EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kara sevda

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kara sevda

Post by Ángel on 10.01.17 18:32

Pa Burak će kasnije imati bradu i bolje će izgledati, tu je još kao mlad... Taj početak je još valjda u nekoj prošlosti.

Ja sam skinuo epike sa Movtexa, ne mogu da se mlatim s tim Pinkovim cepanjem.

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Ángel on 11.01.17 12:10

Odgledao 1. bolum. jupi

Koji treš. mrgreen
Burak na kraju epizode *_* *_* *_* dios mio, kako može biti onoliko lep. aw Stav, ponašanje, odelo, replike, glava. Bog. cool

Glavna mi je užasna! Ista ona odvratna Sanja Vučić što nas predstavljala na ESC. Iritantna na milioniti. Sva je nešto preafektirana i u onim ogromnim očima. A lik joj je naporan i histeričan. Kao jako je ona pametna, sve ona zna šta hoće i šta neće, a zapravo nema pojma o životu.

Brat joj je... Najgori tip metiljavih kilavih muških likova koje prezirem još od Kasandre. visi

Onaj Emir je... Uh! Lep ko greh, a najgori psiho. ninja

Uglavnom, nastavljam. rofl
Peta turska na spisku. nesvest

Moderator

Back to top Go down

Post by MStefan on 15.01.17 19:47

Gledam, puštaju i vikendom, samo me plaši broj epizoda i Pink kad krene da secka.

Dobro je za sada, glavni su mi odlični kao par, ali je njen lik glup do bola. Cela priča ide okej tempom, samo me onaj njen muž psiho iritira, stalno pravi neka sranja i još ih glupo osmisli, ne volim takve negativce. Ove sporedne likove neću da komentarišem, svi su mi baš nebitni.

Uglavnom, zabavni su, čuo sam da je ovo opasan tres, pa hajde da dam šansu. Ionako nemam ništa specijalno od sapunica trenutno da pratim.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2055

Back to top Go down

Post by Bayron on 16.01.17 8:55

ova glavna jada udata je pet godina, nije se poseksala, a muž se nada i trpi? pet godina glavni par pati, a koliko su bili zajedno? retardiranije likove u turskoj seriji ne videh.

glavna je odvratna, glumica! a likovi su svi odvratni, teletabis do teletabisa.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.01.17 11:29

Ja sam odgledao 2. bolum.

Bali beg naklon naklon naklon kako je obrisao pod Emirom na sastanku u klubu naklon i još mu na proslavi godišnjice vratio ček kojim je pokušao da ga podmiti. cool

Ali kulminacija je bila kad je ušao na sastank i saopštio Emiru da od sada radi za njega. naklon Emir je ogavan lik, ali glumac razbija.

Glavna ženska je užasna. Lik joj nije ništa više glup od 95% glavnih paćenica koje gledamo već 20 godina, ali je zato glumica toliko iritantna i odvratna da je to neverovatno... Kao što rekoh, ista ona naša nesrećnica što je išla na Evroviziju. Baš mi liče i izgledaju toliko retardirano i nepodnošljivo da mi se povraća kad god je vidim.

Burak izgleda bolje nego ikad! Neverovatno je koliko je taj čovek lep. I mislim da uopšte nije sinhronizovan. Ne znam odakle ti to Bayrone? cesces

Moderator

Back to top Go down

Post by Bayron on 16.01.17 11:35

pa u prvoj epizodi mi se činilo da jeste, ali sada već nije. sad je glas isti kao u dnevniku.

u seriji jedino nešto i vrede glavni i negativac.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by MStefan on 16.01.17 20:29

Vrede obojica ako prenosimo priču Edoardo-Bruno započetu u temi Toskane rofl ovako, ovde je negativac samo ljubomoran i onda pravi debilne zaplete, a to ne volim. Sledeća epizoda će da bude cirkus, kreće šou. Kemal će da donese Nihan neki poklon pred svima, verujem da je slika u pitanju. Plus je vrlo moguće da će ovaj debil da ih zatekne zajedno. Ovo danas i juče je bilo dosadno. glare glare

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2055

Back to top Go down

Post by Angie on 17.01.17 0:01

Meni u ovoj seriji najviše smeta šminka na Kemalu smile2
Lepi su mi glumci Ozan i Banu. mrgreen
Nihal mi je sva nikakva, nadajmo se da će se poboljšati. Emir mi se sad malo više sviđa kao negativac.
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.01.17 23:04

Večerašnja epizoda... wow

Kakva scena, kakva hemija, kakva strast između dvojice najlepših! *_* aw roofl

Ángel
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 21.01.17 23:13

Ja se sećam da su kod njih za vreme prve sezone pravili neke sličice kako se njih dvojica drže za ruke. rofl rofl rofl

EDIT: Ipak nije za ruke, nego su se kao zagrlili. roofl

I još hashtag #LoveIsInTheAir lol2 ako je tačno to što su ovi sa forum.hr napisali. mrgreen

Uglavnom, nisi jedini koji je osetio hemiju između njih dvojice. zubo

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics