EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La fan

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La fan

Post by *El_Fan* on 03.04.17 10:19

Jao, hajde se bar informiši o seriji koju gledaš, ako ništa drugo.

Da, Angelica će to sigurno da uradi, žena koja je bila glavna uloga u najgledanijoj meksičkoj seriji svih vremena, pre sililonskih Doñi i loših gluma. Onda je Aracely posle Corazón Salvaje trebalo da nestane sa lica zemlje sa onim nepostojećim rejtingom i preglumljivanjem svega ikada. Ne budi smešan. Uostalom, čitava ova raspravka je besmislena. Pozdrav. winky

*El_Fan*
Newbie
Newbie

Poruka : 6

Back to top Go down

Post by Stefan on 03.04.17 16:37

Najgledanija meksička serija svih vremena? Stvarno? rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2859
Godina : 27

Back to top Go down

Post by *El_Fan* on 03.04.17 17:08

Ne pričam o La fan.

*El_Fan*
Newbie
Newbie

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.04.17 18:21

nego pricas o telenoveli La fea mas bella koja je bruka i sramota od rimejka kolumbijske Yo soy Betty, la fea koja je inace najgledanija i najprodavanija kolumbijska telenovela ikada smile2 toliko je uspesna da svaka drzava ima svoju verziju pa cak i mi ovde u Srbiji zajedno u koprodukciji sa Hrvatskom rofl La fea mas bella za koju kazes da je najgledanija meksicka telenovela je jedna losa kopija na koju su svrsavale samo meksicke babe i likovi kao sto si ti. Original Yo soy Betty, la fea je uspesna i dan danas toliko da su glumci posle uspesne reprize u dnevnom terminu na kanalu RCN krenuli sa pozorisnom predstavom u Kolumbiji i to u 2017 godini smile2 nesto sto meksicka verzija nece nikada doziveti rofl
jos se hvatas za Donju i kazes da je
uvreda svega onoga što je lik i delo Marije Felix, koja je bila prva Doña meksičkog filma
ako je donja uvreda sta li je onda najgledanija meksicka telenovela svih vremena wub

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3305

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.04.17 19:49

Žena sa njenim talentom ne bi nikada dobila na medijskom značaju da nije bila gurana odmalena u telenovele zbog roditelja koji su joj bili poznati. Nimalo harizmatična, sva sobreactuada, dosadna, i na kraju svega, nimalo lepa. facepalm

No dobro, ovo više nema smisla, kad pročitam LFMB najglednija meksička serija svih vremena, bude mi sve jasno. rofl

Moderator

Poruka : 3830
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.04.17 20:18

La fea mas bella za koju kazes da je najgledanija meksicka telenovela je jedna losa kopija na koju su svrsavale samo meksicke babe i likovi kao sto si ti.

Nisam na strani ovog llika, šta više ja sam odmah rekao da je LF ogromno smeće. Medjutim, kakva god da je bila LFMB je u meksiku bila boom. Daleko je od najuspešnije serije ikada ali je bila ogroman exito. I ako ćemo takva poredjenja LD je naspram DB nula u svakom pogledu. I da ne skočite odmah kako nije copy-paste rimejk. Istina ali vodi se kao rimejk DB. DB je produkcijski za klasu bolja od LD (i ako je LD takodje dobra jer ipak je to Argos), glumački ne mogu da se porede. Ja volim Aracely ali sa Edith i njenom Barbarom ne može da se poredi. Tako da ono ne znam čemu takva poredjenja izmedju Bety i Lety. Kao da svak normalan ne vidi šta je bolje. Ali obe su uspešne. Al svako brani ono što voli. smile2

Što se Vale tiče. Kakva god da je, ko god da su joj mama i tata ovo je njoj prvi fracaso. Možeš ti da budeš bilo čije dete ali ako te publika ne prihvati džabe sve. Ona je do sada imala samo exito serije. Larosine Sonadoras i AYR su bile baš uspešne, Fea isto. A i skroz mi je besmisleno da nekome argument bude nije dovoljno lepa. Žena nikada nije ni glumila lepotice, ne guraju nju kao neku fatalnu ribetinu. Ovde je najveći problem u samoj priči koja bi bila fracaso sa bilo kojom glumicom. A još na početku sam rekao da ne ide da žena od 40 godina glumi fana, na sve to nevina u tim godinama. To može da smisli samo mozak Marcele Šiterio. Sama Vale je izjavila da na kraju cela serija nema neke velike veze sa njenom idejom. Od cele njene ideje je uzeto samo to da je glavna fan Lucasa Duartea koji ulazi u vezu sa njom zbog rejtinga. Sve njene sporedne priče su izbacili i zamenili. Baš je juče to Vale izjavila.

Al ponavljam LF je smeće i to veliko. Zaslužili su da fracasiraju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10265

Back to top Go down

Post by Stefan on 03.04.17 22:27

Ne znam baš koliko ima istine u tome da su joj menjali priču. Mislim da zapravo pokušava da se opere od fracasa. lol1 Ne početku je sve bilo divno, bajno, krasno, hvalila Marcelu na sva usta, a sad odjednom joj izmenila priču, ma daj. lol1

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2859
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.04.17 23:30

Ne, ona kaže da je na kraju zadovoljna pričom ali da ona nema prevelike veze sa njenom idejom i da se nada da će nekada u budućnosti biti prilike da se snimi serija po njenoj pravoj priči. facepalm rofl Bukvalno je rekla ovim rečima "Moja ideja je fan koja se zaljubljuje u Lucasa Duartea, koji je zajedno sa menadžerom uvlači u ljubavnu vezu kako bi podigli rejting njegove serije. To je jedino što sam ja smslila a što ste videli." Pričala je još da je njena ideja bila da sporedne priče budu realni, životni likovi ali je kao telemundova ideja bila ta da cela serija bude karikiranje i neka vrsta parodije, pa su zato i sporedni likovi napisani u tom stilu. Mislim ono svi znamo da je Citerrio budala, samo što je ovaj put bila dosadna budala. Kad napiše neki cirkus gde se za epizodu desi što se negde desi za 20 epizoda, onda progutaš glupost i gledaš. Ovo je bilo presporo i dosadno. Ne deluje mi da Vale želi da se izvuče, žena je nekoliko dana nakon premijere izjavila da im ne ide dobro, dakle ne poriče da su fracaso. A na kraju krajeva ovaj fracaso će svi pripisati njoj, koga briga ko je radio scenario. I ispade sad da ja branim nešto Vale, a totalno me ne zanima ni ona ni njena serija, nego samo se trudim da budem realan. Meni je najžalije Scarlet, valjda joj telemundo da još neku šansu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *El_Fan* on 04.04.17 2:33

Jao, Stefane, sem toga sto si površan nisi uopšte informisan. La Fea je oborila sve rekorde gledanosti , što je bilo i objavljeno na Premios TvyNovelas, kada je La Fea dobila nagradu za najbolju seriju. Proglašena je, citiram, za ''FENOMENO TELEVISIVO'' i '' MARCO HISTORIA EN LA TELEVISION MEICANA''. I neću se uopšte spuštati na tvoj nivo deteta od najviše 12 godina i komentarisati da li gledaš serije sa babama kao ja i slično. Nauči da komuniciraš sa ljudima i da se ne svađaš sa njima ako se ne slažu s tvojim mišljenjem.

Iako je La Fan skraćena i proglašena za ''fracaso'', poenta je samo da je ponuđeno nešto drugačije. Nikoga više ne zanimaju priče o silikonskim Donjama i narko serije koje se više bezbroj puta ponavljaju, sa istim zapletima i temama gde je kulminacija: '' Te acostaste con...'', čak ni glagol ne promene. Ko si ti da kažeš da li je Angelica lepa, harizmatična i, povrh svega, talentovana? Ti pričaš o talentu hahaha, ti, kome je tipa uzor Aracely koja je, moram priznati, se dosta popravila u glumi od La Patrone pa do sada, ali u Corazon Salvaje je bila skandalozna. Samo nemoj te duple aršine.
Angelicu ljudi vole takvu kakva jeste, i to je njena najveća vrlina. Nije stavila silikone i prodala se za uloge. I pričala je o tome da dugo nije dobijala uloge zbog svog izgleda, a ako je tebi to u redu i normalno, onda nemam šta dalje da komuniciramo. Hajde da svi ljudi koji nisu ''lepi'', po bilo čijem kriterijumu, prosto ne glume. Kakve to veze ima s talentom?
Ako su zaista joj promenili glavnu ideju La Fan, meni je žao. Ali mi je drago što su najzad ponudili nešto bar za trunku drugačije i što su, na primer, ismejali neke glupe trendove kao što je voda sa kojom se slikaju i piše : '' Hidrirajte se'', banalan primer. Zbog rih i drugih stvari je La Fan nešto što se nije skoro, ili možda čak uopšte videlo u Televisi i Telemundu. Izvrnuli su, praktično, sve ono što je u serijama uporišna tačka oko koje se okreću događaji. I zbog je La Fan drugačija. E sad, ostaje otvoreno pitanje da li mogla da bude bolje adaptirana priča.
Miloše, slažem se sa tobom. Angelica nikada nije govorila za sebe da je zgodna i ''dobra riba'', čak se još uvek sprda na svoj račun i to koliko voli da jede. Ali to je vrlina u svetu punom silikonjara koje tako dobijaju uloge. Da, La Fan jeste monotona i ima dosadnih epizoda, ali kažem da ne treba toliko preterivati jer je bilo i gorih, mnogo gorih užasa koji su dobijali nagrade kao, na primer, prošle godine Tierra de Reyes. Doduše, La Fan je za sve to klasa. Štaviše, osvežena je serija novim likovima koji su baš spontani i slatki.

*El_Fan*
Newbie
Newbie

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.04.17 0:03

Ma kakva je ovo glupost na kraju sa continuara? Kada? Nikada. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak