EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kara sevda

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kara sevda

Post by kristinkv86 on 18.04.17 15:14

Dobro, Angele, pratis seriju mnogo vise od mene.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3279

Back to top Go down

Post by Lazar on 18.04.17 15:20

@Ángel wrote:A Ozana su ubili svi. Ali najveći krivci su Emir i Asu.
Ja bih rekao da je pored njih i Zejnep najveći krivac.

Senior member

Poruka : 783

Back to top Go down

Post by Ángel on 18.04.17 16:02

Ovo dvoje su direktni krivci jer su naručili.

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.06.17 11:39

Odlgedao 63. bolum. Isuse! naklon naklon naklon Arivederći Tufan ziveli

Serija K.I.D.A. U životu nisam gledao bolju i zanimljiviju tursku. Toliko inteligentnog cirkusa i haosa bez prestanka. Savršeno. aw
Baharin cirkus ne može ni da prismrdi ovome, nebo i zemlja. Ovo je tako classy, kao Revenge u svojoj prvoj (i drugoj) sezoni, a opet još bolje. rock

Moderator

Back to top Go down

Post by Archie on 07.06.17 12:06

Serija je stvarno dobra i ima dobre zaplete. Pravi classy cirkus ala Revenge. Ponekad je uhvatim na Pinku, ali cu od ponedeljka na Novoj. Ne mogu na onom Movtexu slika je preočajna.

Posting Freak

Poruka : 1004

Back to top Go down

Post by lidiya on 07.06.17 12:09

Na koju tursku seriju podsjeca ova serija? Neki kazu da je odlicna, neki da je smece. O kakvom cirkusu je rijec? Jel debilan ko i u svim tr serijama- otmice,mafija, ubojstva i sl ili ipak nes bolje

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 507

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.06.17 12:31

Stef je jedina osoba koju sam video da za ovu seriju kaže da je smeće. A odgledao je valjda 15 minuta, ako i toliko. smile2 Ispred svete Bahar je 10 svetlosnih godina. U svemu. rofl

Ovde nema ni d od debilane. Sve je odlično zamišljeno i još bolje realizovano. Haos i cirkisu između 2-3 porodice. U svakom smislu. I ljubavnim vezama i porodičnim odnosima i poslovnim potezima. A sve izgleda vrhunski i skupo... Vile, automobili, firme, stanovi, stajlinzi... Jedino glavni potiče iz siromašne porodice i njegovi roditelji predstavljaju običnu, prosečnu, tursku porodicu, ali daleko od baba sa maramama i ostalih zatucanih gluposti.

Ovo je bukvalno kao turska Dinastija. lol1
Ima i određenu dozu krimi-misterije (ne u smislu Agate Kristi) ali je dosta zanimljivo napravljeno i stalno si u nekom iščekivanju otkrivanja zapleta koji je u toku, a koji nije prikazan ni gledaocima već ga i oni otkrivaju paralelno sa likovima tokom radnje. smile

Glavni muški likovi su maestralni... Ne zna se ko je pametniji i bolji dasa. Samo je jedan dobar, drugi zao. Odlični su. I prezadovoljan sam što druga sezona nije upropastila seriju, već je još bolja od prve. smile2

Moderator

Back to top Go down

Post by Archie on 07.06.17 12:40

Jedina serija za koju čujem da je druga sezona bolja od prve. Ali lidiya imas preporuke za gledanje. Nije ni čudo sto je svuda uspešna i popularna, imaju i dobre glumce, i ako ova glavna ne glumi bas nesto dobro barem je lepa pa je lepo gledati je. wub tv

Posting Freak

Poruka : 1004

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.06.17 12:44

Glavna je preslatka, lik Nihan ima određenu dozu humora i ona meni to genijalno iznosi! Predivna je.
S druge strane Asu je prava bitch kao što i izgleda, a ni Zejnep ne zaostaje. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Marijana on 07.06.17 12:55

Vidim da svi hvalite seriju ovde. smile Kod mene svi hvale i kažu kako je dobra i zanimljiva. Da su glumci fantastični itd. Znači preporučujete da je gledam? Imam hrvatsku Novu ali ne znam kad je repriza. nezna Nisam gledala seriju jer mi je 1 i 2 epizoda bila dosadna pa sam odustala, a i ne odgovara mi termin zbog "Paramparčad".
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 542

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics