EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Zlatni dvori

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Zlatni dvori

Post by Franko on 09.06.16 15:14

Od jeseni nas očekuje nova atraktivna i zabavna domaća serija!

Upravo na dan kada će prikazati finale najpopularnije serije 2014.-2016.  Nova TV najavljuje novu dnevnu dramsku seriju čije snimanje uskoro počinje, a koju ćemo gledati već od ove jeseni. Glavni likovi i okosnica radnje predstavljeni su na druženju glavnih glumaca i dijela produkcije nove serije s predstavnicima medija. Seriju su predstavili idejni autor ovog projekta Branko Ivanda, kreativni producent i redatelj Dražen Žarković, autor teksta Branko Ružić i glavni pisac Ivan Delas te direktorica produkcije Sanja Tucman. Otkrivena nam je glavna okosnica radnje, a saznali smo i koga ćemo pratiti u glavnim ulogama serije, zasad radnog naziva, 'Zlatni dvori'.

Osim zvučnih glumačkih imena koje smo već imali priliku vidjeti u brojnim serijama, filmovima i kazališnim predstavama, nova serija okuplja i predstavlja i brojna nova glumačka imena. Milan Štrljić, Jan Kerekeš, Matko Knešaurek, Ecija Ojdanić, Helena Buljan, Marko Torjanac, Duško Valentić, Robert Kurbaša, Dijana Vidušin, Hrvoje Barišić, Petra Dugandžić, Darko Milas i Mladen Kovačić samo su neka od poznatih imena koje će utjeloviti likove nove dnevne serije Nove TV. Upoznat ćemo uskoro i likove koje utjelovljuju i brojni mladi glumci koji su po prvi puta dobili priliku biti dio glavne postave jedne velike dnevne dramske serije. U glavnim ulogama vidjet ćemo tako i karizmatične mlade glumce poput Katarine Baban, Petre Kraljev, Luje Kunčevića, Lane Ujević, i mnoge druge.

Iako još tajanstveni u otkrivanju radnje i detalja, već na predstavljanju serije dalo se naslutiti kako će se glavna ljubavna priča razviti između likova Ane, seoske djevojke koja na seoskom imanju brine o konjima, i Petra, mladog bogataša koji je pošten i dobronamjeran, ali i pomalo vjetropirast, neodgovoran i zaveden sjajem obiteljskog bogatstva. Anu će utjeloviti osječka glumica Katarina Baban, a Petra zagrebački glumac Matko Knešaurek. Serija Nove TV ovaj put nas odvodi u jedno slavonsko selo gdje će se odvijati većina radnje.

Sudeći prema dosadašnjim serijama koje producira najgledanija televizija na tržištu, ove jeseni čeka nas još jedna atraktivna i zabavna domaća serija u produkciji Nove TV.
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2045
Godina : 29

Back to top Go down

Re: Zlatni dvori

Post by kristinkv86 on 09.06.16 22:27

Steta sto nigde nema Ksenije Pajic, ona mi je sjajna u svakoj ulozi, u kojoj sam je do sada videla, pa je i ovde trazim. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3347

Back to top Go down

Post by Stef on 09.06.16 22:33

Ma bolje i da je nema, ovo mu dođe Dolina sunca meets Najbolje godine meets KPDP. zzzzz

Posting Freak

Poruka : 6285
Godina : 20

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.06.16 22:39

I to sto kazes, Stefane.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by lidiya on 31.08.16 22:20

Tu sve imate o likovima http://novatv.dnevnik.hr/serije/zlatni-dvori/

Meni je ovo mix Najboljih godina i Larinog izbora.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 553

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 31.08.16 23:43

Pa meni je ovo super, ozbiljno. smile Onako, vrlo fina, romanticna prica. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 03.09.16 1:41

Mislim da vam ovo ne gine na Prvoj. smile2

Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2045
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 03.09.16 1:49

Pa da, taman kad Prva završi Ferihu tamo krajem oktobra. yawn

Pesma nije loša. smile2

Posting Freak

Poruka : 6285
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Eiza on 03.09.16 2:33

Zgodan je Matko. wub Još zgodniji od Ruže.

Ali mi ova glavna kvari utisak. Kak' bi rekli Mehikanosi, tiene cara de villana. ninja Svaka serija Nove TV liči onoj prethodnoj prema svemu, a onda još kada ti opet ponove Eciju i Štrljića, i još hrpu drugih glumaca... Samo recikliraju, od glumaca preko scenografija. Neh, mislim da ne budem gledala.

Mislim da ću radije dati priliku RTL-ovoj seriji, priziva mi pozornost na neki neobičan način. Mada me strah tog "humora", koji prišti iz svake scene ovih promosa dosad.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Marko on 03.09.16 10:06

Neka malo odu iz tog sela više. Ali to je ono što ljudi gledaju. Da ne gledaju ne bi tupili 300+ epizoda za svaku seriju tog žanra.

Što se glumaca tiče, ovi samo izlaze iz serije u seriju, a što je gore, likovi im liče jedni na druge.

Glavna mi je prelepa wub glavni onako osrednji.

Pesmu neprestano slušam još od juče kada su je odbacili, jaaaako je dobra.

Daću priliku koju nedelju da pogledam, ako ništa bar mogu prestati sa gledanjem smile
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 683
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next