EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vino el amor

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

View previous topic View next topic Go down

Re: Vino el amor

Post by Ángel on 02.11.16 12:33

Dok sam ja gledao bude po scena-dve na engleskom... Samo par rečenica.

Misli da je gledana jer su se mehikanosi saživeli sa tom pričom o američkom snu, njima su migranti uvek gledana tema. rofl

Moderator

Poruka : 7889

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.02.17 3:57

Izvrteo sam malo ovu poslednju nedelju. Znači ovde se ne dešava ništa. Ne gledam već 100 epizoda i kao ni jednu da nisam propustio. Nije se otkrilo da ge Grejs ubila Lisu. Luciana i i dalje juri za Davidom koji je sa Grejs. Migel juri Lucianu. Jaspedo i Ruffo junior i dalje se ljubakaju. Lilian se premešta sa fotelje na dvosed. Klinac i dalje davi sa Ronaldom. Znači ništa se ne dešava a ostale su m dve epizode. facepalm Eto jeidno zanimljivo je bilo to što je Grejs smakla Perlu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9956

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 20.02.17 21:42

Azela po drugi put ubija svoju ćerku u telenovelama.Inače gluplje i jednostavnije nisu mogli da odrade Grasijelinu smrt... pop

Božić29.10.'99
Member
Member

Poruka : 469

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.02.17 1:40

Odgledao finale. Osim prvih 15 minuta gde su se Grejs i Lilian svadjale sve ostalo je bilo smor, smor, smor... zzzzz zzzzz zzzzz

Znači ovo treba da udje u istoriju kao najdosadnija i nejbesmislenija serija ikada. Gledao sam prvih 40-ak epizoda, nakon toga pratio avance, izvrteo poslednju nedelju i odgledao finale. Znači oni se nisu makli sa početka. Ništa se nije desilo. Celu seriju Luciana i David nisu zajedno (bili su zajedno fazon 3 epizode), ona pati, nju juri Miguel, njega Grejs. Ništa drugo.

Jedina vredna pomena je Grejs. Mada ni ona ništa nije uradila. Krenula je sa ubistvom sestre i nakon toga ništa. Samo je manipulisala decom i to je to. Kimberly je predivna. wub šteta što je nisu bolje iskoristili. Koje preglumljavanje u poslednjoj epizodi. Kao da je Castro ušla u nju. rofl Al tako je bilo gledljivo i jedino zanimljivo.

Onda, imati Azelu i Clitbo i ne uraditi ništa sa njima. facepalm Azela je presedela celu seriju na dvosedu i nije uradila ništa. Imale su jednu dobro scenu i to onu kad je Klitbo pretukla.

Mala Castro blaga katastrofa. Najgore od svega je što može ona bolje. Al ovde je bukvalno bila u fazonu jebite se svi ćale m je glavni.

Irina i Soto. Najgori par ikada, a i najgluplji likovi ikada. Ne zna se ko je bio gori od njih dvoje. Irina nikako nije za glavne uloge, neka se drži villana. Kimberly je bukvalno progutala. A i toliko je bila bitna da prvih pola sata finala nije imala ni jednu scenu, a ostale su joj bile sa Miguelom koji je i dalje moli za ljubav. facepalm Znači 10 minuta pred sam kraj Miguel moli Luicanu za šansu. I u poslednjih 10 minuta ona se miri sa Davidom, svi srećni i zadovoljni. Užas.

Grejs je jedina bila koliko toliko zanimljiva. I nju ubiše u prvih 15 minuta finala. I to kako. Svadja se sa Lilian i pada niz stepenice. Ne znam ni šta im je trebalo ovo sa Lilian na kraju kad realno nije ni bila neka villana. Bolje da je ostala sama i otputovala negde.

Ove u svemu očajna serija. Nadam se da ova scenaristkinja neće raditi nikada više ni na jednoj seriji. Imati ovakvu cirkus priču o nekoj da kažemo savremenoj peladiti i napraviti ovakav smor. Ximena Suarez u svom najgorem izdanju je za ovu nedostižan nivo. Ximena je bar znala u poslednjim epizodama svojih kikseva da napravi cirkus. Ova ni tada. Znači najsporija serija Nicandra i Fajer je za ovu brza i zanimljiva.

Eto jedino su lokacije stvarno bile lepe.

Kako i zbog čega je ovo da kažemo exito (mislim kakva je situacija ispade exito) nemam pojma. Kapiram da je to najviše zbog ove priče o američkom snu, ilegalnom prelasku granice i sl. Al realno nije to sad bilo nešto preterano obradjivano.

Sve u svemu još jedan kiks Castra. Ja mislim da treba da napravi podužu pauzu, da se kako on tako i Ximena dozovu pameti, a onda uzmu neku villagonistu i naprave nešto pametno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9956

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.02.17 12:06

Užasni su, ja sam prestao i avancese da pratim koliko je bilo dosadno. Od finala sam odgledao 2 scene koje je Televisa stavila na YT i to je to.

Stvarno je bilo dosadnije i od najdosadnijeg Nicandra... Koma.

Moderator

Poruka : 7889

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics