EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin senos sí hay paraíso

Page 11 of 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin senos sí hay paraíso

Post by Miloš92 on 16.08.17 0:04

Stigao premijerne epizode.

Kao prvo mnogo su spori. 15 epizoda se nisu makli sa početka. Nedopustivo je što se Catalina još nije srela sa svojima.

Što se tiče njenog oživljavanja. I nije ispalo tako loše. Sa ovim ponovo snmljenim scenama njene "smrti" može da se proguta priča da je preživela. Ali fora je što se SSNHP završava gde ona leži mrtva sa otvorenim očima. Tako da ono to ih je malo sjebalo. Samo da joj nisu ostavili te oči otvorene mogli bi fino da prodaju ovu priču da su u poslednjem trenutku vidlei da ipak ima puls.

Ovo zbližavanje sa doktorom mi je bilo malo previše televisa presenta. Mislim ono, upoznao devojku koja mu je ispričala celu svoju prošlost i to kakvu prošlost i on se tako brzo venča sa njom. Al dobro Carmen i Manrique su predivni zajendo.  aw

Malu Catalinu su toliko gurnuli u stranu ali nije mi žao jer me kako glumica tako i sam lik nerviraju.

Dobre su bile scene Cataline i Diable.  naklon

Diabla u zatvoru je zanimljiva. Uz novi život starije Cataline jedino zanimljivo u ovoj novoj sezoni. Cela ova stara ekipa, Ilda i kompanije smaraju.

I definitivno Carmen ne izgleda 20 godina starije od Caroline. Ne može se to ni očekivati s obzirom da je starije od nje samo godinu dana. Ja ne znam šta je njima uopšte trebalo da za malu Catalinu izaberu glumicu koja ima preko 30 godina. Nevezano za to što nisu znali da će ovo da povampire. Svejedno, ni u prošloj sezoni Carolina nije izgledala kao klinka.

Videćemo kako će ići dalje radnja. Uglavnom podhitno moraju da povežu Catalinu sa ostalima i Diablo izvuku iz zatvora jer ovako je besmisleno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.08.17 0:26

Slazem se sa tobom da su spori, ali to sam iskreno i ocekivao. Eto mene su npr scene Kataline i Dzesike razocarale. Ocekivao sam da ce susret biti dosta brutalniji, ali to i mogu da im oprostim. Ono sto ne mogu da prezalim je fajt Danijele i Kataline (mladje). Toliko sam jedva cekao da se pobiju i na kraju nisam bio zadovoljan ni tom scenom. Ocekujem zesci cirkus kad Dzesika pobegne iz zatvora. Katalinina cerka obecava mrgreen

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3525

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.08.17 0:43

Meni je super bio obračun Cataline i Diable. Baš onako kako treba. Diabla potčinjena i na kraju je moli da povede i Danielu sa njima a ova je ostavlja. naklon

Pa onda i scena u avionu kad je Cata podjebava a na kraju ustaje i govori da i ona ima dvoje dece kojima je ona dala vaspitanje koje njih dve nisu imale. naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 16.08.17 13:54

Moze linkovi za gledanje/skidanje ?
Hvala.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1241

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 17.08.17 17:30

najezih se ceo blush

@Barbie ja gledam ovu drugu sezonu preko telemundovog sajta tako sto iskopiram link jednog dela epizode i konvertujem preko www.descargavideos.tv
Prvu sezonu nisam gledao premijerno pa sam zato skidao epizode. Verovatno i dalje ima linkova svih epizoda na mundolatino.ru

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 19.08.17 22:10

od ponedeljka pocinje sou mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.17 22:22

I bilo je vreme. Jedino zanimljivo što se desilo tokom prošlonedeljnih epizoda su one scene sa aerodorma. Sve ostalo... zzzzz zzzzz zzzzz Identične scene vrte u krug. Čisto razvlačenje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.08.17 13:17

stvarno ga odugovlace facepalm
doduse moze im se smile2 znali su da ce odugovlacenjem samo biti na dobitku. Evo vec u 20 epizodi Kata se srela samo sa Albeirom, a sutra ce i sa Ildom. Ja sam onaj od fanova koji je vise zagrizen za susret majke i cerke. Po onom promosu sto smo svi videli mi deluje obecavajuce. Za sada im je rejting dobar, ne samo njima nego u sva tri termina. Vec nekoliko dana je Telemundo gledaniji od konkurencije.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by nightspy on 22.08.17 15:06

Da bash razvlace ali i su svesni da je to najbitnija prica sezone, sve je drugo za sada bash glupo! Avance za danas je josh bolji, kako Albeiro napadne Catalinu i ona mu odmah vrati smile2
Prica Daniele, to da Titi zeli od jednom da ubije Marcijala sve to mi bash nema smisla uopshte. Aj valjda srede malo taj haos kad se Diabla vrati.
Sve u svemu josh uvek drze paznju ali nekako mislim da ce sad sve polako biti manje zanimljivije kad zavrshe ovi susreti.

nightspy
Junior member
Junior member

Poruka : 56

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.08.17 16:43

Ma bukvlano se vidi da Bolivar nema pojma šta da radi sa pričom. Prošla sezona se završila pojavljivanjem Cataline a njemu je trebalo 20 epizoda da je spoji sa Ildom I Albeirom. Čisto popunjavanje epizoda, da razvuče što više može. Ni jedna priča mu ne mrda. Mala Catalina je tok smor. Ono, prvi seks nje i Nachita je prošao toliko nezapaženo. Mislim se, nisi ih spojio u prvoj sezoni kad su bili glavni, koga sad zanima dal su se kresnuli ili nisu.

Nisam gledao 20 epizodu, ali meni je besmisleno što su ubacili onaj Catalinin san. Znači scena koja se čeka je susret Cataline sa ovih dvoje, i oni tu scenu sjebu scenom gde ona sanja da se sreće sa njim. I kakvo će sad iznenadjenje i emociju da probudi prava scena kada su nam nešto slično prikazali 2 epizode ranije?

Uopšte nisam zadovoljan. Čekam da vidim u kom pravcu će ići priča nakon njihovog susreta i bekstva Diable. Ako nastave da budu ovako dosadni od mene ćao.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics