EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vino el amor

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vino el amor

Post by -MILOS- on 29.09.16 14:11

A ja pomislio da su zanimljivi s obzirom da su trenutno najgledaniji u Meksiku pa da pocnem da je gledam kad krene na Univisionu, a i komentare koje sam do sad citao su sve sama pozitiva  smile zato me i interesuje koliko ce ova verzija da ima epizoda kad original ima 190. Samo se nadam da nece doci do nekog iznenadnog produzavanja zbog rejtinga.

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Ángel on 29.09.16 14:16

Prvih 20 epika je baš zanimljivo... Posle svaka treća.

Da se razumemo, mnogo je bolje od PIP smile2 mislim da Castro pokušava da napravi LQNPA 2, ali meni je ona bila bzw...

Ovo ima potencijala ali previše minutaže ide na leve likove, a Irina nema kapacitet za protagonico. plez

Moderator

Poruka : 8386

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.09.16 15:11

Ja sam negde pročitao da planiraju 120 epizoda ali davno je to bilo.

Ja kasnim 3 epizode ali komentar je isti kao i prethodni. I ako se stalno nešto dešava uspevaju da budu dosadni. Ne znam kako. smile2

Imaju jednu Azelu i jednu Klitbo a oni ih drže gotovo po starani dok neki nebitni radnici imaju ogromnu minutažu. Ja sam od njih dve očekivao takve sukobe kad ono za sada ništa posebno.

Irina je preočajna. Baš ali baš loše glumi. Neka se drži ona villana. A možda su joj samo prerano dali glavnu ulogu. A njen stilista neka se ubije. Unakazio je za sve pare. Kimberly je u svakom pogledu progutala.

Sve u svemu ništa posebno ali nije ni loša serija. Daleko je ovo od LQNPA. Al opet mnogo bolje od PYP i LM.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.10.16 1:17

Ovi su baš počeli da smaraju i ja ozbiljno razmišljam da odustanem. Znači ima već 20 epizoda kako se vrte u krug. U svakoj epizodi iste scene, isti dijalozi... Čitam da su se udaljili od originala i da ubacuju neke nebitne stvari.

Znači ne znam kome je pao na pamet par Jaspedo i Rufficin sin. stars

Baš ali baš su dosadni. Više vrtim epizode iz navike.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.10.16 1:44

Isti slučaj rofl već 2-3 nedelje razmišljam da odustanem i sve kao hajde još malo...

Ako ova nedelja bude ista kao i prethodne, definitivno prekidam, pa ću odlgedati samo poslednje epizode. smile2

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.10.16 22:14

Zbog uspeha serija je produžena sa planiranih 90 na 120 epizoda. Završava se krajem januara.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.10.16 23:54

Od mene dosta. Ovde se već nekih 30 epizoda ne dešava ništa. Smorili su da nema dalje. Glavna priča se ne pomera. Sporedni koji su od starta loši mlate jedno te isto. Čitam i da su se skroz udaljili od originala i da samo ubacuju neke novine. Dve nedelje suputovali Soto i Kimbery, onda nedelju dana Irina i Rufficin sin. A radnje i priče nigde.

Irina je baš slaba. Neka je vrate na villane, to joj leži.

Jedino što valja je Kimberly i to sam zato što je lepa. Ni ona nije neka villana i ne radi ništa. Krenuli su sa tim da je ubila sestru i posle toga ništa.

Još jedna loša serija Castra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.10.16 0:39

Ja gledam i dalje, i mogu da kazem da sam pocela da se sazivljavam sa likovima i da ih dozivljavam (posle 57 odgledanih epizoda), ali, uhvatim sebe kako su mi zanimljiviji Marta, Gurtjeres i Lilijan, nego Lusijana, David, Migel i Grasijela.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3455

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.10.16 9:55

@Miloš92 wrote:Od mene dosta.

Ja sam prekinuo pre 2-3 nedelje. Taman dok su glavni i villana bili na putu, a glavna planirala da se vrati u Mehiko zbog vize...

Odgledam avance iz Hoy na YT i to je to. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 02.11.16 12:20

Ne gledam, al provirim klipove na Youtubeu. Jel stvarno ovoliko dosta scena titlovano jer oni pričaju engleski? Onda me baš čudi da je trenutno to najgledanija telenovela u Meksiku. shock

https://www.youtube.com/watch?v=MepvG_jVYEg

A i za ovu Susan nisu mogli nać glumicu koja... ne znam, bolje priča engleski? stars

De La Campa odlično priča, on komotno može u američku produkciju s Camilom, Canelom i Rabom. A kraj ovog tipa s kojim priča De La Campa glumi ko Meryl Streep u usporedbi s njim. rofl

La fiscal de hierro - 70/80
Las estrellas - 143/170
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 50/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2192
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Sponsored content