EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gecenin kraliçesi

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Gecenin kraliçesi

Post by -MILOS- on 15.01.16 16:50

GECENIN KRALIÇESI

03 Productions Türkiye, 2016.
Broj epizoda: 15

Legenda kaže da je "Kraljica noći" (Gecenin Kraliçesi) vrlo retka vrsta cveta i samo pravi srećnici je mogu videti. U takvoj noći je počela priča o Selin i Kartalu. Na jugu Francuske, na odmoru Kartal sreće Selin i zaljubljuje se na prvi pogled. Čak i da nestane ta ljubav, oni su spremni da je bar i na jednu noć dožive. Ova ljubavna priča počinje u Francuskoj sa puno emocija i strasti, potom u Karadeniz i Istanbulu.

Uloge:
Meryem Uzerli - Selin
Murat Yıldırım - Kartal
Uğur Polat - Aziz
Funda Eryiğit - Esra
Seda Akman - Hüma
Selim Bayraktar - Hakan
Burak Deniz - Mert
Deniz Celiloğlu - Emre
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Re: Gecenin kraliçesi

Post by -MILOS- on 15.01.16 17:04

Odgledao prvu epizodu smile2 ljudi ja sam iznenadjen kako Merjem i Murat leze jedno drugome wow prica je previse televisa presenta, ali to se i ocekivalo. Elem seks je pao odmah u prvoj epizodi, u prvoj epizodi je i proslo tih cetiri godine od njihovog prvog susreta, imamo dete za koje otac ne zna ni da postoji smile2 sasvim dovoljno za prvu epizodu  mrgreen Kartal je odrastao sa Azizom kojeg ovaj voli kao sina iako mu je ubio oca, odlucio je da brine   o njemu te sad vise voli, ceni i postuje tudjeg nego svog sina. Iako ozenjen Kartal se prepusta emocijama, zaljubljuje se u Selin, odradi svoj deo posla i zapali za Istanbul smile2 tamo dozivljava nesrecu  sa svojom zenom sa kojom se prethodno posvadjao zato sto zeli razvod. Ona namerno prouzrokuje nesrecu u kome se ona ziva polomi dok njemu nista ne fali smile2 Aziz tada saznaje da je Kartal u Francuskoj upoznao devojku u koju je zaljubljen i otvoreno mu govori da je se otarasi i ostane sa njegovom cerkom Esrom u braku. U medjuvremenu Selin dolazi u Istanbul da iznenadi Kartala i kaze mu da je trudna rofl on odlazi u hotel ne dopusta joj nista da kaze, izderese na nju, kaze joj da je ozenjen, da je u srecnom braku i da mu ne pada napamet da se odrekne svog bogastva zbog nje, zato sto on sve ima zahvaljujuci svojoj zeni smile2 ona jadna pokupi prnje, vrati se u Francusku, porodi se, prolaze godine i dobija pismo od polu brata za kojeg nije znala ni da postoji smile2 odlazi kod brata sa sinom, ostavlja svoju majku u Francusku... ispostavlja se da je njen brat jedan od radnika u selu velikog Aziza smile2 Aziz i Selin se upoznaju, on se zaljubi u nju (a inace 23. godine pati za svojom zenom koja je umrla i do tad nije imao ni jednu drugu zenu), zavoli njeno dete  i resava da je predstavi svojoj porodici smile2 Selin dolazi u Istanbul i upoznaje sve clanove porodice, a na kraju i zeta Kartala rofl rofl rofl to je ukratko sto se tice prve epizode smile ja jedva cekam sledecu epizodu cool ne znam da li sam odusevljen zato sto u seriji glumi Merjem ili je zaista toliko dobra mrgreen nadam se da ce je jos neko pratiti pa da komentarisemo zajedno popcorn u seriji glume Zumbul Aga i Gulsah iz Sulejmana Velicanstvenog aplauz inace mali Osman sin protagonista je presladak *_* ja lepse dete nisam video u turskim serijama.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sol 92 on 15.01.16 20:25

I ja sam odgledala prvu epizodi i za sad mi se svidja radnja. Meryem mi je lepse izgledala u onom prvom delu, sa ovom plavom kosom mi izgleda starije od Murata.
Sol 92
Junior member
Junior member

Poruka : 71

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.01.16 23:19

Druga najava naklon ako se ispostavi kao istinita izgleda da cirkus pocinje odmah u drugoj epizodi smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 16.01.16 4:40

@-MILOS- wrote:ja jedva cekam sledecu epizodu cool ne znam da li sam odusevljen zato sto u seriji glumi Merjem ili je zaista toliko dobra mrgreen nadam se da ce je jos neko pratiti pa da komentarisemo zajedno popcorn
Ja cu sigurno pratiti seriju. Ne znam koliko cu stici komentarisati, ali cu se truditi. smile
Nadam se da ce nas biti jos, jer i ja volim gledati seriju u drustvu, tj. imati nekog da procaskam o seriji i razmijenim dojmove. smile A sto nas je vise, to je zabavnije.

U seriji mi se svidja i muzika. Svidja mi se sto u seriji ima i starih izvornh pjesama iz Turske, ali i pjesama iz drugih zemalja modernijeg stiha. wub
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 104
Godina : 39

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.01.16 0:13

znaci ovi nisu normalni wow prezabavni su mrgreen odgledao drugu epizodu sa prevodom i jedva cekam trecu lolsign obrt na kraju druge epizode je sokantan aplauz stvarno nisam ocekivao takav Selinin potez aplauz jos kad je dobila onaj poziv sa instrukcijama wow ispade da ce ona sad sve da ih posatire rofl jel namerava neko da pruzi sansu seriji?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 28.01.16 0:55

Ja nameravam da joj pružim šansu tek kad se završi. rofl Ubija me taj tempo gledanja od nedelje do nedelje.

Posting Freak

Poruka : 5815
Godina : 19

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.01.16 1:09

najave uopste nisu zanimljive kao sami krajevi prve i druge epizode smile2 kraj prve epizode je klasican, vec vidjen, ali zato kraj druge epizode naklon ne pamtim kad me je neki zenski lik odusevio kao Selin *_* samo se nadam da ce od sad ici u smeru villagonistice egyptian prosto joj stoji da bude zlocka aw

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.01.16 23:29

znaci najava je prava bomba cool 27 sekunda naklon Selinina faca aw jedva cekam da se pocerupaju roofl look ja ne znam sta je sa ovim turcima, te ne gledaju ovu seriju nezna
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 30.01.16 1:02

Gledaju Meryem Çakırbeyli. plez Možda bi GK bolje prošla da je išla neki drugi dan.

Mislim da je Turcima najveći problem ove serije upravo Meryem Uzerli. Sa ovom serijom su bukvalno silovali kroz medije i pravili raznorazne cirkuse oko scenarija. Kad se samo setim one debilane kako je scenario ukraden naklon rofl rofl rofl Stvorili su kontraefekat kod gledalaca.

Evo čujem da se po medijima sad provlači neka priča kako su Meryem i Murat u vezi. rofl

Da ne pričam za one najave "3 godine čežnje su konačno prošle, Meryem Uzerli se vraća". rofl rofl rofl Ono, ko da je u najmanju ruku pokupila 116 Oskara.

Mada mislim da se Turcima zgadila onog momenta kad je ispljuvala Turke kad se vraćala u Nemačku. Te Turci loši, jadna ja u TR, te ja nemam ništa tursko, moj otac je samo turski gastarbajter i tome slično.

Posting Freak

Poruka : 5815
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics