EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vino el amor

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

View previous topic View next topic Go down

Re: Vino el amor

Post by Stefy on 06.07.17 23:53

@Archie wrote: Na lageru imam TVA.
Ne znam za ostale, ali meni je 3VA bila tako fenomenalni guilty pleasure. wub Doduše, gledao sam onu meksičku verziju koja je skraćena za 10-ak epizoda, ali svakako mi je samo jedan period od 15-20 epizoda bio dosadan, ovo ostalo mi je bilo i više nego zabavno. wow Jedino od Televise godinama što sam gledao i za šta mogu da kažem da mi se svidelo, Bojer je bila tako fenomenalna kao Ana Letisija. aw Nisu dobro iskoristili nju i još neke likove, pred kraj usrali dosta toga, ali sve u svemu, jedna zabavna telenovela.

Odgledaj prvih par epizoda, odmah će se navući jer su početne epizode navlakuše, bar su meni bile.

Pošto su i Univisionova i Televisina verzija seckane, mogu da ti pošaljem linkove za kompletnu seriju, ali ima ruske titlove i slika nije HD.

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Archie on 06.07.17 23:55

Nasao sam na netu sa engleskim titlovima, posto mi je tako lakse da pratim. Ako imas i link za engleske titlove posalji u DM.
Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1060

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 07.07.17 0:05

Ana Letisija je i jedino što valja u toj telenoveli.Ajde neke fraze i neke scene su stvarno odlične,a počev od entrade u većini je sve užasno.Jedino taj period pred kraj je bože pomozi,onaj Ramirov san kad ga AL ubode nožem u crkvi,pa onda kad ubiju Antonia Medellina,pa histerični napadi AL iz koje žrtva biva malo je reći očajna Dosamantes,to je jedino pametno što su je maknuli.I kraj Ane Letisije kada sam ga prvi put pogledao je bio jeziv.Mogli su mnogo bolje da odrade tu scenu saob.nesreće a ne samo kroz flashback ali dobro.I onda ona sa unakaženim licem onako riče u ludnici  brrrrr

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 532

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics