EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

HR: Novosti

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Go down

Re: HR: Novosti

Post by Marijana on 24.08.17 12:01

Tako su mi odgovorili u inboxu i rekli naziv serije.

Da li se sećate kako su govorili da nakon italijanske serije "Dama pod velom" bi trebala da krene "Pasion y poder" isto tako govorili i za "Imperiju" kad ono na kraju pustili "MIVAC". Ništa im ne verujem. hmm
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 674

Back to top Go down

Post by Franko on 24.08.17 12:02

Džizs, kakva prometna nesreća od serije.

La fiscal de hierro - 30/80
Las estrellas - 75/150
Mi marido tiene familia - 54/100
Novo mundo - 152/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2108
Godina : 29

Back to top Go down

Post by LeFrik on 25.08.17 13:06

Dobro sto je novije od Televise uopce vrijedno spomena, a kamo li vremena? rofl
LeFrik
Member
Member

Poruka : 341
Godina : 32

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.08.17 19:13

Ja nabrojah šta sam očekivao i šta bih mogao da gledam. lol1 Nije ni to da padneš na dupe od zanimljivosti ili kvaliteta, ali ja bih gledao. zubo

AQNMD koja trenutno ide na HRT-u je sasvim korektna serija, drago mi je da ju je neka ex-yu televizija otkupila. ziveli
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1738
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Franko on 25.08.17 20:14

LeFrik wrote:Dobro sto je novije od Televise uopce vrijedno spomena, a kamo li vremena? rofl

El hotel de los secretos, La candidata, Mujeres de negro navodno (njih nisam gledao), jedino mi je La doble vida bila žešći smor. I dosta ljudi hvale ovu Mi marido tiene familia.

La fiscal de hierro - 30/80
Las estrellas - 75/150
Mi marido tiene familia - 54/100
Novo mundo - 152/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2108
Godina : 29

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.08.17 20:21

MDN i LC i meni deluju privlačno, ali teško da će se Ranka ikada otvoriti za super duper Televisine serije tako da ih nisam nabrojao (pre će kupiti Globo ako želi nešto skuplje). rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by lidiya on 25.08.17 21:00

Nije li ta Televisa propala? rofl imam osjecaj ko da sve manje zemalja prikazuje meksicke serije. Zapravo u nicemu se nisu pomakli od prije npr. 10 godina, tj. jesu ali na losije. Jedina koja mi je bila gledljiva je bila Corazon indomable. Bila je tres i naivna ali ko da je televisa ikad davala neki kvalitet. gledale su se te serije za opustanje, a CI mi je bas to i bila. Kad god vidim neku novu meksicku seriju samo recikliraju glumce,radnju, interijere, eksterijere ma sve. Bas su negledljivi.

Nadam se da ce ubrzo krenut nekim novim smjerom. Bilo bi fora npr. snimit Esmeraldu 20 godina kasnije, ionako im svi ti glumci otad i dalje glume. Od mladjih uvedu nove likove. Ili malo promijenit cjelokupnu produkciju, kamere,glumce. Da npr snimaju u inozemstvu na npr. Pirinejima u spanjolskoj u nekom zabacenom selu na planini sa snijegom. Ili nes tako... malo drugacije...

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 571

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.08.17 21:19

Ma pokušavaju oni da uvedu novine, eto konkretno Mujeres de negro, La candidata, Yago, La Piloto itd imaju skroz drugačiju tematiku od prosečnih Televisinih treševa koje smo svi voleli (ili još uvek volimo) ali prosto im ne ide ni sa rejtinzima u matičnoj zemlji, ni sa prodajom. Zaista ne znam šta će i da li će ih nešto vaskrsnuti (a nije ti loša ova ideja sa Esmeraldom 20 godina kasnije  roofl , mada oni planiraju da je recikliraju).
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Back to top