EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mujeres de negro

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mujeres de negro

Post by Sasha on 22.09.16 16:25

Odgledana 23. epizoda

Mnogo se lakše diše kad Hulija nema smile2 smile2
Najjača mi je scena bila kad Jackie i Patricio, kao hoće da se poljube, i poljube se i kao ono napokon, kad sledeća scena shock  , oni to po kratkom postupku smile2  wub
Samo ne kapiram šta ovi spremaju Katji?! Ono za sad je debilana, pa ko još ne voli da mu daju posao! Nadam se da će nešto dobro iz toga ispasti, jer koliko god ona volela novac (mada to nigde nije striktno naglašeno), ona se ne libi posla, i hoće da radi bilo šta ali da radi, i kad je izgubila kuću i osiguranje nije cmizdrila, već to prihvatila ...
Ovo oko povratka Rebeke mi je puke  , dosadni su, pogotovo ova dečurlija... "Oću mamu i tatu zajedno", a tek Ritin sin stars , dobre batine njemu trebaju, a tek kad se otkrilo čiji je sin roll  ..

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1878

Back to top Go down

Post by Sasha on 24.09.16 20:40

Odlicna 25 epizoda

-Hose saznao sa Hulija i Katju .. kao i Jackie..
-Hulijo (tj.Borgeti) poslao pismo Vanesi u kojem trazi kljuc od sefa... Vanesa pametno odradila, ostavila mu kljuc, ali uzela disk iz sefa plez
-Hose u pijanstvu ispricao onoj Katijinoj suparnici sve o Katji, i ona prenela Nikolasovoj majki, tako da je i Sandro upoznat sa situacijom... Katja otisla kod Sandra da zivi (glupaca  stars ) .. Nikolasova majka predlozila Sandru da zavede Katju i da joj predlozi brak
-Vanesa pistolj koji je nasla u sobi, dala Katji da ga se Katja resi (tu ce biti zanimljivo sta li će ova sa pistoljem da uradi)
----------------------------------------
------------------------------------------
Jel se serija i dalje nastavlja, ili je pauza? (Znam da je bilo priče da ide po sezonama, dve sezone po 25 epizoda)

Gleda li još neko seriju? Od kako sam počeo da je pratim niko ne komentariše ništa sad

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.09.16 2:50

Ja gledam ali nisam bio kod kuće par dana pa sam juče i danas nadoknadio. Iskreno očekivao sam neki preokret ili neko veliko otkriće na kraju ove 25. epizode. Ne znam čemu to potenciranje sezona kada se ništa posebno nije desilo.

Jel se serija i dalje nastavlja, ili je pauza? (Znam da je bilo priče da ide po sezonama, dve sezone po 25 epizoda)

Nema pauze.

I dalje su zanimljivi. Evo na polovini smo a meni ni jedna epizoda nije bila dosadna.

Jackie i Patricio. aw Predivni su mi Barros i Olivera. Momenat koji najviše iščekujem je njegovo saznanje da su njih tri podmetnule bombu. Jackie mi je i dalje omiljena.

Nadam se da se cela ova Katijina priča neće završiti na tome da će je Sandro ostaviti ispred oltara. Očekujem nešto bolje i zanimljivije.

Što se Vanese i Julia tiče. Ayala je nemoguć ali mi je Mayrin dobra. Za moj ukus iznosi lik baš onako kako treba. Ja nemam zamerke na njenu glumu. Julio mi je možda i jedina mana ove serije. Stvarno ne znam šta planiraju da rade sa tim likom.

Pojavio se i Pedro Sicard u paketu sa Ventrurom. Kako Morenova serija da prodje bez nje. smile2 Ona vara njega sa svojim advokatom. Vanesa ih već uhvatila na delu. Eto dobila je Vanesa još jednog galana. I pitao sam se kad mise njega da ubace u priču.

Uopšte mi nije palo na pamet da je Borgetti otac Ritinog sina. Mada sad kad malo bolje razmislim i nije tako neočekivano, samo ja nisam ni razmišljao o njenom sinu.

Zanima me šta će Miriam da uradi protiv Irene i Borgettia.

Sve u svemu odlični su. Nadam se da će i druga "sezona" biti podjednako zanimljiva. Odavno nisam iščekivao kraj neke serije kao što iščekujem kraj ove. Tako me zanima kako će se sve završiti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by Sasha on 29.09.16 21:47

Od lose presli su na goru ENTRADU puke ..kao igricu neku da gledam, ovo je ocaj
https://www.youtube.com/watch?v=A4xREQXs4XE ...jos uvek je nema sa kvalitetnim snimkom, i ovde ton zuri/kasni smile2 ..ali odprilike moze se videti ...
Jedino što se sad slova vide jasno smile2 smile2
Serija je i dalje zanimljiva, samo da tako i ostane

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 29.09.16 22:14

Spominje se snimanje trece sezone.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 539

Back to top Go down

Post by Sasha on 29.09.16 22:43

Samo to ne...ovo rade po finskoj verziji, pa zanju šta rade... a treću bi sami izmišljali, a znajući njih to neće na ništa da liči wall

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.09.16 22:58

Ayala je pre neki dan izjavio da zavrsavaju sa 50 epizoda a da trenutno snimaju 39.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.16 1:10

Šteta što Jackie nije pustila Katiu da kaže Vanesi da je bila Julieva ljubavnica.

Eto nam iznenadjenje i od Miriam. Ona se udala za Borgettia iz osvete. Nadam se da će da napravi neku dobru zvrčku Borgettiu i Irene.

I Irene vuče priču iz prošlosti. Očuh je zlostavljao kao malu. Calderonka se baš ali baš gubi. Užasna je. Imala je tako dobre villane kod Morena, ne znam šta joj je sad.

CD na kraju završio kod Katie. Nadam se da neće napraviti neku glupost. Ja i daje čekam momenat kada će upotrebiti pištolj.

Stvarno odlična serija. Ne postustaju od početka.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.10.16 1:40

Venesa saznala da su Katia i Julio bili ljubavnici. naklon naklon naklon Drago mi je sto ne cuvaju sve za kraj. Ali izgleda da ce ovo glavno ipak ostaviti za kraj. Donekle je i logicno.

Victor je bio Irenin sin. Super mi je bila scena kad je Borgetti rekao da je platio da ga ubiju. Koje preglumljavanje Calderonke, ali ono gledljivo. rofl

Ya no je definitivno jedna od najlepsih pesama iz serija. Koliko je samo mocan refren. naklon

I nadam se da ce Vanesu na kraju ipak spojiti sa nekim od galana. Mayrin i Sicard su mi super. wub

Meni je stvarno zao sto je ovo fracaso.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.10.16 23:27

Niko ne komentariše pa ću morati sam sa sobom.

Odlični su. Ne verujem da je još malo kraj. Baš će ovo da mi nedostaje.

Mayrin mi je bila super u ovim scenama kada su tražili Diega. I mogu reći da ovo loše vreme po kome snimaju baš doprinosi pozitivnom utisku. Nekako mi scene izgledaju još bolje i realnije.

Borgetti ispalio Irene. Obožavam kad negativci krenu jedni na druge. smile2 Al kapiram da će njih oboje da sjebe Miriam.

Super mi je što su Vanesa i Jackie rekle Patricu za Borgettia. naklon Obožavam Jackie koje konstantno u svakoj situaciji otkrije taman koliko treba da sebe ne ugrozi.

Julia će valjda da smaknu na kraju. On šta je sve preživeo nije niko.

Očekivao sam mnogo više od cele ove priče oko Katie, Sandra, svekrve... Na kraju će da se ispostavi da je plan zaista bio taj da je on samo zavede i ostavi. To mi je malo bezveze. Valjda bar Katia nekoga smakne onim pištoljem.

I zanima me šta planiraju sa Arturom i Giovannom. Ništa previše bitno se nije deislo sa njima.

Jel ste svi odustali?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top