EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mujeres de negro

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mujeres de negro

Post by Ángel on 29.10.16 13:50

49. i 50. epika su super.

Ode Kalderonka, ubi je botoksirani.
Ne zna se samo ko je bio gori u toj sceni od njih dvoje... Ali mislim da je ona ipak u blagoj prednosti.

Na kraju 50. Patrisio čuo ove 3 kako razgovaraju da su one postavile bombu i još nazdravljaju kako ih niko nikada neće otkriti rofl jedva čekam finale. egyptian

Moderator

Poruka : 8170

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.16 13:53

Znači kraj 50 epizode je bio... naklon naklon naklon To se čekalo. jupi jupi jupi Čeka nas uzbudljivo finale. Obožavam te krajeve kad ne znaš šta će biti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10612

Back to top Go down

Post by Sasha on 30.10.16 14:09

Odgledao 49. i 50. epizodu   thumbup

Jedino sto mi se nije svidelo je to sto je Irene ziva, bolje da da je stvarno ubio ...
Ali kraj je pobedio, samo se nadam da ce Saul da se javi i da kaye kako on nije uopste postavio bombu, jer je taj dan zakasnio , i da uopste nije bilo bombe lol1 lol1 lol1

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1883

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.10.16 15:13

A meni je bilo ocekivano da je ziva. Onakav kraj na brzinu bi bio glup za nju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 31.10.16 14:28

Odgledana i poslednja 51. epizoda stars

HOĆU  2.  TEMPORADuuu  besan

Možda je nekom ovo OGRINALAN kraj, ali meni je ovo bezveze... ajde da je bilo još nekoliko scena između pa i nekako da prođe, ali ovako .... "niđe veze" ...

Da pocenm od početka:
-Odličan razgovor između Jacky i Patrisija, .. i svidelo mi se što je do kraja ostao dosledan svom poslu, bilo bi glupo da je na kraju zeznuo stvar
-Pa njegov razgovor sa majkom thumbup , i saznanje prave istine, zašto je ubila njegovog oca
-Sandro i Arturo su podržali mujeres de negro, bez osuđivanja, dok Edy hmm
-Edy poslao Rebeku u zatvor smile2
-Bruna uhapsili, sa jedne strane mi se sviđa što nije bilo nišat specijalno/spektakularno, a sa druge zbog samog kraja mi je, previše otvoreno ovo sve
-Mirjam je na slobodi, Patrisijo će naverovatnije biti novi komadant stanice
-Na suđenju, je ispalo ono što sam i ja pretpostavio, došao Saul, i rekao da nije postavio bombu, na pitanje zašto nije rekao ranije udovicama, rekao da je čuo za eksploziju, ali i da je pročitao u novinama da je Sakarijas kriv, pa nije smatrao da je potrebno
-Bruno svu krivicu svalio na Irene, i ona dolazi i govori da je preživela i govori da je Bruno odgovoran i za bombu, kao i za ostale smrti, što direktno što indirektno
-Pre toga Bruno razgovarao sa onim novim radnikom u stanici, svojim saučesnikom i dao mu neke instrukcije (i na kraju vidiš da je ovo van svake pameti)
-Kada je sudija doneo odluku da su nevine, e tu je bilo potrebno još scena, makar da bude do sutrašnjeg suđenja Borgetiju, a ne odmah...
I kraj, kao i početak  
Spoiler:
bomb
...
Hoću novu sezonu, makar neki scepijal, šta je bilo posle , ovako, gledaš nešto 51 (52 epizode), i na kraju se pitaš šta sam gledao?!!

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1883

Back to top Go down

Post by Ángel on 31.10.16 14:43

Očigledno s razlogom nisam kukao celu seriju. cool

Ovo je TOLIKO debilno, da se nadam da neće imati nikakvu drugu sezonu niti bilo šta dalje. Serija je toliko neosnovana jer je ceo zaplet postavljen bez osnova, na kraju one niti su postavile bombu, niti su ubile svoje muževe, niti su mujeres de negro.. Ništa! Jedino VELIKO ništa.

I ovog Moreno definitivno treba zaobilaziti u širokom luku. AQNMD sam pametno prekinuo, a bilo bi još pametnije da sam obustavio i ovo. Jer čovek napravi seriju od 52 epizode, vodi priču i na kraju se ispostavi da to ništa nije bilo tako i da nema veze s mozgom.

Predebilno. Bolje da su imali petlju i opravdali i naziv serije i glavni zaplet i da su ih lepo na kraju osudili kad su ih već bili uhapsili.

Eksplozija na kraju - pa HAHAHAHAHAHAHA rofl rofl rofl rofl nadam se da su svi izgoreli i da je to kraj za sve likove. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 31.10.16 15:32

A meni pocinje da bude zao sto ovo nisam gledala (htela sam, al' videh da su na "Dailymotion"-u sve izbrisali, pa cao onda).

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3390

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.16 0:12

Meni se poslednja epizoda baš svidela. Sve. I poslednja scena. naklon Kad su klasični krajevi kukate, kad su netipični opet vam ne valja. Završile su u svom stilu, sa bombom. Meni je sve bolje od srećnog kraja. To bi me baš ali baš razočaralo. Ovako su na neki način ostavili prostor za moguću drugu sezonu. Da eksplodirala je bomba ali ne znači da su svi mrtvi. Pa nije se cela zgrada srušila. Al u sučaju druge sezone bilo bi preglupo da ni jedna od njih nije umrla. Mada ja verujem da od toga nema ništa.

Istina da bi i ja više voleo da su one zaista ubuce, ali već na polovini se dalo naslutiti da od toga nema ništa. Meni je tu bitnije bilo to da su one želele da ih ubiju. Dakle preduzele su taj korak i naručile njihovo ubistvo. I što je najvažnije mislile su da ih jesu ubile i samim tim smo imali njihove reakcije. Sa jedne strane Vanessu koja se odmah pokajala, sa druhe Jackie koja uživa nakon tog dogadjaja i uopšte se ne kaje. Katia je tu negde izmedju. Što se samog naziva serije tiče. One su obukle sebe u crno, bar su imale želju. A sad što je došlo do preokreta to je druga stvar. Nije ni prvi ni poslednji put. Pa i u Revenge je ona 50 epizoda svetila živog oca.

Sad malo da prokomentarišem samu epizodu.

Kao prvo razgovor Jackie i Patricia. To čekam od početka. Dobra mi je bila ta scena. naklon Bez previše patetike. Barros mi je bila bolja. I super je što je on ipak uhapsio. Bilo bi predebilno da joj je oprostio.

Onda scena Jackie i Jose. Njihove scene su mi od starta divne. Baš su imali dobar odnos. A tek scena kada ga Jackie pogleda na kraju. cry

Hapšenje Bruna je bilo super. Rita i njene face. rofl

Pojavljivanje Irene nije nikakvo iznenadjenje. Bolje da je nisu pokazivali u bolnici.

Egurolla je imala tako dobre momente sad pred kraj serije. naklon Nadam se njenim većim ulogama u televisi. Ali reakcije svekrva kad su se snajke proglasile inocente. naklon rofl

Onda šamaranje Vanese i Katie. Vala je i zaslužila da je odalami.

I sam kraj. Super mi je bila ona scena posle proglašenja. Jackie koja gleda u Josea i Patricia. Pa onda Vanesa koja prolazi pored Edya sa Arturom.

I na kraju bomba. Poslednji kadar je njih tri same na nekoliko metara od mesta eksplozije. Eto zakolicali su maštu u slučaju nove sezone. A u slučaju da je nema ostavili su otvoren kraj. Dal su sve tri mrtve ili je neka preživela.

Celokupan utisak je taj da se meni ovo baš ali baš svidelo. Kratka priča, brza radnja, sve što zapetljalju razjasne u roko od 1-2 epizode. Bilo je iznenadjenja (tipa Katia i Julio ljubavnici shock ) i proekreta. Gotovo svi likovi su bili dobri. Ni jedan me nije smarao.

Jackie mi je definitivno omiljena. wub Eto za nju mi je najžalije što nije završila na Grčkim ostrvima. rofl

Što se njih tri tiče. Nisu zvezde to stoji ali su sve tri bile sasvim korektne. Barros se konačno vraća na stare staze. Mayrin je iznela ovaj lik baš onako kako treba. Ximena može mnogo bolje ali je i ovako bolja od mnogih drugih.

Peniche je bio sjajan negativac.

Calderonca je bila loša. Užasno je izgledala, preglumljavala... Kao neka raspala trandža.

Gledao sam ga i ranije i znam da je dobar ali mi se Sicard baš svideo ovde. Fale takvi glumci u televisi.

Sve u svemu ja sam prezadovoljan. Jedna od boljih televisinih serija. Moja ocena za seriju 10/10

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.11.16 10:39

Pogledao finalnu scenu jer kažete da je kraj atipičan i otvoren, a takve volim. Gospode bože, kako je očajno odrađena ona eksplozija. facepalm puke  Pa eksplozije u RDC izgledaju uverljivije, a ovo mi je kao neka super series. rofl

Posting Freak

Poruka : 1735
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.11.16 11:25

Efekti eksplozije su stvarno koma... Posebno ono kad prikazuju prozore s ulice... ninja

Jeftinije nego efekti Televise 1992. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics