EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vino el amor

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vino el amor

Post by Božić29.10.'99 on 13.05.16 23:32

Ne znam sta je...I meni je bilo cudno sto ako se misli na vino,ne pise "Vino del Amor" vec "Vino el Amor".A mozda je i "Ljubav je dosla"???

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 539

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 13.05.16 23:33

Moracemo se informisati bolje.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3342

Back to top Go down

Post by Franko on 14.05.16 0:15

Znači, umro sam na naslov jer sam ja prije 10-ak godina pisao seriju pod istim naslovom na pokojnom Forum Series. rofl I Vino Del Amor - šta se nije tako zvala La mujer de Judas kad se emitirala na Azteci? smile2

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2039
Godina : 29

Back to top Go down

Post by FanSte on 14.05.16 0:26

Ja sam mislio da smo se samo ja i još par budala na, takođe pokojnom, TvNovele Serbia zamlaćivali sa remek delima zvanim Web Novele, ali to očigledno vuče korene mnogo dublje kroz istoriju. rofl rofl rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1693
Godina : 22

Back to top Go down

Post by LeFrik on 14.05.16 1:08

@FanSte wrote:Ja sam mislio da smo se samo ja i još par budala na, takođe pokojnom, TvNovele Serbia zamlaćivali sa remek delima zvanim Web Novele, ali to očigledno vuče korene mnogo dublje kroz istoriju. rofl rofl rofl
You don't know the half of it rofl Bio je poseban forum na network54 gdje smo objavljivali web novele i pričali o njima... Pisala se i zajednička telenovela gdje je svaki forumaš imao svoje likove i razvijao ih, a na MSN messengeru bi se dogovarali šta i kako... Tu bi nastajao sukob titana kojeg bi se posramili najveći scenaristi rofl Znam da je bio neki hotel kao mjesto radnje i da sam doprinijeo par scena rofl

Onda smo na jednoj od prošlih inkarnacija EMDT imali El forum de nešto (help me ne sjećam se rofl ) gdje je svatko pisao u svakom postu nastavak radnje kako mu se prdnulo... Incestnih i sci-fi scena poput zombija i izvantjelesnih iskustava nije nedostajalo... Bilo je i ''nadobudnih'' (čitaj: čudnih) forumaša koji su pisali web novele o ljubavi konja i Natalije Oreiro pod imenom Sos mi hors puke I nezaboravni Rajo Azul koji je pisao web novelu inspiriranu sporednim likom još sporednije telenovele El amor no tiene precio koji se zvao Rayo Azul i bila je neka lijeva likinja u seriji naklon

E i moja i Kauina webnovela (između par propalih) ''Nisu ni bili svjesni'' gdje su glavni likovi bili Franko i Bayron i još sijaset likova s tadašnjeg foruma lolsign

Na žalost, sve je izgubljeno, jedino bi se možda El foro mogao negdje iskopati annoyed

BTW sori za off, ponijelo me cry
LeFrik
Member
Member

Poruka : 339
Godina : 32

Back to top Go down

Post by FanSte on 14.05.16 1:18

rofl rofl rofl Umirem!

Fascinantno je da ja nijednu nisam završio (i sve su završile u kanti, jer mi se moglo, bio sam moderator). Jedna jedina je ostala živa, ''La Leyenda Urbana'', o misterijama u nekom selu gde se neki psihopata krije iza maske i kasapi sve redom. diablo  Naravno, nedovršena.  rofl

I od mene sori na off-u. smile2
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1693
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.05.16 3:18

Ja sam napisao baš dosta web novela. Sigrno 10ak i bile su baš čitane u to vreme. Pisao sam čak na Latin Svetu novelu gde su glavni likovi bili forumaši. To je jedina koju nemam sačuvanu. Igrom nesrećnih okolnosti sam je izgubio. Ostale sve imam sačuvane.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by LeFrik on 14.05.16 9:51

@FanSte wrote:rofl rofl rofl Umirem!

Fascinantno je da ja nijednu nisam završio (i sve su završile u kanti, jer mi se moglo, bio sam moderator). Jedna jedina je ostala živa, ''La Leyenda Urbana'', o misterijama u nekom selu gde se neki psihopata krije iza maske i kasapi sve redom. diablo  Naravno, nedovršena.  rofl

I od mene sori na off-u. smile2
Ja napisao 260ak nastavaka serije, htio sam pisat daytime seriju ali sam se predomislio i kao zavrsit cu je. Sve je bilo tako zamrseno da nikad nisam, evo sad je 11 godina da sam je poceo pisat zbun rofl

@Miloš92 wrote: Pisao sam čak na Latin Svetu novelu gde su glavni likovi bili forumaši.
Kladim se da je bila "ozbiljna" telenovela rofl El foro prohibido koji smo pisali "svi" zajedno i Nisu ni bili svjesni su bile parodije i (pozitivno) sprdanje s forumasima slavljenik
LeFrik
Member
Member

Poruka : 339
Godina : 32

Back to top Go down

Post by Ángel on 14.05.16 12:19

U Krčmi imate temu Kokošarnik pa tamo nastavite sa fenomenom zvanim web novela.
roll
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by LeFrik on 14.05.16 19:55

Gotov sam s pričom, con amor todo florese wub
LeFrik
Member
Member