EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La fan

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La fan

Post by tae on 26.03.17 0:46

@Franko wrote:Telemundovci krenuli kratit seriju, zbuksali 5 epizoda u 1. Jel ima negdje epizoda s Galavisiona?
Pa na njihovoj stranici, već sam stavila bila link http://www.televisa.com/telemundo/fan-sitio-oficial/capitulos/. Treba meksički VPN. Nažalost brzo brišu epizode. Sad ima samo nekoliko zadnje prikazanih (piše 41-49 ali su po dvije epizode znači dostupne su originalne epizode 82-98). A neke nisu ni stavili online, 40 (tj, 80-81) nisam uspjela vidjeti.

Last edited by tae on 26.03.17 0:57; edited 1 time in total
tae
Member
Member

Poruka : 316

Back to top Go down

Post by FanSte on 26.03.17 0:49

@Miloš92 wrote:Ona nema ni jedan exito na telemundu pa nikako da izleti.

Pa zar nije CV bila? Ako nije, čemu onda onoliki broj epizoda? huh
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1694
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.03.17 1:06

CV je za to vreme prolazila čisto ok. Sada bi je smatrali fracasom. Išla je oko 1200000-1300000. A što je imala toliko epizoda, verovatno ni oni sami ne znaju. Ne znam šta je išlo posle nje, možda je to kasnilo. Nije bila fracaso ali ni exito, čisto cumplidora što bi oni rekli.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10453

Back to top Go down

Post by *El_Fan* on 28.03.17 17:38

Telemundo me baš razočarao. A emituju neke skandale kao što je la Doña ili Señor koji više nema nikakvu poentu, napravili su povraćku od te serije. Nije sve što ne skrate kvalitet, niti sve što skrate loše.

Što se Marcele tiče, Reina de Corazones je bila odlična serija. To što je bisu gledali je zbog toga što nisi mogao da pogledaš 1. pa 50. epizodu i da shvatiš šta se sve desilo, kao na primer u Doño, gde se ne dešava ništa. Reina je bila puna dinamike, zapleta i morao je onaj koji gleda i malo mozak da uključi. Mada, šta vredi pričati dalje, ja kad vidim šta je danas gledano ( čast izuzecima ) bude me stid i sram. Ali dobro, svako gleda šta želi. winky

*El_Fan*
Newbie
Newbie

Poruka : 6

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.03.17 19:10

Molim te ne lupaj gluposti smile2 u Donji se svake nedelje nesto desavalo smile2 a da ne pricam sad u ovim poslednjim emitovanim epizodama smile2 to moze da ti potvrdi svako ko gleda Donju smile to sto si ti iznerviran/na sto Telemundo skracuje ovu komediju to je vec nesto drugo mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3364

Back to top Go down

Post by Stefy on 28.03.17 19:15

@*El_Fan* wrote:A emituju neke skandale kao što je la Doña ili Señor koji više nema nikakvu poentu, napravili su povraćku od te serije.
Donja je sve samo ne skandal od serije. Produkcija, gluma i scenario su na triput većem niovu nego od ovog smeća. Bio je period kad je serija bila spora negde kod 15-30 epizode, ali posle toga je bila stalno dinamična i nešto se dešavalo i nastavlja u tom ritmu.

@*El_Fan* wrote:Reina de Corazones je bila odlična serija. To što je bisu gledali je zbog toga što nisi mogao da pogledaš 1. pa 50. epizodu i da shvatiš šta se sve desilo, kao na primer u Doño, gde se ne dešava ništa. Reina je bila puna dinamike, zapleta i morao je onaj koji gleda i malo mozak da uključi.
Da uključi mozak? rofl U seriju u kojoj je glavni zaplet to što glavna villana kaže glavnoj protagonistici da joj je dečko umro i ona u to poveruje bez da proveri, da ide da pita ili da se raspita nego posle 6 godina ona i dalje misli da je on mrtav? rofl Da ne spominjem imbecilne zaplete kad je Estefanija drogirala glavnog, pa se nabijala na njemu da bi dobila dete i sl. koještarije.

Ti idi i uključuj svoj mozak u takve inteligentne serije, a nas pusti da uživamo u povraćki od Donje.

Moderator

Poruka : 3892
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.03.17 19:23

Da li ste vi realni da mu uopšte odgovarate? smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10453

Back to top Go down

Post by Hierro on 28.03.17 20:11

A gde je postovanje prema Senoru? Seriji koja je oborila rekorde i prouzrokovala da i ostale serije budu po sezonama? smile Donu ne gledam, ne privlaci me, pa necu da sudim, tu su najveci smecari ispali ovi iz Telemunda, sta bi im falilo da su je pustali u popodnevnom terminu? Ovako pitanje da li cemo ikada pogledati sve epizode, jedino ako sa Gale neko postavi.
Ja sam se razocarao, necu da gledam ovako nabacano, meni je draga ova serija, kao i sve Marceline. Neka im propadne sve osim Senora 5 sezone. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by *El_Fan* on 28.03.17 21:54

Prvo, nema potrebe da se razgovara takvim tonom. To što se ovde neko našao prozvanim, nije moj problem. La Doña je uvreda svega onoga što je lik i delo Marije Felix, koja je bila prva Doña meksičkog filma o kome, po svemu sudeći, se nije vodilo računa pošto modernizovati nešto nije isto što i oskrnaviti. Tako da bi valjalo pozabaviti se time pre izricanja ovakvih brzopletih, nepromišljenih i banalnih tumačenja. Ovde je u redu izneti svoje svoje mišljenje ( valjda?). Uostalom, hoćemo da pričamo o zapletu u La Doñi sa Aracely, gde su zapleti koji počinju sa rečenicama quien se acosto con quien. Moć se ne pokazuje nužno silikonima i dupetom u teretani. Ali, ovo ne pričam ni na čiji račun, govorim kako ja to vidim. Ali ako već gleda se sve to, onda malo kritičkog mišljenja, a manje napadačkih, estrada komentara. Ovde valjda to nije poenta. winky

P.S. ja jesam razočaran što La Fan skraćuju, ali to nema veze sa drugim serijama i komentaru o njima. Prosto, svaka serija nađe publiku. Zato je nekome ok da misli da je Un camino hacia el destino super produkcija i to će da ima rejting ogroman iako je sranje, a neko će da gleda El hotel de los secretos koji je presjajna produkcija, a koja će imati nisku gledanost.

*El_Fan*
Newbie
Newbie

Poruka : 6

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.04.17 3:43

LD je prvenstveno trebalo da bude adaptacija "Donja Barbare", ali su se onda odlučili da modernizuju i izmene priču i skroz se udaljili od izvornog materijala i ostavili samo ljubavni trougao. Nisu uopšte spominjali, čak ni na entradi ne piše da je bazirana na delu Romula Galjegosa i ne vidim razlog da se sad to poredi sa filmom ili drugim direktnim adaptacijama DB. LD je takva kakva je i telenovela je odlična, kako produkcija, tako i gluma i u odnosu na ovu je institucija. Tako da to što ti sad pričaš su besmislice jer je porediš sa direktnim adaptacijama, a glavni argument ti je da je ovo osavremenjena verzija. Nije, samo je uzet prvobitni motiv i napravljena potpuno drugačija priča.

lol1 Tako mi je drago što je ovo fracaso total i što su je maknuli posle 50-ak epizoda. Valjda se nakon ovoga Vale vrati kao voditeljka (a može i skroz da nestane) i zaboravi na svoju glumačku karijeru. ninja

Moderator

Poruka : 3892
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top