EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La doble vida de Estela Carrillo

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La doble vida de Estela Carrillo

Post by machy26 on 23.01.17 19:54

Neće valjda stvarno Maite biti prava Estela?! sad
machy26
Member
Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.02.17 21:40

POSTER

Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 7941

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.02.17 20:27

Jel gledao neko prvu epizodu?

Nisu loše krenuli. Svidja mi e što su ovu prošlost na brzinu prikazali kroz flešbek.

Ariadne mi je skroz ok. Ova mala što joj glumi ćerku je baš simpa. Ocampo je uvek znala da nadje dobre klince.

Zepeda u svom fazonu. Što više dranja i stiskanja vilice. Kako drugačije.

Ali ima i gorih od njega. Danilo nije očajan nego preočajan. Koliko je loše skinuo ovaj akcenat. facepalm Šteta što je ovako loš glumac. Ima izgled da bude galan ali baš je tanak sa glumom.

Bunefil onako. Rekao bih da ima dobar lik ali da je ovo ipak malo veći zalogaj za nju. Al videćemo nije ni imala priliku da se nešto pokaže, samo par scena.

Africa se još nije pojavila.

Za divno čudo ima entrada. Ništa posebno. Ariadne prva, slede Zepeda, Africa, Danilo i Buenfil. Dalje ne znam.

Bila je ok prva epizoda. Krenuli su od pucnjave u školi. Advokati Rayana su već našli Estelu koja je na kraju epizode došla kod njega u posetu.

Moglo bi ovo biti ok. Mene jedino brine taj deo oko muzike. Verujem da će to da smara i kvari utisak.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.02.17 20:30

Odgledao 1. epiku.

Priča ima potencijala i može biti super zanimljiva, samo ako ne naprave dosadu kao sve prethodno...

Ona pucnjava na početku je TOLIKO imbecilna/debilna/glupa/nerealna/idiotska da uopšte ne mogu da je komentarišem. ninja

Zepeda i Danilo nikad lepši i nikad lošiji.
Ariadne standardno (meni) grozna.

Entrada je lepa, iako su idiotski nabacane scene sve su provučene kroz neki baš kul efekat. Font ne želim da komentarišem. facepalm

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.02.17 8:21

Odlična prva nedelja. Konačno nešto zanimljivo i brzo. naklon naklon naklon Samo da se ne ispucaju u prvih 10 epizoda kao sa MPV pa onda smor. Jedna od glavnih scenaristkinja je Claudia Velasquez, ona je inače godinama radila sa Zaratini.

Priča mi je super. Baš ima potencijala da bude zanimljivo. Malo je ispalo naivno ovo oko svedočenja Estele, u fazonu pojavila se neka tamo žena koja se predstavja kao Estela, ima lažna dokumenta i niko je nije ni proverio, ništa.  Al dobro ipak je u pitanju serija.

Svidja mi se Ariadne. Bolja je nego u LM. I ona nako večito osporavana i fracasada, igrom slučaja stiže do originalne priče u udarnom terminu.

Super mi je što postepeno otkrivaju Laurinu/Estelinu prošlost. Ko je u celoj toj priči Tomasi? Inače scena kad je iskopao sam sebi oči.  shock Nadam se da će Lourdes imati većeg značaja jer zaslužuje ona mnogo više od ovako za sada nebitnog lika.

Zepeda u svom fazonu. Al ajde kako zna ovde je još i dobar. Ipak je bolji nego u 3VA.

Mercy mi je super. Buenfil ima odličan lik. Nije ona prava pravata villana. A i ona mi se popravila u odnosu na prvu epizodu.. Al kako je samo oblače.  facepalm Buenfil se ubucila a ovi je uteži samo tako. Samo da na kraju ne ispadne da je ona ubila Pedra. Super mi je odnos Mercy i Danila.  naklon  rofl Već je uhvatio sa Joem. Ali kad je rekla po pitanju cele situacije "Bar treniram strpljenje."  naklon  rofl Pa prosipanje ručka i mala koja kaže na smrznutu hranu "Ja to ne volim."  smile2 Klinka je preslatka. Neka se ugleda Mejia na Ocampo i skapira da se mogu naći lepa deca.

Inače ovaj Adriano di Monte (Joe) ima sve da postane galan. Drastično se popravio u SA3. Pre je samo dobro izgledao a sad i glumi.

Danilo i Morgana su zanimljivi na svoj način. Kapiram da će oni da se mlate sa ovom mafijom. Ja sam preko promosa i intervjua pogrešno skapirao Africin lik. Ona je sve vreme govorila da će Morgana vremenom postati negativka jer joj Estela otima ono što je njeno. Ja sam mislio da je mislila na Rayana, a ustvari je to Danilo i na osnovu vidjenog Estela će početi da peva, verovatno u Danilovom bendu i tako preoteti posao Morgani. Sad kako će do toga doći videćemo.

Što se produkcije tiče. Ok su ali zna Ocampo i bolje. Npr ova scena pred kraj poslednje epizode gde su Estela i Rayan  kolima je užasna, kao u crtanom filmu da su. A ne svidja mi se ni to što firma (scenografija) vuče malo na Lichitu. Ubačene su ove neke pregrade, grede i sl. Nekako kopiraju kadrove Lichite, odnosno način snimanja.  

Africa...  wub  wub  wub Kako samo izgleda.  naklon Ali što bi Nathalia Tellez iz Hoy rekla "Ona nije srećna žena. Izgledati ovako znači ne jesti ništa lepo i provoditi sate i sate u teretani."  rofl

Sve u svemu ja sam baš zadovoljan. Samo neka nastave ovako.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.02.17 23:12

Odgledao sve do sada i moram priznati da su skroz ok. Brzo, dinamično, zanimljivo. Vidim i da su kritike pozitivne... Baš me zanima kakav je rejting.

Inače, Joe nema nikakvu harizmu da ikada postane galan. Iako su, istina, to uspevali i gori od njega.
Moram priznati da je Buenfil najveće iznenađenje - žena zna da glumi! Ili je razlog tome što je pored nje u kadru Zepeda. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.17 0:01

I meni su super. Baš drže pažnju. Nema glupih likova, bespotrebnih dijaloga koji samo popunjavaju minutažu. Bukvalno je svaka scena bitna.

Da, Buenfil je skroz ok. Jedino mi je bila slaba u prvoj epizodi. Valjda se tu na početku snimanja malo utripovala da je mala. Sad je skroz pristojna. Mada i Mercy je stvarno dobar lik. Ovo je prava uloga za glumice njenih godina koje su nekada bile neko i nešto. Nije glavna ali ima bitnu i dobru ulogu, a ne ono poniženje u Gati. Samo ne bih voleo da ispadne da je ona ubila Pedra. Bilo bi baš razočarenje. Valjda iznenade sa nečim boljim.

Što se rejtinga tiče. Opet su nestali oni nacionalni rejtinzi. Produ sada objavljue rejtinge HR kao oficijalne. Objavljuju se oni na nedeljnom nivou kao pre, kao i svakog dana. Što se rejtinga tiče prošle nedelje je imala 13, slabo ali bolje nego Candidata koja je imala 8-9. Gledanije su od nje EBA i MAM. Što se miliona tiče, prošle nedelje najviše je imala 2,2 najmanje 1,9. Čini mi se da je tako. Tu su ona i EBA, jedan dan on bude gledaniju, drugi dan ona, ali nije velika razlika. Sad koliko je sve to pouzdano ko bi ga znao. Zabuna je nastala zbog razlike izmedju dnevnih i nedeljnih rejtinga. Npr LFDH na dnevnim ima oko milion, a Estela 2 miliona. A onda Estela ima rejting 13, a Fiscal 11. A za oba je izvor HR. Ali to je za sada jedino da kažemo zvanično.. Čitao sam da će HR da poveća broj spitanika i da više neće biti samo Valle. Bila je baš pre neki dan rasprava na cdt-u. Ako je verovati i oni rejtinzi koji su objavljivani godinama su imali uzorak od 2500 ispitanika što je takodje smešno na toliku zemlju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 26.02.17 2:40

Pogledao sam sad prvu epizodu.

S obzirom da nisam imao pojma o čemu je radnja, malo me stresao onaj početak. Ti Amerikanci mi nikad neće bit jasni s tim svojim zakonima o oružju.

E sad, epizoda mi je bila žešći krš. Odlična tema, ali dijalozi, režija i gluma kod većine njih blaga katastrofa. Još je Ariadne (koju inače baš ne favoriziram) bila među svjetlim točkama. Zepeda standardno kriminalan rofl , a Danila Carreru trebaju poslat na fonetske vježbe, ja ga ne razumijem 90% scena.

I svidio mi se čak i kraj kad "Estela" dođe Ryanu s "čuj, mislim da si možemo međusobno pomoći" stavom.

Jel se to poboljša bar malo kasnije ili je ista kvaliteta ala prva epizoda?

Alma gemea - 140/227
Amar despues de amar - 30/60
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1948
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.02.17 4:05

Meni su dobri. Mada su poslednje 2-3 epizode malo dosadnjikavi. Udaviše sa ovom muzikom koju toliko potenciraju. Toga sam se i plašio.

Nastavi da gledaš jer meni je prvih 7 epizoda bilo odlično. Ako izuzmemo ove poslednje 2-3 epizode, prvih 7 je bilo zanimljivo i poprilično brzo. Nije ni sada loše, nego su prosto došli do dela kada je taj jebeni koncert i dave sa tim. Valjda će kad prodje da se okanu ovog Chaya. Mada daleko od toga da nije bilo zanimljivih momenata i u ovim epizodama. Al opet pola minutaže je išlo na muzku. I moram reći da je besmisleno to što je Estela potpisala onu garanciju. Mislim šta reći. Ko je ona da to uradi?

Što se produkcije tiče. I ja sam komentarisao da ovo nije na prepozantljivom novou Ocampo. Nekako mi je produkcijski dosta lošija kopija Lichite. I najveće iznenadjenje za mene je što je nakon Monice Miguel i Benjamin Can počeo da popušta. Prvo su u Lichiti mnogi loše glumili, evo sad i ovde. Definitivno su Erik Morales i Francisko Franco skinuli sa trona Monicu i Cana.

Ariadne mi je skroz ok. Prosto rečeno legla joj je uloga. Ima super hemiju sa ćerkom. Preslatke su zajedničkim scenama. Sama Ariadne je pričala o tome da joj je ova uloga došla u pravom trenutku jer je i sama pre nekoliko meseci postala majka. Mala je šećer. Kako je slatka bila sad u 10 epizodi kad je na trenutak zaboravila tekst i rekla aaaaa cantante. aw Sve tri su se tako slatko nasmejale i na kraju je ispalo super.

Zepeda mi je iz epizode u epizodu sve gori. Sve dok ne krene da viče ajde nekako može i da prodje. Al čim krene onim piskavim glasom da se dere. facepalm Pa alo Buenfil briše pod sa njim. rofl Ona je stvarno prijatno iznenadila. Ništa vauuu ali za nu više nego dobro. Nego, baš je nešto odjednom ostarila. Mnogo je propala u faci u odnosu na AQNMD.

Ali definitivno najslabiji je Danilo. Šteta jer ima dobar lik koji bi mogao biti sjajan. Mnogo karikira, preglumljava, očajno je skinuo naglasak... Što bi se reklo taj je dao dupe nekom matorcu u televisi. Ne vidim drugi razlog za ovo ovoliko forisiranje njega i to odjednom. Uletio je u PYP iz vedra neba, pa glavna uloga u SRD i to u postavi gde su bili sve vrhunski glumci, sad ovo. Prosto mi je žao kad vidim Danila i Michelle Renaud, toliko lepi a tako loše glume.

Dobra mi je bila scena Estele i Rayana kad je saznala da je istraživao o njoj. Kako je Ariadne lepo plakala. Meni je ona uvek bila ok. Samo joj treba dobar lik. I u Vendavalu je bila dobra.

Onda, Rayan je znao da Mercy poznaje Pedra Carilla. I na kraju Mercy priča da ima dvoje dece. Ko je drugo dete? Baš me zanima sve to oko Pedra. Ali 99% sam siguran da će na kraju ispasti da ga je Mercy ubila. A ne bih voleo to. I skoro sam siguran da Mercy zna da ovo nije prava Estela.

I jedva čekam da se aktiviraju više Tomassi i Lourdes. Da vidimo šta je to Estela/Laura uradila. Na cdt-u sam pročitao da je medju opisima likova pisalo da
Spoiler:
mala nije njena ćerka.
. Ja nigde na to nisam naleteo.

I svidio mi se čak i kraj kad "Estela" dođe Ryanu s "čuj, mislim da si možemo međusobno pomoći" stavom.

Što je najvažnije još uvek ne odustaje od tog stava. Čim joj nešto kaže ona ga odjebe sa argumentom da je zahvaljujući njoj na slobodi.

Sve u svemu ja sam zadovoljan. Ogroman pad što se tiče glume i produkcije u odnosu na Candidatu ali ipak zanimljivije. Sad ko šta voli. Ne može sve da se poklopi. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.03.17 1:47

Jel gleda neko? Da li je samo moj utisak takav ili ovo postaje dosadnjikavo? Cela prošla nedelja je bila ono, dešava se kao nešto ali ništa posebno, evo tako su krenuli i u ovoj nedelji. Krenuli su baš dobro, bile su dinamične epizode i sad nekako zatišje.

Ne znam ko je ova Vanessa Bauche, njihovi mediji je uzdižu u nebesa, osvojila je neke silne nagrade, snimala dosta filmova, a evo sad u poslednjih godinu dana leti iz serije u seriju (Eva trailera, Rosario Tijeras i ova). Meni je čisto ok. U Evi i Rosario je imala dobre likove, ovde smara od kada se pojavila. Brate mili svaka druga scena je njena a skroz je dosadna.

Estela i Rayan počinju da dave. Nikako da se mrdne ta njihova priča.

Africa je mnogo više obećavala. Morgana je za sada baš razočarenje. Evo 16 epizoda a ona nije uradila ništa. Izgleda vauuuu i to je to.

Ali zato mi je Mercy odlična. naklon Eriki je ova uloga baš legla. Ima tako dobre momente sa klinkom. Divna je bila u onoj sceni sa parfemom.

Valjda se malo pokrenu. Mislim da je vreme da krenu da otkrivaju Estelnu prošlost. A i ona da se ubaci u celu tu priču oko pevanja i mafije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics