis i to nema veze sa ovom serijom.A to što Hrt-a ima u ponudi naših kablovskih televizija sigurno nije besplatno,od te pretplate za kablovsku koju plaćamo ode nešto i u Hrt,gledao ga neko ili ne,u suprotnom ne bi bilo ni signala te televizije.Treće,ako ja iz Srbije ne smem da komentarišem šta se pušta na televizijama u okolnim zemljama i da kažem da li sam to gledala ili nisam,da li mi se svidja ili ne i tome slično(a teme postoje i koliko vidim,nije zabranjeno pisati u njima za državljane drugih zemalja)čemu onda i forum i teme i diskusije u njima?

~dragana~
Member
Member

Poruka : 443

Back to top Go down

Post by Franko on 08.10.16 20:01

Opa, Globo će ponudit "Alem do tempo" i "Totalmente demais" već ove jeseni na francuskom MIPCOM-u. Znači postoji šansa da Ranka kupi ADT i da ona krene odmah po isteku "A vida da gente". zubo

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 08.10.16 20:51

Dobro jutro, Franko. smile2

Ne verujem da će odmah uzeti za januar posle AVDG, mislim da su skuplje kad se odmah kupuju po izlasku u prodaju nego pola godine/godinu dana kasnije. nezna

Posting Freak

Poruka : 6280
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Franko on 13.10.16 14:57

I službeno. "ŽIVOT TEČE DALJE" umjesto "Muchacha italiana viene a casarse" od 27.10. u 12:20 h. *_*

Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 13.10.16 16:23

I sluzbeno - gledam obavezno (ovog puta, obecavam, valjano). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak