EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vino el amor

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vino el amor

Post by Ángel on Wed 02 Nov 2016, 12:33

Dok sam ja gledao bude po scena-dve na engleskom... Samo par rečenica.

Misli da je gledana jer su se mehikanosi saživeli sa tom pričom o američkom snu, njima su migranti uvek gledana tema. rofl

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sat 18 Feb 2017, 03:57

Izvrteo sam malo ovu poslednju nedelju. Znači ovde se ne dešava ništa. Ne gledam već 100 epizoda i kao ni jednu da nisam propustio. Nije se otkrilo da ge Grejs ubila Lisu. Luciana i i dalje juri za Davidom koji je sa Grejs. Migel juri Lucianu. Jaspedo i Ruffo junior i dalje se ljubakaju. Lilian se premešta sa fotelje na dvosed. Klinac i dalje davi sa Ronaldom. Znači ništa se ne dešava a ostale su m dve epizode. facepalm Eto jeidno zanimljivo je bilo to što je Grejs smakla Perlu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10455

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on Mon 20 Feb 2017, 21:42

Azela po drugi put ubija svoju ćerku u telenovelama.Inače gluplje i jednostavnije nisu mogli da odrade Grasijelinu smrt... pop

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 542

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Tue 21 Feb 2017, 01:40

Odgledao finale. Osim prvih 15 minuta gde su se Grejs i Lilian svadjale sve ostalo je bilo smor, smor, smor... zzzzz zzzzz zzzzz

Znači ovo treba da udje u istoriju kao najdosadnija i nejbesmislenija serija ikada. Gledao sam prvih 40-ak epizoda, nakon toga pratio avance, izvrteo poslednju nedelju i odgledao finale. Znači oni se nisu makli sa početka. Ništa se nije desilo. Celu seriju Luciana i David nisu zajedno (bili su zajedno fazon 3 epizode), ona pati, nju juri Miguel, njega Grejs. Ništa drugo.

Jedina vredna pomena je Grejs. Mada ni ona ništa nije uradila. Krenula je sa ubistvom sestre i nakon toga ništa. Samo je manipulisala decom i to je to. Kimberly je predivna. wub šteta što je nisu bolje iskoristili. Koje preglumljavanje u poslednjoj epizodi. Kao da je Castro ušla u nju. rofl Al tako je bilo gledljivo i jedino zanimljivo.

Onda, imati Azelu i Clitbo i ne uraditi ništa sa njima. facepalm Azela je presedela celu seriju na dvosedu i nije uradila ništa. Imale su jednu dobro scenu i to onu kad je Klitbo pretukla.

Mala Castro blaga katastrofa. Najgore od svega je što može ona bolje. Al ovde je bukvalno bila u fazonu jebite se svi ćale m je glavni.

Irina i Soto. Najgori par ikada, a i najgluplji likovi ikada. Ne zna se ko je bio gori od njih dvoje. Irina nikako nije za glavne uloge, neka se drži villana. Kimberly je bukvalno progutala. A i toliko je bila bitna da prvih pola sata finala nije imala ni jednu scenu, a ostale su joj bile sa Miguelom koji je i dalje moli za ljubav. facepalm Znači 10 minuta pred sam kraj Miguel moli Luicanu za šansu. I u poslednjih 10 minuta ona se miri sa Davidom, svi srećni i zadovoljni. Užas.

Grejs je jedina bila koliko toliko zanimljiva. I nju ubiše u prvih 15 minuta finala. I to kako. Svadja se sa Lilian i pada niz stepenice. Ne znam ni šta im je trebalo ovo sa Lilian na kraju kad realno nije ni bila neka villana. Bolje da je ostala sama i otputovala negde.

Ove u svemu očajna serija. Nadam se da ova scenaristkinja neće raditi nikada više ni na jednoj seriji. Imati ovakvu cirkus priču o nekoj da kažemo savremenoj peladiti i napraviti ovakav smor. Ximena Suarez u svom najgorem izdanju je za ovu nedostižan nivo. Ximena je bar znala u poslednjim epizodama svojih kikseva da napravi cirkus. Ova ni tada. Znači najsporija serija Nicandra i Fajer je za ovu brza i zanimljiva.

Eto jedino su lokacije stvarno bile lepe.

Kako i zbog čega je ovo da kažemo exito (mislim kakva je situacija ispade exito) nemam pojma. Kapiram da je to najviše zbog ove priče o američkom snu, ilegalnom prelasku granice i sl. Al realno nije to sad bilo nešto preterano obradjivano.

Sve u svemu još jedan kiks Castra. Ja mislim da treba da napravi podužu pauzu, da se kako on tako i Ximena dozovu pameti, a onda uzmu neku villagonistu i naprave nešto pametno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on Tue 21 Feb 2017, 12:06

Užasni su, ja sam prestao i avancese da pratim koliko je bilo dosadno. Od finala sam odgledao 2 scene koje je Televisa stavila na YT i to je to.

Stvarno je bilo dosadnije i od najdosadnijeg Nicandra... Koma.

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Archie on Thu 06 Jul 2017, 02:18

Krenuo da gledam. Prva epizoda super uradjena. Nadam se da neće da useru seriju kasnije. Enterada predobra. Lilijan jeste klasična villana ali ipak se razlikuje od drugih. Jel ova prva epizoda flashback?

Posting Freak

Poruka : 1132

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Thu 06 Jul 2017, 20:28

Nemjoj ovo da gledas. Nema sporije i dosadnije serije. Jedino sto je dobro je prvih nekoliko epizoda i lokacije. Sve ostalo smor. zzzzz

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Archie on Thu 06 Jul 2017, 22:15

Ozbiljno? Pocetak kaze upravo suprotno. A Despertar Contigo? Kakva je? Na lageru imam TVA. Sigurno cu onda nju zavrsiti.

Posting Freak

Poruka : 1132

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Thu 06 Jul 2017, 22:41

Meni se ni DC nije svidela ali nju sam gledao samo nekih 10-15 epizoda tako da ne znam kakva je dalje. Ni 3VA mi se nije svidela ali eto bar je bila gledljiva Lety.

Ovo je predosadno. Glavni par je bio zajedno 2 epizode a pomirili su se 10 minuta pred kraj serije. Bukvlano se nista nije desavalo. Ne gledas 20 epizoda i kao da ni jednu nisi propustio. Villane nikakve ni Lilian ni Grejs nisu uradile nista tokom citave serije. Glavna smaracica, Baeva ocajna. Glavni muski lik jedan od najglupljih ikada. Sve u svemu serija nije vredna gledanja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marijana on Thu 06 Jul 2017, 22:42

"Despertar contigo" je predosadna samo vrte u krug. stars "Tres Veces Ana" isto mi je bezveze ali je svakako bolja od "DC".

Preporučujem ti da gledaš "Quiero amarte", "Yo no creo en los hombres" vredi gledati. thumbup
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 603

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics