EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El bienamado

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Go down

Re: El bienamado

Post by Miloš92 on 05.02.17 0:29

Odgledao sam i drugu nedelju. I dalje ne planiram da odustanem. smile2 Stvarno drže pažnju.

Super je ispalo ovo sa Jairom i Melisom.

Samo mi je bezveze ispalo ovo oko pucnjave. Biće baš glupo ako Homero ne objavi to.

Navikao sam se na Mariluz sa kratkom kosom. Sad mi je baš simpatična ovako. wub

I da. Ja ne verujem kakve je uloge Iran odbijala a sa čime se vratila u Televisu. facepalm

I ne znam kad i kako planiraju da uvedu sve one likove. Samo da nema onih smarača sa plaže i onog što hoće da leti bilo bi još bolje. Totalna debilana na koju ide minutaža.

Inače, odavno nije bilo lepše ljubavne pesme.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by tae on 24.02.17 21:04

Danas bacila pogled zbog Tachera. Čini mi se da su mu Meksikanci napokon dali donekle dobru ulogu.
tae
Member
Member

Poruka : 336

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.02.17 21:53

Prve 3 nedelje su bile ok. Smeće ali gledljivo. Sada već dve nedelje NIŠTA. Samo prolazi vreme, nekoliko nedelja kasnije, pa opet nekoliko nedelja kasnije. A ništa da se desi. Trebalo im je 20 epizoda da se ponovo sretnu Mariluz i Tacher. Dave sa Santininim i Dirceovim venčanjem. Al dobro moraju malo i solterone da budu u prvom planu.

Čitam da od marta treba da udju novi likovi u pruču pa će valjda da se malo pokrenu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.06.17 20:30

I odgledao ja celu seriju. Ne znam da li treba da me bude sramota ali meni su držali pažnju. smile2

U suštini sama priča je dobra i lepo napisana, meni je samo smetala ta preterana doza karikiranja. Posebno solterone.

Valeria je bila dobra glavna junakinja. A Mariluz je bila sasvim korektna.

Palacios je bio ok, on je manje više svuda isti ali korektan.

Tacer mi je opet bio bezveze.

Ochoa je stvoren za ovu ulogu. Ja ne znam što su uopšte razmišjali o Yanezu, Goyriu i sličnima. Na kraju je uspeo da otvori groblje za koje je tokom čitave serije jurio mrtvaka. On ga je otvorio. smile2

Solterone su imale dobre momente ali od starta me nerivra to karikiranje i njihov izgled. Ok nisu se udale ali zašto moraju da izgledaju kao retardi?

Bila je dobra scena Santinine (Iran Castillo) smrti.

Na kraju su Alexis i Jordi ispali dobri likovi. Malo mi je bilo žao Jordia sad na kraju kada se nije venčao sa Taniom da bi se ona vratila Romeru. cry

Lokacije su bile predivne i imali su sjajne kadrove sa ovim plažama. Ali zato kartonsske scenografije. Kao da gedaš crtani film. facepalm

Sve u svemu serija je jedno gledljivo smeće. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Back to top