EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El bienamado

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El bienamado

Post by Miloš92 on 15.07.16 21:02

Na kastingu su Esmeralda Pimentel, Jessica Decote, Mariani Palacios, Tania Lizardo, Osvaldo de Leon.

Nece valjda Pimentel da se vrati na sporedne uloge.

Navodno Nicandro zeli Ariadne za cerku glavnog muskog lika.

Nora Salinas i Kika Edgar su skoro bile potvrdjene za dve od tri sestre (one su valjda glavne) ali si obe odustale. Kila jer bi trebalo da odigra glavnu ulogu u novoj Carlinoj biografskoj seriji) a Nora jer joj nije obnovljen ekskluzivni ugovor. Sada za te uloge spominju Marlene Favelu i Gaby Spanic. I Buenfil de tu sama nesto nudi i trpa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.07.16 21:23

Favela i Spanićka su zvezdetine kakve Kika i Nora neće biti ni za sto života zajedno. Zbog njih bih možda i dao šansu.

Samo Garcini valjda radi sa Castrom, pa će ovo proći bez njega. A to bi bilo dobro ako Spanićka stvarno upade u seriju. smile2

Moderator

Poruka : 8249

Back to top Go down

Post by Eiza on 15.07.16 21:38

Ángel wrote:Samo Garcini valjda radi sa Castrom, pa će ovo proći bez njega.

Ne. Pipa je pisala da Nicandro želi Yaneza i Garcinija, ali Garcini ne želi više s Yanezom nakon ACT, pa je valjda Nicandru postavio ultimatum da bira između njega i Yaneza. Ali Nicandro ih nastoji pomiriti.

Novu Castrovu režiraju Sánchez i Barbosa. Lee adaptira, dakle nema ni Ximene ni Garcinia. Porasla mogućnost da bude nešto dobro od VEA.

A to bi bilo dobro ako Spanićka stvarno upade u seriju.

Garcini režira predstavu u koju je nedavno upala Spanićka. Plaćam put u Meksiko samo da to vidim. Opet. rofl naklon

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Vlad on 15.07.16 21:56

Eiza wrote:
Novu Castrovu režiraju Sánchez i Barbosa. Lee adaptira, dakle nema ni Ximene ni Garcinia. Porasla mogućnost da bude nešto dobro od VEA.

shock
Pa to može da ispadne pristojno.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.07.16 21:58

Da, oko Garcinija je valjda zakočilo u pregovorima sa Yanezom. Garcini je odbio da radi sa njim. Ja zaista ne vidim šta Castro i Nicandro vide u tom čoveku. Pa nema goreg režisera. Ja se iskreno nadam da Nicandro nije lud da stvarno za glavnog stavi Ochou, Camacha i još neke koji se spominju. Yanez je za njih ipak galan. Imao je užasnih izdanja ali sa dobrom ulogom čovek je dobar. Ako bi Nicandro okupio dobru ekipu i napravili fin seljački cirkus kakav vole meksikanci ovo bi moglo da prodje. Previše se producent trude da budu moderni a kod njih nažalsot i dalje prolaze gluposti poput UCHED. Ja sam siguran da će ove serije sve redom da fracasiraju i MDN i Candidata.

Ja kad sam video koja se imena spominju u početku nisam verovao da Nicandro opet ponavlja grešku iz HEFDM. Jeste Kika dobra glumica ali nije zvezda. Mada skupio je Castro četiri zvezde u PYP pa su fino kompletno fracasirali. Amazonke su stvarno u svakom pogledu pristoje, imaju jaku ekipu pa opet fracasiraju. Ko će ga znati šta više prolazi. Nacali se dvoumi izmedju Calumnie i Marie del barrio. Najbolje da nju stave u 21h.  rofl Već je kontaktirala Maite.  facepalm Znam da će da završi kod nje.  sad Televisi treba exito a MDB, Maite i Nacali će to biti.

Ne znam šta si htela reći za adaptaciju ali nju radi onaj što je adaptirao i "Coronu de lagrimas" koja je bila sjajna. Castro je u startu zeznuo sve sa Irinom. Devojka prosto nije za glavnu ulogu.

Jao i ja sam pročitao za Spanicku i Garcinija. Kad se onako gubila u STD mogu da zamislim kakva je u pozorištu. rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Eiza on 15.07.16 22:09

Miloš92 wrote:Ne znam šta si htela reći za adaptaciju ali nju radi onaj što je adaptirao i "Coronu de lagrimas" koja je bila sjajna.

To je se govorilo ispočetka, ali zadnje što sam vidjela jest da je Janely Lee na adaptaciji. Ona je isto radila na Coroni, tako da i u jednom i u drugom slučaju, ne djeluje loše, bilo šta bilo na kraju. winky

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.07.16 22:15

Za nju vala nisam ni čuo. Verovatno opet rade zajedno kao i na Coroni. Ja sam baš pre par dana negde pročitao da on radi a znam da se to pisalo i na početku.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.07.16 11:47

Ta nova bio-serija sto je Karla radi, a gde Kika Edgar treba da bude glavna, je "Leona dormida", serija o Lupiti D'Alesio (izvinjavam se na off-). Sve mi se cini da cu Nikandra sa najvecim zadovoljstvom da preskocim, smeta mi Gabrijelina glumacka pogubljenost, ni ona vise nije ono sto je bila.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3416

Back to top Go down

Post by Nathan on 16.07.16 13:15

Gaby je meni super i nikako da La otra cara del Alma nađem da pogledam (tipa pristojan kvalitet i sve epke).

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.07.16 14:15

Nemoj džabe gubiti vreme na La otra cara del Alma... Gora je čak i od Intruse. sad

Moderator

Poruka : 8249

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics