EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mujeres de negro

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

View previous topic View next topic Go down

Re: Mujeres de negro

Post by Miloš92 on 01.11.16 11:52

Moreno i njegovi efekti su uvek bili jadni. Zato me je i iznenadila ona eksplozija sa početka koja je ispala ok.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sasha on 01.11.16 16:19

Generalno i ja sam bio za to da ne bude tipičan kraj, svi srećni.. Kao ideja mi se svidela, ali ne u tom trenutku..
Prvo je debilno da se onaj sam razneo, msm stars , još samoubice falile u Televisi..... bolje da je postavio bombu, pa sutradan kad se nastavilo sudjenje da je ona aktivirana, a opet se svi okupili...
A da su ovamo kao napravili srećan kraj, tj. Jacky sa Patrisicijem planira putovanje na Grčka ostrva, Vanesa se odlučila za Artura/Edija, Himena planira svabu i sl... I ono sve HAPPY, i odjednom BUM smile2 smile2
Ali dobro, ... sve usvemu serija je bila dinamična, brza, nije bilo dosadnih momenata ni patetike, ..malo Hulijo smarao, ali bilo je za oprostiti smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.16 20:09

Ja uopšte to oko eksplozije nisam skapirao kao Brunovu želju da svi izginu. Ja mislim da je on hteo to da iskoristi za bekstvo i usput smakne neprijatelje. A i koliko se videlo eksplodirao je samo onaj jedan deo. Ostatak zgrade je normalan. Nisu svi izginuli. Ne mora da znači ni da je ovaj što je bacio bombu.

A da su ovamo kao napravili srećan kraj, tj. Jacky sa Patrisicijem planira putovanje na Grčka ostrva, Vanesa se odlučila za Artura/Edija, Himena planira svabu i sl... I ono sve HAPPY, i odjednom BUM

Meni se baš svidelo to što te priče nisu zaokružene. Bilo bi mi glupo da su završile sa nekim od njih pa makar na kraju opet bila bomba. I ako su proglašene nevinim one su zauvek obeležene i malo je bezveze da tek tako brzo nastave da žive najnormalnije. A na kraju krajeva Vanessa nije bila luda ni za Arturom ni za Edyem. Druga priča su Jackie i Patricio. Ponavljam scena kad Jackie na kraju pogleda Josea, pa Patricia mi je odlična. naklon Baš onu u fazonu kao da se pita "I šta sad? Šta sledi?" Slobodna je ali šta će biti sa dva čoveka koja joj toliko znače u životu. Preglupo bi bilo da su joj objica potrčala u zagrljaj i kao sve je super. Isto važi i za Vanesu koja samo prolazi pored Edya sa Arturom i baca na kratko pogled na njega. U fazonu prustio je svoju šansu i sa njom je neko drugi ko je pdoržao. Sve mi je to ispalo baš super. Pa i sama bomba na kraju. Mada ne bi bio problem ni da se završilo sa njih tri kako izlaze iz suda bez bombe. Al ovako su napravili malo veću misteriju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by MStefan on 01.11.16 22:56

Nisam gledao seriju, ali, šta bi ovo? smile2
Zvuči mi kao ona debilana sa kraja ''Žene sa Dedinja'', samo, nadam se, bolje odrađena wow rofl

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2065

Back to top Go down

Post by Lusi on 04.11.16 19:33

Zavrsih i ja sa gledanjem.
Mene je ova zadnja epizoda bas iznenadila. Nisam bas ocekivala ovakva desavanja.
I sam kraj mi je iznenadjujuci, ali malo u negativnom smislu. Nisam ni ja zelela da se zavrsi sve divno i hepi ali mi je nekako ovako glupo, bezveze.
Ali sve u svemu okej serija. Uopste nisam imala utisak da gledam Televisu i bas mi je prijalo ovako nesto.
Posle CQM i ovoga bas mi se svidoe ovaj format sa malo epizoda, i nek nastavi tako samo da im ne budu price na slican fazon.

Member
Member

Poruka : 353
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics