EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kara sevda

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kara sevda

Post by Stefan on 24.07.16 17:42

Koliko vidim po fotkama, i izgledom je jedini lik koji valja. lol1

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2922
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stef on 24.07.16 17:52

Neslihan je slatkica aw ali joj je lik preloš. nene

Posting Freak

Poruka : 6559
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Markovic on 25.07.16 2:35

Gledao sam prvu epizodu prošle godine i nije me privukla, jer je tipična. Mislim da je dovoljno gledana najviše zbog glavnog glumca.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 25.07.16 2:40

Ajd' što je tipična, nego što je debilna.
Loša kopija Ezela. yawn

Zna se što je serija gledana u totalu.
Takve priče anadolske babe obožavaju jer vole kad se siroma' zaljubi u bogatašicu, pa on postane vremenom bogataš.

Mene čudi gledanost u AB jer takve serije tamo ne prolaze.

Ne verujem da je zbog Buraka jer su on i Fahrije razvalili kao par u Çalıkuşu, pa je serija pukla.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 25.07.16 3:15

Imaš pravo, i naše babe su slične anadolskima, zato je i Elif gledana.. smile2 Mada ima mnogih mladih koji vole da gledaju ovu seriju. Uostalom, ja slabo pratim gledanost u Turskoj, pa se ne razumem najbolje u to. Uglavnom čitam o tome samo ovde.
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 25.07.16 3:26

Anadolske babe su još gore od ovih naših.
Ceo dan zivkaju RTUK i viču da je sramota kad se ne daj Bože pojavi neki kiss. rofl rofl rofl
I onda ovi naravno uzmu pa kazne debelo produkcije.

Ili misle da je serija realna pa se deru na ulici (tipa za KVP) da treba Cemile i deci da se pomogne da ne ostanu na ulici, da Alija pošalju u zatvor, Kurvolin u Holandiju i tako. rofl

Misliš na naše mlade ili TR mlade?
Ako na naše, onda se zna da naše klinkice gledaju zbog Buraka. smile2

Btw, ovo bi dobro prošlo kod nas.
Em debilana, em se gledaju ko u indijskoj seriji po 20 minuta, em zoomova koliko hoćeš.... mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 25.07.16 4:13

Hahahahahaha rofl Verujem, to su staromoderne i neobrazovane babe, a i zaostale i plitke, mada su one muslimanke i drugačije su. Ima dovoljno takvih i u Novom Pazaru. Kod njih se takođe ne sme ljubiti javno i žene nemaju pravo na dosta stvari i nisu obrazovane kao muškarci. Nema velike razlike između ljudi iz Anadolije i Novog Pazara, a štaviše ljudi iz Istanbula su savremeniji nego Novopazarci. Dakle, imaju takve običaje, pa su tako naučeni. Međutim, realnost je potpuno drugačija u Turskoj nego u modernim serijama.

Mislim na naše. E, baš tako, gledaju zbog Buraka. Malo primitivno smile2 Neka prođe koliko god dobro, ja sigurno neću gledati.
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 25.07.16 11:14

Markovic wrote:Hahahahahaha rofl Verujem, to su staromoderne i neobrazovane babe, a i zaostale i plitke, mada su one muslimanke i drugačije su. Ima dovoljno takvih i u Novom Pazaru. Kod njih se takođe ne sme ljubiti javno i žene nemaju pravo na dosta stvari i nisu obrazovane kao muškarci. Nema velike razlike između ljudi iz Anadolije i Novog Pazara, a štaviše ljudi iz Istanbula su savremeniji nego Novopazarci. Dakle, imaju takve običaje, pa su tako naučeni.
facepalm facepalm facepalm
Novi Pazar je najmladji grad u Srbiji u kome ima vise omladinaca nego u bilo kom drugom gradu u Srbiji i to nisam izmislio ja vec to govore statisticki podaci. Ne kazem da nema takvih baba u Pazaru, ali toliko da ne sme da se javno ljubi i da zene nisu obrazovane kao muskarci tu ne mogu da se slozim sa tobom. Licno redovno idem u Pazar i svakog puta se sve vise i vise iznenadjujem ljudima koji tu zive u pozitivnom smislu. Porediti ljude iz Novog Pazara i Anadolije je van svake pameti smile2 prvo sto u Anadoliji sto posto nikad nisi bio, a drugo nesto ti ne verujem da si skoro zalazio u Pazar jer da jesi ne bi lupao ovakve gluposti roll a tek ovo ljudi iz Istanbula su savremeniji wall Ja bih decko rekao da si ti pun predrasuda da a to ti uopste nije dobro nene
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3425

Back to top Go down

Post by Markovic on 25.07.16 15:40

Ma u redu je, Miloše... Nisam nikada bio u Novom Pazaru, a da sam bio, verovatno bih promenio mišljenje i stav o tome. Ja sam napisao ono što sam čuo i imao utiske od poznanika i po njihovoj priči. Npr. moja poznanica je bila mnogo puta u NP-u, jer joj je majka odavde i bila je udata za njenog tatu koji je katolik, pa mi je rekla da joj se ne sviđa i ne bi nikada živela tamo, jer nema dovoljno slobode i muškarci vladaju. A ponekad je gledala turske serije i kazala da ima dosta sličnosti. Zbog toga nije bila dve godine tamo i ne viđa se sa mamom uopšte. Ovde niko nema lepo mišljenje o Sandžaku, nažalost. Ja nisam nacionalista i poštujem sve ljude podjenako bez obzira na veru, naciju, rasu. Osim toga, družio sam se jedno vreme sa dvema muslimankama koje su iz NP-a i doselile su se u BG zbog obrazovanja iako su njihovi roditelji bili protiv toga, pa su prezadovoljne i slobodne i rekle da se neće vratiti. Osim njih, imam muškog poznanika koji je musliman i družio se sa njim, pa je rekao da želi da živi u BG, a ne može i mora da ostane i živi gde se rodio. Njegovi roditelji su strogi. Uskoro se ženi po izboru roditelja, a to mu se ne sviđa i nema pravo da odbije. I njegov stariji brat se isto oženio onom koju mu roditelji izabrali. Itd. Uostalom, ja nisam nikada bio u Turskoj, a moj tata je bio u Istanbulu pre 10 godina i bio je oduševljen. Nije mogao da veruje da su ljudi mnogo savremeniji i slobodniji nego što jeste.

Ako je zaista tako sve što ti kažeš o NP-u, onda mi je iskreno drago. Planiram da idem u NP sa drugaricom jednom i verovatno ću promeniti mišljenje.
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 08.08.16 1:52

Ova serija je mnogo dobra, stavise odlicna. Ima i gorih npr. Poyraz Karayel.

latinofan17
Member
Member

Poruka : 363

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics