EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La candidata

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Go down

Re: La candidata

Post by LeFrik on 12.01.17 19:52

Znaci ipak postoji donja granica. Vec sam se cudio da je nisu produzili wow
LeFrik
Member
Member

Poruka : 341
Godina : 32

Back to top Go down

Post by zzz369 on 12.01.17 21:29

pa i u pocetku su planirali 62 epizode

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.01.17 1:00

Pred premijeru je receno da ce imati 70 epizoda, a Estela je najavljivana za 27. februar.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.02.17 20:01

I jos samo finale. Gledao sam redovno ali nisam komentarisao jer vise niko ne gleda.

Serija se definitivno mnogo popravila tamo negde od polovine a poslednje epizode su odlicne.

Samo cu reci Susy... naklon naklon naklon Nestvarno je dobra. Toliko mi je drago sto na kraju ona nije bila glavna vec ”villana”. Cisto sumnjam da bi bilo koja druga glumica bila ovako dobra. Cecilia je tako dobar lik. Ona meni i nije villana vec najveca zrtva u celoj prici. Mislim da je ovo za sada uloga njene karijere. Od prve epizode je ukrala sou i evo do kraja. Regina je naspram nje skroz nebtna, a ruku na srce i ako je volim Silvia je ostala duzna, nije ni blizu svog najboljeg izdanja. Jeste se popravila u odnosu na pocetak ali opet nije to to, mada i sam lik joj je skroz bezveze.

Scena kada Cecilia govori Regini da su sestre. naklon Susy je obrisala pod sa Chivis. Koliko se samo dala u toj sceni a Chivis i Victor stoje kao kipovi i gledaju. Onaj kadar kad pokazuje da je ona uvek bila u senci. naklon Pa kad joj Regina kaze da ona nije ni za sta kriva a ova joj odgovori nesto u fazonu ”Jesi zato sto nisi posumnjala. Zivela si svoj savrseni zivot i nisi videla sta ti se desava ispred nosa.” naklon Pa kad joj krene krv na nos. A tek kad istrci iz kancelarije. Prava rec je upravo da nestavrno dobro glumi. Toliko razlicitih emocije iz sekunde u sekundu. Na trenutak sva slomljena, dodje ti da zaplaces sa njom, a onda se odjednom presalta na bes, ogorcenost... naklon

Pa onda kad Emiliano dodje da joj zameri sto se kresnula sa njim i ako je znala da mu je tetka. naklon

Ne bih voleo da ima neki tragican kraj ali sve vodi ka tome. Ili ce da se predozira ili ce da izvrsi samoubistvo.

Sa druge strane Regina je tako dosadna. zzzzz zzzzz zzzzz Samo ide tamo vamo celu seriju, drzi neka predavanja o lepom ponasanju. Silvia losa. Bas razocarenje od like. Napravili su je previse savrsenom, bez mane, a to ne ide uz ovakvu seriju.

Super je ispalo i sve ovo sa mafijom. Laisha je isto bila sjajna. Ja nju tako volim.

I sa Marciom napravise cirkus na kraju. Delovala je na prvu tako nebitan lik, a na kraju je imala super pricu. Nisam znao da je ova glumica sestra od Giselle.

Alonso i Mario su sjajni negativci. Meni je Mauro najveci negativac u celoj prici. Sve konce je on vukao. Al sad kad je na kraju rekao Ceciliji da mu vise ni cemu ne sluzi. cry A sa druge strane Alonso koji iskljucuje oca sa aparata i ako je video da je pomerio ruku.

Odlicne su poslednje epizode. Na sve strane neki haos.

Generalno ja sam zadovoljan serijom. Prva polovina jeste bila slabija ali su se kasnije bas popravili. Moglo je biti bolje ali je i ovako bilo dobro.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.02.17 13:14

@Miloš92 wrote:I sa Marciom napravise cirkus na kraju. Delovala je na prvu tako nebitan lik, a na kraju je imala super pricu. Nisam znao da je ova glumica sestra od Giselle.

Ja sam pomislio kad sam je video jer mi mnogo liče, a onda sa video da i jesu.

Moderator

Poruka : 8386

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.17 21:57

Sad kad sam to sazbao vidim da lice i to bas ali ranije nisam obracao paznju. Ona me je bas iznendila. Od totalno nebitnog lika su napravili super pricu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.02.17 7:16

Odgledao i finale. Prvih sat vremena je bilo dosadnjikavo ali je zato drugi sat bio odlican.

Sjajna scena na pocetku epizode kada se nije znalo ko je upucan u kuci Barcenasovih. Opet cu samo reci Susy... naklon naklon naklon U celom onom haosu gurajuci se izmedju novinara uspela je da ukrade sou i ako je to bla scena da Chivis zablista. Na kraju se ispostavilo da je Mario pucao sebi u glavi, ostao je kvadriplegicar.

Onda scena izmedju Alonsa i Natalie kada je tera da raskine sa Joseom da ne bi poslao ljude da ga ubiju. Konacno ona stara Rojo. Pa citanje testamenta u kome Omar sve ostavlja Magdi (sekretrici koja mu je godinama bila ljubavnica). Alonso besni a Natalia mrtva ladna ''Na kraju krajeva ona je bila vise nejgova zena nego ja.'' naklon rofl

Oprastanje Gerarda sa cerkom je trebalo da bude emotivna i dobra scena. Ali Victor je toliko los glumac. facepalm

Odlicna je bila scena izmedju Regine i Escalantea nakon pokusaja atentata na nju. Mada moglu su bez onog dela da se on zaljubio u nju. Ali ipak je to televisa. Tu sam vec mislio, gotovo izgubce izbore. I onda Escalante je odvodi u skladiste gde drze Gerarda na nisanu i preti joj da ce ga ubiti ako ne prihvati njegov plan da ostane u konkurenciji za predsednika, cisto formalnosti radi i ako se zna da ce izgubiti jer narkodiler podrzavaju Alonsa. Krece pucnjava u kojoj ubijaju Gerarda, Ignacia i Escalantea. wow wow wow Vala sa ovom scenom kada joj Gerardo umire na rukama iskupila se za to sto nije bila na svom nivou tokom citave serije. Koliko je dobra bila. naklon Samo sam se posle plasio da ce ga na kraju povampiriti kad nije se to desilo. naklon Mada preglupo je bilo sto u celom onom haosu gde svi pucaju na sve strane Regina trci ka Gerardu i niko da je pogodi. roll Al dobro da ne preterujem sad, dovoljno sto su ubili glavni muski lik. Sama scena je produkcijski sjajno izgledala.

Kraj Cecilie vise nego ocekivan. Znao sam ili ce da se predozira ili ce da izvrsi samoubistvo. Prvo je zavrsila u zatvoru, pa je njena majka sklopila sporazum sa policijom da je puste, onda je zavrsila u bolnici za odvikavanje. Na kraju opet uz oca kao i citavu seriju. Noemia je dovodila nepokretnog Maria jednom nedeljno Ceciliji u posetu. Na kraju je isekla vene. cry Voleo bih bolji kraj za nju ali realno je ovo ocekivan splet dogadjaja. Na kraju je bila toliko sjebana da nesto lepse ne bi islo uz pricu.

Mauro je imao zanimljiv kraj. Ne znam sto su tek sad na kraju ubacili tu njegovu gej pricu. Nakon sto je Franco odbio da pobegne sa njim Mauro bezi sam. Prikazuju ga u ne znam kojoj zemlji kako placa nekog klinca zigola da ga krese za pare.

Ne razumem samo zbog cega Terese (Nailee) nije bilo u celom finalu. Tek na kraju jedna scena gde je postala kurva nekog matorca u nekom bednom kazinu. Nailea je pricala da su vec bili snimili jedan kraj za njen lik pa su shavtili da je previse obican nakon cega su snimili drugi. Mozda je zato nije bilo vise jer su izbacili sve scene koje su imale veze sa tim prvobitnim krajem.

Debata pred izbore je bila odlicna. Onda konacno dolaze izbori. Tu su malo zbrzali. Prvo prikazuju u vestima da pred sam kraj brojanja glasova Alonso vodi sa 55%:45%. Onda par scena kasnije on dolazi na privatni aerodrom gde bezi sa onim narkodilerom iz zemlje jer zele da ga uhapse. Kroz njihovu pricu se da shvatiti da su provalili njihove prljave poslove.

I na samom kraju Regina u pratnji Emiliana, Ximene, Natalie i Noemie seta kroz skupstinu il sta je ono vec. Postala je predsednica. Izlazi sama na balkon da pozdravi narod koji skandira njeno ime. Mase svima kad ono odjednom kadar da je neko drzi na nisanu. FIN. naklon naklon naklon

Super poslednja scena. Eto ostao je otvoren kraj. Da li ce je ubiti ili ne.

Zadovoljan sam poslednjom epizodom. Samo sam se nadao da nece biti klasican kraj da su Regina i Gerardo na kraju zajedno i srecni. Kad ono on mrtav, a ona na nisanu. naklon

Sad neki opsti utisak o seriji. Prvih 20-ak epizoda je bilo poprilicno dosadno. Ali su se onda dosta popravili i meni su drzali paznju do kraja. Daleko od toga da nije moglo biti bolje i zanimljivije ali i ovako je bilo sasvim ok. Najveca mana je sama Regina i sam glavni par. Svi su bili bolji i zanimljiviji od njih. Silvia i Victor su bili grozan par. Vidim i po drugim forumima da su njihove scene sve smarale. A sama Regina je bila previse savrsena. Klasicna televisina junakinja koja ne ide uz ovakvu pricu. Lepo joj je Cecilia rekla ''Kriva si jer nisi posumnjala.'' Ne osnosi se to samo na samu Cecilu vec na sve. Nije znala kakav joj je otac, nije znala kakav joj je muz... A ovamo je kao mnogo pametna i hoce da menja svet. Morao je taj lik biti mnogo bolje napisan.

Silvia je morala biti bolja. Meni ovo njeno najslabije izdanje. A vala nije ni imala neku priliku da zablista. Na momente je znala da bude dobra ali bas retko. Plus je u pocetku bas lose izgledala. Grozno su je sminkali valjda u zelji da izgleda starije.

Zato Susy... naklon Znam da smaram ali ne mogu da prestanem da joj se divim. Ne zna se da li je bolji lik ili njena gluma. Definitivno od prve sekunde je ukrala sou. Zasenila je Chivis od starta. Muljala je, varala je, drogirala se, sta sve nije radila. Cak se kresnula i sa svojim sestricem. shock I za to sam se plasio da ce na kraju da izadju sa tim da Cecilia ipak nije Mariova cerka. A u sustini je najveca zrtva cele price. cry cry cry Neka batali Susy skroz glavne uloge i neka prihvata ovako sjajne likove. Uzivanje je gledati je.

Sanchez Navarro je isto bio sjajan. Ovaj lik mu je legao kao budali samar. Stvarno je odlican bio.

Victor ocajan. Znalo se da ce biti ono ali cim je objavljeno da je glavni. Ne znam zasto je Giselle njega izabrala. Mislim ono jasno je da ga je Silvia ubacila ali pak Giselle nije trebalo to da prihvati.

Da ne nabrajam sad sve glumce. Vecina je zaista sjajno glumila. Eric Morales je opet uradio sjajan posao.

Produkcijski je sve bilo besprekorno. naklon naklon naklon Mislim da je Giselle trenutno najbolja producentkinja u televisi. Nadam se da je ovaj fracaso nece skupo kostati.

I steta sto su sve ove serije (Yago, MDN, ova) lose prosle. Pitanje je da li ce ih uopste vise biti.

Sve u svemu ja sam zadovoljan serijom. Neka moja ocena bude 8/10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 13.02.17 18:52

Sto volim kad Milos92 ovako lepo podnese raport, moram da priznam da je pravo uzivanje procitati to, sve mi je jasno. smile A sad mi je, cak, i zao sto sam propustila seriju, al' takva je situacija kod mene, da ne kukam sad ponovo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3455

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Back to top