EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kara sevda

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kara sevda

Post by Stef on 07.06.17 12:56

Jeste, odgledao sam 2 minuta. rofl Dobro kad drugi bolje od mene znaju šta i koliko gledam. smile2

A ja sam nailazio i na loše komentare. Nema ih mnogo, ali ih ima. winky

I da, Angele, nisam ja jedini ovde na EMDT-u koji je popljuvao seriju, i šef je. smile2

Inače, ako stvarno bude onakav kraj kakav se spominje, možda i dam seriji još 1 šansu. rofl

Last edited by Stef on 07.06.17 13:30; edited 1 time in total

Posting Freak

Poruka : 6747
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Marijana on 07.06.17 13:01

Stef, ja sam pročitala samo pozitivne komentare o toj seriji. Svi su oduševljeni. Mislim samo dvoje su kritikovali. smile
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 693

Back to top Go down

Post by lidiya on 07.06.17 16:05

Istina. Seriju je pljuvao samo Stef. Ako je imalo cirkus kao sudbina onda super. Ne volim ni bas kad je ozbiljna serija, volim kad ima dozu treša u sebi al opet s mjerom. rofl Uz to ako dobro glume i ako je dobra prica onda plus.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 579

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.06.17 16:17

Ovo je jedno 3 koplja ispred Sudbine (koja je i meni super), mnogo inteligentnije, zanimljivije, zapetljanije i sa mnoooogo boljom glumom. winky

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by Markovic on 07.06.17 18:08

Serija je baš zanimljiva i gledana, iako sam imao ranije loše mišljenje, ali sam gledao samo par epizoda koje su i bile dosadne. Posle toga, sve zanimljivije i napetije. Kad se zavrsi "Paramparčad", prelazim na ovu seriju. Odgledao sam celu 1. sezonu na internetu. Moram priznati da me je sestra ubedila da dam još jednu sansu. Ona je obožava i zaljubila se u dvojicu Kemala i Emira, a Nihan ne podnosi organski. Ni meni nije Nihan ništa posebno, ali može da prođe i podnošljiva je za razliku od Hatidze Sentil. Od ženskih mi je najdraža i najlepsa Zejnep.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.06.17 18:12

A meni, pored Zejnep, i Lejla. smile Bravo, Markovicu, i ti prelazis na "Beskrajnu ljubav". smile Nisam gledala seriju bas nesto, samo pojedine "Pinkove" epizode, al' nema veze, posto sam prilicno upucena u radnju, pohvatacu. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by lidiya on 15.06.17 22:29

Dosadna mi je Kara sevda. Prica uopce nije zanimljiva,vec videna. Majke mi rađe bi gledala Elif ili Aslu Vazgecmem. Bar su cirkus, ova nije ni to. Mozda se popravi kasnije nezna

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 579

Back to top Go down

Post by Markovic on 16.06.17 5:53

Kristina, i meni je Lejla mnogo draga i neverovatno pozitivna, a glumica koja je tumači mi je super i smatram da je jedna od najboljih turskih glumica starije generacije smile

Lidija, strpi se. Samo na početku je bila stvarno dosadna. Popraviće se dosta malo kasnije.

Ja sam danas odgledao pretposlednju epizodu na jutjubu, nisam mogao da odolim.

Spoiler:
Bio sam u šoku, jer su stvarno preterali...  shock  Emira su učinili gorim nego ikada i teškom psihopatom.  Hilal i scenaristkinje su skrenule, nije im to trebalo posle svega. Inače, mislim da je Kemal živ i zdrav, ima verovatno pancir. Nihan tj. Neslihan me je oduševila, u toj epizodi neverovatno je odglumila scene dobro. Pitanje je da li će biti srećan ili tužan kraj. Neko će umreti sigurno od njih 4 (Nihan, Kemal, Emir ili Zejnep). Po mom mišljenju, trebalo bi da se završi srećno zbog svega što im se dešavalo tokom cele serije i ono venčanje bi bilo uzaludno, a i narod bi poludeo i doživeo ogromno razočaranje. Moja sestra reče ako se bude završila loše, neće više gledati turske serije lol1 Osim toga, Emir i Zejnep bi mogli da budu srećni na kraju i dobiju sina, mnogi se nadali tome kao i ja, a nema ništa od toga. Budale su što nisu iskoristili ovaj divan par.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefan on 22.06.17 0:17

Ispratio sam kraj uživo. Nisam razumeo ništa, jer ne govorim turski, ali nije bilo ni potrebe da razumem reči – ovi su gori nego Indijci. Preduge scene koje mogu da traju bar 5 puta kraće. I kraj koji je (valjda) opravdao naziv serije, ali kapiram da je iznervirao gledaoce. rofl

Inače, bacio sam pogled na one sažetke na zvaničnom YT kanalu – traju po 30-40 minuta. Čak su i oni razvučeni, mogu misliti kakve su onda cele epizode. visi pop

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 22.06.17 7:30

Hoce li se kod nas uskoro zavrsiti?Do koje su epizode stigli?

Milorad93
Member
Member

Poruka : 374
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top