EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

HR: Novosti

Page 5 of 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: HR: Novosti

Post by Franko on 23.01.16 11:42

@LeFrik wrote:Imali su neka neckanja nakon Esmeralde ili La mentire ako se dobro sjecam pa su emitirali neke britanske mini-serije ili sto vec. Nakon toga su se sjetili otkupiti vec tada stariju i propalu seriju Pobre nina rica... Tako da su i iz HRTa imali glupe odluke i periode s telenovelama...

Mozda pretjerujem, al mislim da su na HRTu cekali sta ce biti s novom vladom i brinuli se dal ce letjeti, sto se uvijek dogada kad se mijenja vlast... Pa su zaboravili na vrijeme otkupiti i/ili prevesti seriju wow

Ja se sjećam da je išla neka njemačka Guldenburgovi. Ili je to bilo nakon Sunset Beacha, pa smo svi čekali da ti Guldenburgovi završe i da vrate nove epizode SuBea. rofl

A lei do amor - 142/155
Alma gemea - 115/227
Amar despues de amar - 10/60
La fan - 30/120
Rock Story - 110/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1917
Godina : 29

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.01.16 15:19

Citam Stefanov post, i potpuno isto mislim, kako je od strane "HRT" strasno neozbiljno sto im je do kraja "Joia rara" ostalo jos 2 i po nedelje, oni pre neki dan puste da su otkupili "Pasion y poder", i ta vest se nadje na celoj regionalnoj internet mrezi, kad ono- oni odustali. Ako vec nisu sigurni sta ce pustiti, trebali su da ne pustaju buvu, i tacka. A i mi naseli, k'o budale, da mi oprostite na izrazu. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3192

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 23.01.16 16:14

Neke televizije ne znaju sta ce pustiti dva dana pre zavrsetka na neku seriju a sada pljujete po hrt sto ne zna sta ce pustiti (ili nas zavaravaju) dve i po nedelje pre zavrsetka serije. Nemoguci ste.

Last edited by SomebodyUnique on 23.01.16 17:12; edited 1 time in total
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Stef on 23.01.16 16:57

Ma kakva crna 2,5 meseca?! JR završava oko 10. februara.

Nije stvar u tome što neke televizije ne znaju ni 2 dana pred početak šta će da počne, već obmanjivanje gledalaca. Jedno je kad to rade komercijalne televizije, jedno kad radi javni servis.

Nije u redu ni kad komercijalne televizije rade takve gluposti, ali je totalna blasfemija da jedan javni servis, koji se finansira od novca građana, te iste građane je*e u zdrav mozak.

HRT bi trebalo da se kao javni servis ponaša ozbiljno, a ne da plasira gledaocima tri različite priče. Prvo kažu kupljena PYP. Posle kažu da nije, već su kupili Imperio, a ne PYP. Onda na kraju počinje italijanska, jer navodno ne mogu da stignu sa prevodom Imperija. stars rofl

Posting Freak

Poruka : 5625
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.01.16 17:37

ruku na srce, oni bar imaju te službe za gledaoce i odgovaraju na tip pitanja "koja serija nakin koje", pre je i ranka odgovarala mesecima unapred, sad je nema. rts da pitaš takvo pitanje pre utvrđivanja programa za taj period, odgovor na takvo pitanje ne bi ni dobio.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6911
Godina : 28

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.01.16 17:54

E, ovde imaju pravo i Sefan i Bayron. Sto Stefan rece, radi se upravo o obmanjivanju gledalaca, to je ono sto nam svima, ili bar vecini, smeta, a meni smeta i zbog toga sto "HRT" puno ozbiljnijom tv kucom/javnim servisom od nasih televizija, pa i naseg Javnog servisa i komercijalnih televizija.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by LeFrik on 24.01.16 4:33

Cekajte... Otkud vam uopce sluzbena objava HRT-a da ide ikoja serija? Ok, imate insajderske informacije da je nesto otkupljeno, sto ne znaci da ce se po defaultu emitirati odmah nakon trenutne serije...

Sad se vi ljutite jer ne znate 100% sigurno sto ce krenuti za 15 dana. S tim da, koliko ja znam, HRT nije nista sluzbeno najavio pa povukao... Kao ni ikad do sad. Definitivnu potvrdu bi uglavnom dobili kad bi objavili raspored za dan kad nova serija pocinje... A jos vecu bi zadnjih godina dobili u obliku najave najranije tjedan dana prije emitiranja, a tu pretjerujem....
LeFrik
Member
Member

Poruka : 337
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Latinac on 24.01.16 11:22

@LeFrik wrote:Cekajte... Otkud vam uopce sluzbena objava HRT-a da ide ikoja serija?

HRT je odgovorio tako ljudima koji su ih pitali putem e-mejla.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2255

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by LeFrik on 24.01.16 11:44

Onda ce ici nakon ove talijanske sto ste se uzrujali rofl
LeFrik
Member
Member

Poruka : 337
Godina : 31

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.01.16 11:56

Znaci, ipak ide "Pasion y poder",pa ma kad. smile Odlicno je to znati, naglasavam- po meni. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics