EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kara sevda

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kara sevda

Post by Maja on 22.06.17 10:04

Bio je 50. bolum, do polovine, pa će i 51. Samo juče nisam videla preciznije. Smanjilo se na 24, 23 boluma i ne znam za interne epizode.

Nisam pratila redovno, ali izdvojiću Lejlu od likova, pozitivna, vedra. Za Vildanu sam na početku druge sezone videla da je tugovala (za Ozanom). Angel zna za Nihan, Zejnep, Asu. Od tih likova, da li je Asu najpozitivnija?

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.06.17 18:15

Fiiiin cry cry cry

Poslednji bolum je bio jedan od dosadnijih, ako ne i najdosadniji u celoj seriji.
Iskreno, poslednjih 4-5 su preterali i iskoristili sve moguće zaplete koji su se mogli desiti i koji postoje. Kao Osorio u drugoj etapi Salome, npr...

Ipak, sve to me nije sprečilo da se isplačem k'o budala.
Ne sećam se kad sam uz neku seriju toliko plakao kao uz kraj ove. sad

Od scene kada Kemal dođe po Nihan, vezanu na brdu i okruženu minama... Svaki sekund njihovog dijaloga i emocija i reči koje su uputili jedno drugom u toj sceni... A poslednja scena 4 godine kasnije, kada su svi okupljeni i on tu sa njima u belom... cry cry cry Suze mi oči i dok pišem ovo blush i stvarno ne znam zašto ti Turci imaju toliku potrebu da tragično završavaju svoje serije, stvarno ne razumem... Iako je ovde to negde opravdano, s obzirom na to kako se zove i koliko su im svi (a posebno Emir) od samog početka zagorčavali svaki trenutak sreće i ljubavi. Bilo je jasno da svi živi opstati neće. Meni bi bilo genijalno da je Zejnep ubila Emira, posle svega što (joj/im) je uradio.

Uprkos svemu, definitivno moja najbolja i omiljena turska sapunjara do sada. naklon wub wub wub

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.06.17 19:26

Debeo potpis na komentar. I ja sam odgledala poslednju epizodu, a da uopste nisam pre pratila seriju preko neta, ali sam tu, poslednju epizodu, morala da odgledam, da bih bila mirna. Dok se nije zavrsila u Turskoj, i dok nisam nabasala na spojlere, ja sam se nadala da ce Nihan i Kemal imati srecan kraj, a nade su mi posle totalno potonule, i na kraju, kad je bilo izvesno sta ce se dogoditi, premda sam plakala kao kisa, bukvalno pomislih, ajde vise, neka se desi sta mora, cemu ovoliko produzavanje agonije? sad Stvarno je bilo dirljivo do suza, a toliko mi je, izmedju ostalih stvari, drago sto je Nihan opaucila retardiranu Asu. Ne bih prepricavala dalje, a nema ni potrebe, smatram.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Stef on 27.06.17 20:29

@Ángel wrote: i stvarno ne znam zašto ti Turci imaju toliku potrebu da tragično završavaju svoje serije, stvarno ne razumem...

Negde sam čitao da su Turci kao narod žešći tragičari, poput starih Grka. To im je u krvi, karasevdah im je urođen. Nemaju problem da zaplaču, da pate i boluju zbog ljubavi.

A što se serija tiče, kad malo bolje pogledaš, uglavnom Ay yapim ima tragične završetke. smile2
Mada dobro, i oni imaju srećne krajeve, tu je negde 50:50.

Kod ostalih tu i tamo neka serija završi tragično, ostalo mutlu son. I nedorečeni krajevi. roofl

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by lidiya on 28.06.17 21:30

Meni je serija dosadna. Jednostavno ne drzi paznju. Svi su mi likovi dosadni. Nema cirkusa. Ja bi Aslu Vazgecmem. smile2 a i ona Nezeljena snaha sto krece u ponedjeljak mi se cini ko neki cirkus. Jedva cekam lolsign

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 604

Back to top Go down

Post by Maja on 17.08.17 15:29

Šta se krije, da li je snimak montiran, to je bilo. Zejnep je trudna, stoga ne može se izvući zbog ubistva Ozana i pobeći.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 17.08.17 15:52

Do koje su epizode stigli kod nas?

Milorad93
Member
Member

Poruka : 375
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stef on 17.08.17 15:58

Mislim da je 59. bolum.

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 11.09.17 21:05

Kako se zove glumica koja glumi kućnu pomoćnicu Efsane?
Nikola94
Junior member
Junior member

Poruka : 100

Back to top Go down

Post by lidiya on 12.09.17 21:40

Sto je ova serija DOSAAAADNA zvizd

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 604