EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin senos sí hay paraíso

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin senos sí hay paraíso

Post by Eiza on 30.07.16 2:57

Ja pratim i oduševljena sam. naklon naklon naklon

Produkcijski su na razini Hollywooda. Odličan rad kamere, scene, gluma vrlo dobra. Samo malo Siachoque preglumljava ko da upravo doživljava orgazam, ali to je jedan od onih tipova preglumljavanja u kojem naprosto uživaš, što bi rekao Miloš. Mala Catalina je odlična, baš izaziva sažaljenje i nekako doživljavaš njezinu patnju. Čitav život, osim odlaska u školu, nije smjela proći žutu liniju, a sada se odjednom nađe među najgorom vrstom ljudi na svijetu...  sad Albeiro se izjasnio krivim, da oslobodi Hildu i Catalinu... Jessica aka La Diabla je odlična. Baš izaziva bijes i ogorčenje. Jedanput je Ángel dao dobar primjer na temu CQM, kada je rekao da je Demian negativac i to dobar negativac, ali jednostavno ti ne smeta i ne živcira te. To je primjer plastično odrađene serije/telenovele, bez trunke emocije. A ovdje je totalno suprotno. Glazba, odnosno soundtrackovi i pjesme koje koriste, sve za pohvalu. Savršenstvo jedno! naklon

Frustrira me što je čitav grad podređen Jessici, od tužitelja na sudu pa sve do najobičnijeg radnika na šalteru u policijskoj postaji. Ali valjda je to tako u tim manjim mjestima, nažalost. Super je Diabla, živo me intrigira tko joj šalje kopije vjenčanog lista (mrtve) Cataline i Marciala... Njega nisu prikazali dalje od scene kada ga specijalci dolaze uhititi. Pitam se da nije možda još uvijek živ, jer je kod njega bio originalni vjenčani list. Ili je eventualno netko drugi došao do njega, a smeta mu Diabla. A Diabla želi da Santana-Marín i nestanu s lica Zemlje upravo zbog toga, jer ako Hilda odluči, može sve Diabli oduzeti, jer u tom slučaju njezin brak s Marcialom ne vrijedi ako prethodno nije poništen njegov s Catalinom. Zanimljivo da kada je Diabli stigla kopija lista, u isto vrijeme je druga kopija stigla Hildi. Daj Bože da se Hilda odluči na taj korak, a vjerujem da hoće.

Scena kada se Catalina u zatvoru pobunjuje protiv onih zatvorenica... naklon Onu glavnu je dobro iskefala i još joj odrezala kosu. Drago mi je što je ipak stekla simpatije među ostalim zatvorenicama, pogotovo simpatiju vođe jedne skupine unutar zatvora, Marisol. No ima nešto što mi mira ne da...

Diablina kćer Daniela... stars Pobogu dragomu, mislim da je to najlošije odrađeni kasting u povijesti. Dakle, glumica koja ima preko 30 godina, prvih par epizoda glumi djevojčicu od 15 godina. Drugo bi bilo recimo da je u pitanju Grettell Valdez, koja i sa preko 40 godina izgleda jako mlado, ali ne. Ova em ružna, em djeluje da je starija i od tih 30 godina koje ima zapravo, i kao da to nije malo - još je muškobanjasta. I onda scena gdje je Diabla oblači u nekakvu princezinu haljinicu... Užas. facepalm

Tako mi je krivo što su ubili doktora Ernesta... cry Baš sam bila u bedu, mada sam očekivala da će se to dogoditi... Ali kad je ipak stigao živ do bolnice, ponadala sam se da će se izvući, ali ipak nije. Baš mi je krivo. Ali barem je priča stigla do novinara... Barem to.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by tae on 30.07.16 12:42

Dobro je ovo. Malo premučno za ljeto ali dobro..
Čekam Gregoria!
tae
Member
Member

Poruka : 313

Back to top Go down

Post by Eiza on 02.08.16 23:13

... pero arriba hay un Dios. O sea Él, o sea yo... Pero ustéd va a pagar por todas y cada una de las maldades que hizó. Por destruir personas, por destruir los seres humanos...

Están muertas. Todas están muertas. Jessica y Daniela... Están muertas. Y Dios me va a ayudar.

naklon naklon naklon

Možda i nešto najbolje, što sam gledala zadnjih godina, nakon početnih 10 epizoda.

Odlična mi je Danielova susjeda, Lucia, koja ga lovi godinama. I sada kad su ga ovi Diablini napali, kaže ona onako koketirajući: Ahora si que le va a tocar quedarse en mi casa. rofl wub

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 03.08.16 0:50

Meni je ovo bolje od SSNHP. Ova Catalina mi je bolja, i Diabla mi je bolja - Majida Issa me pozitivno iznenadila. Izgleda u toj obitelji svi ipak znaju glumit. Općenito, gluma je super, Kolumbijci rasturaju kao i uvijek.
Ova Lucia je inače glumila u Sin Tetas No Hay Paraiso, u pravom originalu (onom od 23 epizode).
E da, i scena kad se Catalina zaklinje na osvetu je fenomenalna. Bravo Carolina Gaitan!
tae
Member
Member

Poruka : 313

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.08.16 16:06

Je l' ste našli možda negde celu pesmu uvodne špice, "La Raya"? Meni se mnogo sviđa, ali nigde ne mogu da je nađem celu.

Moderator

Poruka : 3791
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Eiza on 03.08.16 21:51

Odlična i 11. epizoda.

Catalina već naveliko kuje planove za osvetu. Trebala bi uskoro i LD, pa valjda neće biti puno epizoda. Moguće je da bude još sequelova. Kako je ono bilo nisko kada su ponizile Martinu ona i njezine dvije frendice... shock Koji smijeh kada su Diabla i Daniela čitale Bibliju i tražile kojim im je stihom zaprijetila Catalina... rofl  naklon Ili tek scena kada Diabla uči Danielu da ne postoji riječ "testiga"... rofl  rofl  rofl

Daniela: ... mami, aqui esta Martina de testiga.
Diabla: No, mi amor. Testiga no. Se dice testigo. Testigo! Con la "o".
Daniela: Ay, ya dejame en paz...

rofl  rofl  rofl

Ili onda kada joj je rekla "Portáte mal para que te vaya bién en la vida"... Odlične su!

@tae wrote:Bravo Carolina Gaitan!

Mene je oduševila! Takav ángel i nježnost koju je sposobna izazvati u gledatelju, nisam vidjela odavno. naklon

@Stefy wrote:Je l' ste našli možda negde celu pesmu uvodne špice, "La Raya"? Meni se mnogo sviđa, ali nigde ne mogu da je nađem celu.

Nema je još nigdje.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 04.08.16 15:14

krenula sam da gledam (odgledala prve 4 epizode) jer me baš zanima kakav će biti nastavak ssnhp...i nije loše krenulo al ovo sve sa zatvorom stars katalina vidi kako ona lujka maltretira onog čije ime još nisam upamtila, priskače mu u pomoć, dolazi obezbeđenje..oboje ih tuče, priskaču ilda i albeiro u pomoć i njih tuku..onda ih zarobe u kući, podmetnu im nakit i pošalju u zatvor mislim wtf rofl stars  sve mi ovo deluje kao neki neviđeni cirkus..al tek je početak, tako da mislim da ću da nastavim al za sad mi je sve ovo bespotrebno previše dramatično.

Senior member

Poruka : 885

Back to top Go down

Post by Stefy on 16.08.16 19:28

Danas je na iTunes-u pušten saundtrek za celu seriju, a ja nemam više kredita tamo i neću moći da skinem do sledeće nedelje ništa. besan Ako je neko našao negde taj saundtrek za download, neka mi pusti link.

Moderator

Poruka : 3791
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Eiza on 23.08.16 16:47

Stefy, imaš PM.

Malo je se radnja stabilizirala (primirila) posljednjih nekoliko epizoda, nije tako cirquero kao na početku, ali i dalje je jako dobro.

@Ejpril wrote:...al za sad mi je sve ovo bespotrebno previše dramatično.

Pa najbolje da je Diabla pogleda samo krivo ispod oka, pa da Catalina krene sa svime ovime što planira da se osveti. Naravno da moraju naći razloga da ta osveta ima smisla, a još time više je opravdana činjenicom da Catalinina obitelj može Diablu ostaviti bez svega što ima, samo ako im se ćefne tako. Diabla je sve što ima, stekla udajom za Marciala. A šta sad ako ove izađu pred sud s papirom koji dokazuje da je Marcial prethodno bio oženjen Catalinom (odnosno, nije se rastao) i da stoga brak s Diablom zakonski ne postoji?

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.09.16 23:26

Izgleda da oni ozbiljno planiraju treću sezonu gde će oživetu prvu Catalinu. Villalobos svašta nešto retvituje po tom pitanju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics