EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gecenin kraliçesi

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Gecenin kraliçesi

Post by jovanmilic97 on 12.02.16 23:00

Znaci Star drzi obe GK i Kosem. Verovatno ce i ovde ici dobra prodaja kao i kod Kosemke.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1028

Back to top Go down

Post by Stef on 12.02.16 23:24

Ma da nisu Meryem i Murat ovde glavni, sumnjam da bi je uopšte držali do 26. epizode sa ovakvim rejtingom koji pada iz nedelje u nedelju.

Star radi tako sa svim serijama od kojih ima koristi, u ovom slučaju od prodaje u inostranstvu. Meryemin Sulja hit u inostranstvu, Muratova Asi i LJIK isto. Sus se dosta manje prodao od njih.

Eto sad imamo isti slučaj sa Kosem gde je Beren glavna. Berenine serije se isto dobro prodaju u inostranstvu (AIM i FSN među najprodavanijim serijama), a dodatno pomaže to što je na neki način nastavak Sulje. Rezultat - za 13 nedelja emitovanja, serija prodata u 30 zemalja.

Imali smo slučaj i sa KSVS zbog Kıvança. Rekoše ovi iz Stara da bi je držali još zbog odlične prodaje, ali pošto je donem serija, zbog velikih troškova su morali da završe sa 20-ak epizoda.

Posting Freak

Poruka : 6944
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 15.02.16 1:30

Na petoj epizodi je radilo 5 scenarista. 5!!!
A smislili su dvominutno Kartalovo presvlacenje, ponavljanje pjesme (reze mali vene, pjesma se odvrti skoro do kraja, mala pauza sa drugim likovima, pa hajmo sve opet Jovo nanovo) i jos milion drugih scena koje sluze samo otimanju vremena i nicem drugom. facepalm

5 ljudi je to smisljalo?!? shock

26 epizoda je super.
Pogotovo ako se uzme da epizoda traje 2 sata i deset minuta (otprilike, kod ove serije). To je sasvim dovoljno vremena za dobru pricu, zaplet, rasplet, ma za sve.
Samo jos da osmisle dobru pricu. plez

Nadam se da ce sad, kad znaju sta imaju (koliko epizoda do kraja) biti konkretniji u epizodama, da ce se posvetiti dinamici i da ce naci scenaristu sa puno maste, a opet koji nije izgubio vezu sa stvarnim svijetom.
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 106
Godina : 40

Back to top Go down

Post by Stef on 15.02.16 2:03

Sad samo fali da svakoj novoj epizodi dodaju još po jednog scenaristu, a da rezultat bude još gori. rofl

Što se promena scenariste tiče, ne verujem. Mislim da će Aysun i bolumenta da teraju do kraja, ko i KYG što su preuzeli od ono četvoro, pa je radili do kraja.

Posting Freak

Poruka : 6944
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 24.02.16 2:22

Evo, veceras isto 5 komada na spisku. 5 ljudi pise ovo cudo koje gledamo. Epizoda papazjanija. A dosadna papazjanija.
Izgleda da je svim tim ljudima koji pisu scenario zabranjeno da medjusobno komuniciraju.  rofl

U principu od dva sata na koliko rastezu epizodu, samo je zadnjih deset minuta vrijedno gledanja.

Na pocetku jedino sto je upao Selinkin babo, ali i sa njim udarili na filozofiju nadugo i nasiroko.

Zanimljivo mi je bilo jos kad se Mert umijesao i spasio malu Pepeljugastu sluzavkicu. Njih dvoje bi mi bili simpa par, ali kao da mene neko nesto pita.

I na kraju je bilo nekog zbivanja kad je Hakan uhvatio svoju zenicu Humu u hotelu sa bivsim ljubavnikom...i dodjose oni kuci, ocekujes ili ce covjek prosvikati sto ga pravi magarcem ili ce biti papucic i placipi*ka, kad ono pravi psiho.
U seriji psihoticnih licnosti uopste ne fali. Sve ocekujes kad ce neko normalan ispasti odnekud vec jednom...i ocekujes tu normalnu osobu kao ozebao sunce, a ono sve pacijenti za zatvoreni i dobro cuvani psihijatrijski odjel...
Dakle Hakan zeli sa zenom koja ga laze i vara (barem kako on vidi i misli) ni manje ni vise nego da pravi dijete. shock

A Aziz saopstio Selinki da mu je zena, te da ce dijete spavati u djecijom sobi, ali ne i ona.
Selin mi se cini poprilicno iznenadjena za jednu zenu u ozbiljnim godinama koja jos uz sve ima i dijete. Sta je ona mislila zasto je Aziz zeni (i prije nego sto je provaljena, a vala i poslije)? Da je izlozi u staklenu vitrinu kao ukras?
Znam ja da se Turci inace prave mutavi po pitanju seksa, ali ovo je bogme prevrsilo svaku mjeru.

Kartal se priblizio istini o svom ocu. Onaj njegov drug nema svog zivota, pa cuci i cami cekajuci da ga Kartal zovne da mu se iskuka. A Kartal vala vazda ima nesto o cemu bi kukao. Nadam se da ce kolega naci neki dobar recept za kolac koji pase uz Kartalovo kukanje.

Sve u svemu, bice dobro ako sutra budu imali jednako los rejting kao i do sada.

Eh, da i mali Osman se u igri sa Esrom izbrbljao o odlasku sa Kartalom - on, mama i Kartal...a onda se dosjetio da je to tajna, pa bas tako i rekao - rekla je mama da to ne kazem nikom. rofl
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 24.02.16 9:36

Rejting u skladu sa sinoc vidjenim. Ovakav potop ni Noe ne bi ocekivao.

24 mjesto u Totalu i AB grupi, a 16. u ABC1 grupi.
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Maja on 24.02.16 12:32

U pocetku se dobro razvijala radnja a i dalje je napeto.Gledam 4.epizodu.Mislim da ovu seriju izvlaci to sto glumi Merijem,a Murat uz nju,idu zajedno kao par.
U 3.epizodi se nesto i razotkrilo.Huma je pricala sa Fuatom i saznala je nesto o Selininoj proslosti.Saznala je za Selin i Emrea da su bili zajedno u parku i pricali.Ali hoce Huma jos da sazna,nije bila zadovoljna.Selinin brat Sadik je posetio Selin.Njih svoje su kasnije diskutovali o njihovom ocu.Aziz i Sadik su namamili Selin da dodje u kafic da sacekaju nekog,a ispostavilo se da je trebala da bude tu da bi cula razgovor Kartala i Emrea.Kartal je saznao za Osmana.Selin je i dalje krila od drugih da je on to saznao,ali je priznala Kartalu da je on Osmanov otac.Kartal je uradio DNK analizu i otkrilo se da on nije detetov otac.Esma je dosla u bolnicu da vidi da li moze postati majka.Merijem je usla,a Kartal za njom.Merijem je jos ranije rekla doktoru da promeni uzorak da rezultat bude negativan.Bice svasta.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 24.02.16 13:09

ne zelim da citam desavanja iz sedme epizode smile2 to preskacem zato sto cekam prevod. O da ima pet scenarista, ali serija je meni nevidjeno zabavna mrgreen definitivno najdrazi lik mi je Esra mrgreen obozavam one njene scene kad histerise za Kartalom lol2 ono Selinino bezanje iz kuce u sestoj epizodi mi je debilana level indijska sapunjara kafa a tek ono njeno plakanje kad zagrli svog oca cesces tu me je zaista negativno iznenadila svojo prelosom glumom wow obozavam Merjem, ali kad pogresi ne mogu a da ne primetik i kasnije to kazem da sad cekam sedmu epizodu, da vidim hoce li pasti prva bracna noc s obzirom da su se Aziz i Selin   vencali facepalm scena iz  5. epizode koja me je dovela do suza, ali zbog smeha mrgreen sve su me trbusni misici boleli posle toga rofl
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3524

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 24.02.16 15:07

Zvanicno nedeljna serija sa najgorim rejtingom, a da nije 1.epizoda neke serije(da ne kazem koje, ali potpuno ocekivano). Koji uzas.

Generalno mi serija izgleda dosadno, ali hit kod Movtexa, jedna od najgledanijih.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1028

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 26.02.16 2:14

Gledaju Muratovi fanovi. smile

A ima ih poprilican broj kao da su iz neke sekte ispali. shock
Ne daj Boze reci nesto protiv serije, a kamoli protiv Murata, odmah prave tvoju vudu lutkicu i zabadaju u nju sta stignu. rofl

Ima Murat i normalnih fanova,  ali moram se malo zezati na racun ovih sto bas i nisu. roll
A i Meryina Hurem je bila popularna pa mozda neko zrikne i zbog nje.

Mene je prosla epizoda smorila. Sve ja razumijem, mora se proslost raspetljati, ali brate mili, otkad je na ona vrata usao Selinin babo, samo je on u kadru. besan
Smorio me covjek u jednoj epizodi. 15 minuta njegove price, pa cap, 50 sekundi neke druge scene i opet 15 minuta gledamo Selininog babu. Ma dozlogrdio bi mi da je moj babo, a ne njen.
Em sto nije milogledan. Da je neko zgodno mlado musko meso  njam  toliko dugo u kadru, pa i Boze pomozi, ali ovako - dodje mi da se objesim.

Ali eto, kad sam je pocela, dokrajcicu je. Ionako ce joj brzo kraj.
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top