EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La doble vida de Estela Carrillo

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic View next topic Go down

Re: La doble vida de Estela Carrillo

Post by Ángel on 08.03.17 19:07

Mene su strašno smorili od 7. epizode kad su počele one pripreme za koncert i od kad je Estela dovukla onog dedu u njihovu produkcijsku kuću tako da sam stigao do 12. epizode i stao... Ne verujem da ću odustati, samo što me ne vuku nešto posebno da ih redovno gledam kao do sada.

Moderator

Poruka : 7889

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.03.17 22:03

Evo i ja čitam da sam u nekom od prethodnih postova spominjao 7. epizodu. Od tada i jeste dosadno. Al bar su i sa tim čičom imali onu pucnjavu, nešto se kao dešavalo. Sad ništa.

Ariadne lepa, Africa prelepa i prezgodna... wub

Buenfilka manje lepa ali ima sjajan lik.

I mala je preslatkoća. aw

Sve ostalo... zzzzz zzzzz zzzzz

I Danilo je smorio. Kao što sam i pričao ovakvi likovi su zanimljivi par epizoda ali kad konstantno vrti istu uzrečicu que no smori. Nešto kao Martz u Lichiti, bila je zanimljiva par epizoda sa svojim istim frazama.

Neću ni ja da odustajem jer kakva je takva je bolja je od većine serija koje se trenutno emituju. A valjda će da bude zanimljivije kad se otkrije Laurina prošlsot i pojavi prava Estela. Pravu Estelu izgleda glumi Sara Corales.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9956

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.03.17 16:05

Ovo sa pištoljem je takva glupost. facepalm Odakle im samo ideja da napišu da ova tek tako uzme pištolj. Na kraju će da se ispotavi da je prava Estela tim pištoljem ubila oca.

Al volim što Estela ne ćuti Mercy. Ono ukrala je Estelin identitet ali bez problema spušta Mercy sa "Ne verujem da će nam više škoditi nego kada je Rayan optužen za ubistvo mog oca, gospodjo." naklon rofl

All Mercy sa svojom izjavom: "Los ninos son como los perritos, aveces caen bien, aveces los quieres de lejitos." rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.03.17 20:34

Odgledao 20. epizodu. Bože koliko je ovo dosadno...

Strašno me podseća na Mentir para vivir - priča sa potencijalom, ali sa još gorim glumcima. Stvarno su užasni. Svi.

Osim prezgodne Africe, ovde ništa ne vredi jedne jedine sekunde. sad
I uopšte nisam siguran da li da nastavim sa ovim... stars

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.03.17 21:09

Meni su bili predosadni. Ona nedelja 15-20 je bila užas. zzzzz Došlo mi je da prekinem ali prošle nedelje su se opet aktivirali. Sad mi je zanimljivo.

Super mi je što se sve brzo otkrilo. Estela odmah saznala da se Rayan kresnuo sa Morganom. Danilo saznao da je Estela Laura. Onda Danilo je ucenjvao Estelu, ona otišla sa njim. Rayan odmah skapirao i ponovo su zajedno. Sve u par epizoda.

I Ocampo baš ima neki fetiš sa klinkama i pištoljima.

Ova zamena žena je bila dobra. Ali scena kad Estela i Danilo odlaze iz kuće, a Morgana sva srećna što ona ostaje sa Rayanom. A na to će Mercy piruja barata fuera de mi casa. naklon rofl

Mercy je sjajna. Baš mi se svidja lik. Super je bila scena kada joj Joe govori da se razvodi i pita je da budu zajedno. Lepo mu je rekla "Jednog dana će se sigurno pojaviti mladja i lepša." Buenfil je za svoje standarde odlična.

Super mi je bila scena kada Estela ostavlja malu kod Mercy. Može Ariadne i te kako dobro da glumi. Mada realno ovde je više nego korektna. Neuporedivo bolja nego u LM.

Africa je prezgodna ali lik je meni razočarenje. Jel će celu seriju samo da ide od jednog do drugog i da se jebe? Očekivao sam više od tog lika.

I zašto pored Marca Mendeza neko kao Zepeda i Danilo igra glavne uloge? Vala vidi se da su bili ranije u vezi. I dalje izmedju Ariadne i njega baš ima hemije. A Danilo je sve gori i gori. Znači Cann je otišao u tri lepe. Pa kod njega su pre i loši glumci bili bar pristojni.

Ona konačno malo akcije i sa ovom Leticiom. Čitao sam intervju sa ovom glumicom, žena prosula sve moguće spojlere. Prvo nisam očekivoa da će da se uda za ovog lika, a onda još manje šta će on njoj posle da radi.

Uglavnom meni su se popravili.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 Yesterday at 2:08

Odlične su poslednje dve epizode.

Scena Estele i Danila kad nije hteo da mu se digne. rofl naklon Kako ga je smutila u sekundi, nije znao šta ga je snašlo. smile2 I ovog Danila neka ne skidaju više, dečko je toliko propao, sav je žgoljav i nikakav. A gluma mu je užas. Nikada gori. Pa ova mala ga guta u zajedničkim scenama.

Sjajna scena kad je Rayan uhvatio Mercy i Joea. Skroz normalna reakcija Mercy, nije joj svejedno, plače ali ne da na sebe. naklon naklon naklon Al Rayan. facepalm Mrzim ovakve likove. Da u njihovim životima je sve sredjeno i normalno pa je najveći problem taj što je mama varala tatu i ako je taj tata otvoreno varao mamu i ima vanbračno dete. A to što je on u kuću doveo ženu sa ulice i predstavlja je kao Estelu nema veze.

Onda sve ovo oko ubistva Dorada. Naravno i Estela je morala da uleti ukadar za snimak. Kako drugačije. Pa obračun Estele i Danila u podrumu gde ona uspeva da pobegne, a ovog su uhvatili i upucali.

Samo neka nastave ovako. I neka se što manje bave retardiranom muzikom. Te epizode uglavnom smaraju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel Yesterday at 13:55

Ja sam na 25. i ništa mi ovo nije bolje.
Ona krava Letisija sa svom onom porkerijom od likova oko sebe pojede pola epizode i ništa mi nije zanimljivo... thumbdown

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 Today at 0:04

Meni su sad super. Neuporedivo zanimljivije nego pre 10-ak epizoda. Al da Leticia smara od starta. Mada kapiram da ce uoravo ta njena prica biti medju omiljenim kad krene u SAD-u.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics