EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La fan

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La fan

Post by Hierro on 11.01.17 11:22

Ja cu ovom dati sansu, posto sam prestao gledati Chemu, ne svidja mi se, nije mi to to bez Aurelia.

Ovo mi deluje interesantno skroz, a kao sto sam vec par puta naveo scenario je radila Marcela Citterio. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.01.17 3:43

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10206

Back to top Go down

Post by FanSte on 13.01.17 3:54

Skroz simpa. mrgreen  Čist Siterio humor. roofl  Crnjak (gde je takođe odlična) ne ide uz ovo, ali ne sumnjam da će ga vremenom ubaciti jer kod nje ništa nije nemoguće.  rofl

Posting Freak

Poruka : 1639
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Hierro on 15.01.17 10:58

Pogledao sam prvih 20 minuta, meni je ovo odlicno. smile2 Kao neka parodija na telenovele. Ne znam zasto ne volite Angelicu Vale, meni je skroz simpaticna.

Bas puno smesnih scena je bilo u ovih 20 minuta. smile2

A Miguel Varoni sto glumi gay producenta. rofl Porrasov lik prepricava onoj maserki o svom zivotu, a ona Kineskinja, kaze mu na kraju nije razumela ni rec. rofl Pa Vale kada je upala u kadar ovima sto snimaju seriju i "spasla" zivot glavnom glumcu. rofl
Ximena Duque je prelepa. I Jonathan Islas konacno ne glumi nekog ljigavca. Ona plavusa sa zelenim pramenovima je prelepa, prvi put je vidim, ne znam ko je. smile2 Ja odusevljen ovim pocetkom. Marcela Citterio! wub
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 15.01.17 11:53

mnogo preglumljavaju. vidi se da im je uzor bila jane the virgin. međutim, ispali su jadni.

svaka telemundova telenovela izgleda isto. ali bukvalno isto. nekad se znalo, ugledaš jedan kadar i prepoznaš telenovelu. sada je u svakoj telenoveli ambijent isti.

2017. a gay = zalađena feminizirana tetka. i to u američkoj telenoveli. rofl

ne znam na kakvu publiku udaraju? ovo je moglo da prođe kao parodija, ali pre 10-15 godina.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 15.01.17 12:35

Meni je ovo suviše usiljeno. Treba da bude smešno, a u stvari je tragično. nezna Jedva sam izdržao tih dvadesetak minuta. Pogledaću još poneku scenu, zanimaju me neke scene iz onih najava i ono oko konkursa za naj fana il kako već, ali da me je serija privukla - nije. nezna

Ovo za gejeve je već tragikomično. Svaki mora da bude femkast. Izuzetak su, čini mi se, bili samo oni mladi u Pecados Ajenos. Nijedan drugi primer mi ne pada na pamet u ovom momentu.

Inače, gledam kao i idiot u onu članicu fan kluba sa ogromnim ćoroskopima, kapiram da mi je poznata i skontam da je to ćerka Javiera Vidala i Julie Restifo. Bilo bi zanimljivo videti njega u tandemu sa Scarlet Ortiz ponovo. Kralj Čelika i Ljovisna, milion godina kasnije. wub

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Hierro on 15.01.17 12:49

I brat legendarnog Martina Acera nije bio femkast u "Mas sabe el Diablo", a cini mi se da onaj Horacio jeste.
A ako se dobro secam Ulises i Pancho su takodje imali neku gay avanturu u "Santa Diabla", takodje nisu bili femkasti.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.01.17 17:39

Sta znam. Jeste sve usiljeno ali deluje mi gledljivo. Ako nista drugo verujem da nece biti dosadno. Svidja mo se sto Vale nije samo fan ovog lika, vec imaju i ovog klinca sto ih spaja.

Sto se Vale tice. Ja nemam nista protiv nje. Zena nije leptica ali je simpaticna. To sto je bila retardirana kao Lety nije do nje.

Ova plava sa zelenim pramenovima je Begona Narvaez (Muchachitas, Rosa diamante, La impostora)

Dacu im sansu pa koliko me zadrze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10206

Back to top Go down

Post by Hierro on 21.01.17 0:33

Ne gleda niko? Meni je ovo prezabavno, Valentina mi je odlicna, melje 100 na sat, a i Angelica Vale mi je uvek bila i sada je jako simpaticna. Ovaj glavni je dobar takodje, fino se snalazi u ulozi.
Salma(Scarlet Ortiz) sto prica u trecem licu o sebi. rofl Ximena Duque mi je prelepa, a ima jako dobru ulogu. Pretpostavljam da ce mi ona i Jonathan Islas biti omiljeni par u seriji. A majka Ximene Duque sto je kao neka slikarka, slika nage mladje muskarce i krese se sa njima. Onaj mafijas cija se zena spandjala sa glavnim mi je koma. rofl

Stalno spominju misterioznu Luciju, koja je navodno mrtva i glumi je Maritza Bustamante i o cijem detetu brine Valentina, a dete je ili od Lucasa Duartea ili od Gabriela Porrasa.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 02.02.17 22:36

Ovo je meni gledljivo, barem za sada. Malo mi na živce idu protagonisti,on preglumljava iako je valjda zamišljeno da i treba biti tako patetičan lik, ona mi je osrednja, ali ostali su mi svi OK. Varoni dobar ali moram primijetiti da vidno kopira Juliana Aranga iz YSBLF. Scarlet, Germenos i Ximena su mi najbolji.
Vesele boje, zvučni efekti, parodija.. baš za mozak na pašu.

Member

Poruka : 314

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top