EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin rastro de ti

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin rastro de ti

Post by Miloš92 on 13.09.16 3:27

Ni ja nisam jos gledao. Mozda i odgledam kad okace sve jer mi se bas gleda. Malo sam izvrteo i deluje zanimljivo. Ako Yago nije licio na staru televisu ovo tek ne lici. Samo Carrera je lep i tu se sve zavrsava. Bolji je nego u PYP al opet Louvier i Layevska brisu pod sa njim.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10337

Back to top Go down

Post by Sasha on 13.09.16 23:50

Odgledao 1 epizodu

Nije loše, ali mi se nekako odužila epizoda, imao sam utisak nikad kraja epizodi ...
Ana Lajevska u početnim scenama me uplašila izgledom, propala je dosta, a i takvo joj je izdanje bilo, da nije bilo šminke, stvarno je i izgledala na narkomanku (ako se od toga odvikavala u klinici)

Spoiler:
Na početku epizode vidimo Huliju (Adriana Louvier) kako odlazi sa venčanja seda u auto i ima saobraćajku ... i vraćaju se u prošlost 5 godina, gde prikazuju Huliju i Mauricija (Danilo Carrera), srećno zaljubljene i pripremaju se za venčanje. Njena sestra Kamila (Ana Layevska), nenajavljeno dolazi kod nje... Nisu bile dugo u kontaktu, i ova je bila na odvikavanju na kinici  (od čega?! nisu rekli).
Mauricijev otac (José Elías Moreno) nije za taj brak, i zbog Hlije Mauricijo i on nisu u dobrim odnosima i ovaj mu preti da neće dozvoliti da se venčaju. Kamila je od malena zavidela Huliji, i uvek želela da ima što i sestra, tako da je pokušala da poljubi Mauricija, nasta je Mauricijo istera iz stana, a Hulija odlazi da je pronadje... Vraćaju se u sadašnjost, Hulija posle eksplozije koli, šeta putem, nailazi (José Pablo Minor) i odvodi je u bolnici, gde dolazi Kamila, i govori Huliji da je nije bilo 5 godina.
To je to, što se njih tiče, .. Prikazali su još kako se (José Elías Moreno) razvodi od žene (ko zna koja je po redu smile ), sve one valjda potpisuju neki predbračni ugovor gde on može da ih se reši kako hoće...I sad planira da oženi novu mladju za koji zna da se bavila prostitucijom .. Njegova ćerka (Alejandra Robles Gil) , podržava ga u svemu, i samo pravi selfije,  kad je ženu najurio iz kuće, odmah pitala kad će nova .. smile2 Dobro se slaže sa bratom i Hulijom..
Nešto me ne vuče da gledam dalje, ali pošto ima malo epizoda odgledaću je ...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1876

Back to top Go down

Post by Sasha on 14.09.16 18:43

smile2 smile2 u predhodnom postu rekoh da me ne vuče da gledam, a već stigo do 13 epizode smile2

Dobri su, ono što mi se najviše sviđa jeste da ne crtaju šta se desilo kao što znaju u meksičkim serijama... Nema nepotrebnih dijaloga, i jeste da je glavna tema - šta se desilo Huliji, ali nisu dosadni...
Možda da je sakriveno ko stoji iza svega bilo bi interesantnije da gledaoci budu u neizvesnosti, ali nije loše ni ovako ...
Gema Garoa me oduševljava, lik joj je kao kameleon, prilagodjava se situaciji onako kako njoj odgovara smile2
Eksperiment nad Hulijom je taj da je sad
Spoiler:
nazovimo super žena-pa čak i besmrtna smile2  - tj. taj eksperiment što su radili na njoj je, da joj se celije same regenerišu, pa samim tim, ozdravi za čas, čak je sama sebi i ruku namešala smile2, da ne pominjem onaj pad na kola što se može videti i u trileru..ustade i ode smile2 smile2
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.09.16 22:31

Izbrisali epizode. Ja sam skinuo privh 8. Danas ceo dan nisam stigao kad sad uzeo da skinem i nema.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.09.16 23:35

Evo u boljem kvalitetu. Za sada samo 3 epizode.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.09.16 23:39

Ukoliko neko nadje bolji kvalitet od ovog neka postavi link winky ja sam do sada naisao samo na ovaj i solidnog je kvaliteta http://serieslk.com/?s=sin+rastro+de+ti

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3331

Back to top Go down

Post by Sasha on 16.09.16 18:25

Ako neko uspe da nadje 16 epizodu nek mi javi, još tu da odgledam smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 17.09.16 0:47

Odgledana i poslednja epizoda 16/16

Bolje da nisam, ... do 15epizode je bilo odlično, ali sa ovom zadnjom su neverovatno podbacili  puke
Ovoliko patetike, i loše snimljenih scena borbe nisam video u sve ukupne meksičke serije koje sam gledao...
Jesu zaokružili priču, ali na način koji je to odrađeno, o meni neviđeno amaterski, i pojedini likovi su po meni bili i višak u seriji, pogotovo Braulio, a toliko sam očekivao od te priče...kao i od dr Milera...bio i ostao statista u seriji  stars
Sve u svemu do 15epizode ocena bi bila 8/10, a sad je 5/10

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.10.16 0:44

Odgledao 1. epiku - odlični! naklon
Čak mi je i Layevska koju ne volim bila super!

Glumci su odlično izabrani, glavni par mnogo lep, naslovna numera još lepša... Na Blimu su bili exito, nadam se da će i na Las estrellas. wow

Moderator

Poruka : 8061

Back to top Go down

Post by Markovic on 13.10.16 3:36

Ima samo svega 16 epizoda? Baciću pogled, jer mi deluje zanimljivo.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top