EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin senos sí hay paraíso

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin senos sí hay paraíso

Post by -MILOS- on 28.02.17 13:14

Pa verovatno 50+ smile2 ali nije ni prva ni poslednja zena na svetu koja lepo izgleda i u tim godinama, a ovo sto je skockana smile2 pa nije jedina rofl vidis da su svi nalickani smile
Zanimljivo je to da ce Juan Alfonso Baptista glumiti u drugoj sezoni ove serija, a takodje je glumio u trecoj spanske verzije smile bas sam se iznenadio kada sa video da je on jedan od novih likova smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.02.17 16:30

Ma sve je to ok. Ne kazem da treba da bude zapustena ali ona iz sezone u seonu izgleda sve bolje i sve je vise sredjuju a tokom citave serije su imali skok od 20-ak godina. Al ipak mislim da bi trebalo malo da porade na njenom izgledi i da je naprave da bar lici da je majka od Carmen.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.03.17 21:19

i odgledao sve epizode cool
odlican nastavak price smile mene su osvojili odmah nakon prve epizode, a nakon cetvrte sam rekao sebi bolje je sto nisi gledao premijerno samo bih se nevirao mrgreen mala Katalina mi je gotivna skroz, kao i novi likovi kao sto Nacho, Valentina, Adriana i naravno Danijela wub
Nakon sto je Kata izasla iz popravnog doma ocekivao sam da ce napraviti haos, ali nazalost ostalo je sve samo na njenim recima, zato sto je iz mali milion razloga uvek bila sputavana da ispuni svoje obecanje, a to je da ce ubiti Dzesiku i Danijelu. I bolje sto je odustala od osvete mrgreen da nije odustala velika Katalina ne bi imala koga da bije rofl kako je samo isamarala Danijelu i Dzesiku roofl jedini lik koji mi je uzasno isao na zivce tokom ove sezone je Mugroso puke svakog puta kada je bio u kadru imao sam zelju da udjem u ekran i polomim mu one zube mrgreen pa ja ruznije stvorenje nisam video od njega shocked toliko mi je ruzan da sam otisao na google da proverim da li on zaista tako izgleda ili su ga zbog serije nabravili rugobom smile2
prosto sam znao da Marsijal nije Danijelin tata roll bilo je i za ocekivati smile2
Ja iskreno posle ove nove Dzesike ne mogu da zamislim onu staru rofl Majida je odradila odlican posao naklon Danijela je jedan od najrazmazenijih likova koje su moje oci imale priliku da gledaju u nekoj seriji rofl moja omiljena scena sa njom je kada na grobu njene bake na vrhuncu histerije zbog toga sto je Ernandario otisao sa Katalinom se baca na travu i pocne da mlatara rukama i nogama rofl steta sto te scene nema na youtube mrgreen
Pre nego sto je Valentina krenula da se zabavlja sa Pipeom imao sam utisak da je Valentina lezbejka. Tako je gledala Adrianu da sam svakog trenutka cekao da je zaskoci i poljubi wow medjutim na moje iznenadjenje Adriana koja je sva tiha i nezna ispade da je zaljubljena u Valentinu wow
da ne duzim dalje i ne prepricavam sve moguce dogadjaje kojih ima i to dosta reci cu samo jos da jedva cekam da krenu sa emitovanjem nove sezone egyptian *_*

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.05.17 22:02

Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3833
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.05.17 23:05

Da bi vise da pocne rofl
Ja se od svih najavljenih najvise njoj radujem wub

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 13.06.17 7:55

I evo ga prvi promo za novu sezonu *_*
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 13.06.17 13:37

evo ga i trejler cool
jos samo da objave datum premijere rofl
Nadam se da ce krenuti sa emitovanjem tokom leta blush
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Archie on 13.06.17 14:18

Ima li negde sa prevodom? Ako neko ima link nek pusti u inbox.

Posting Freak

Poruka : 1004

Back to top Go down

Post by Stefy on 13.06.17 14:20

Centauro bi trebalo da se završi oko 20. jula ako se bude emitovao svakog radnog dana dotad, tako da će ovo krenuti tad, krajem jula.

Moderator

Poruka : 3833
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Crni andjeo on 21.06.17 5:07

@-MILOS- wrote:Pa verovatno 50+ smile2 ali nije ni prva ni poslednja zena na svetu koja lepo izgleda i u tim godinama, a ovo sto je skockana smile2 pa nije jedina rofl vidis da su svi nalickani smile
Zanimljivo je to da ce Juan Alfonso Baptista glumiti u drugoj sezoni ove serija, a takodje je glumio u trecoj spanske verzije smile bas sam se iznenadio kada sa video da je on jedan od novih likova smile
Moze li link za gledanje druge sezone, molim vas? Ne mogu naci, a bas bih gledala. Hvala. Serija je odlicna.

Crni andjeo
Newbie
Newbie

Poruka : 3

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics