EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin rastro de ti

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin rastro de ti

Post by Marido98 on 21.10.16 22:57

Da li se zna kada ce ovo ici na Las estrellas ili Univisionu, ili bilo gde pa da nadjemo dobre linkove?

Senior member

Poruka : 827
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 21.10.16 22:58

Ima na onom Blimu valjda,a premijera je mislim 31.oktobra?

Božić29.10.'99
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.10.16 23:02

Dobrih linkova nazalost nema. Cekaj premijeru u Meksiku. Sad ce za koji dan  smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by Eiza on 23.10.16 2:29

Ovdje je kvaliteta i više nego pristojna, samo ne razumijem zašto izbaciva (search) epizode 17-21, kad je 16. posljednja epizoda.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.10.16 19:55

Inace, zaboravih da javim da je Danijela Romo vodila prezentaciju serije, odusevila me. smile Suprotno i ne moz' nikad da bude. smile

Izvinjavam se sto je post za postom u ovoj temi (ne mogu da ga editujem, pa zato), ali, i meni je drago sto je protagonista ovde Danilo Karera, a ne Orasio Panceri, bas danas to napisah na jednom mestu. Panceri mi je, nekako, preslab glumacki, za Danila bih rekla da je, u poredjenju izmedju njih dvojice, jaci, i da se dosta dobro pokazao u "Pasion y poder".

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Ángel on 31.10.16 14:54

Završio sam i sa ovim. smile2

Pa šta znam... Ja generalno nisam SF ljubitelj, posebno ne u serijama. I još meksičkim. rofl Ali ova mi je bila dobra. Iako mi nije baš najjasnije kako je Hulija uspela da preživi sve njihove eksperimente i šta se tu sve tačno izdešavalo... zbun

Ekipa je bila dobra, a sa glumom su razvalili. Danilo je bio mnogo bolji nego u PIP.
Layevsku oduvek ne mogu da smislim i odvratna mi je, ali je ovde briljirala. Realno i iskreno - bila je najbolja. Lik joj je bio dobar, a ona ga je još bolji odigrala.

I priča o dva politička kandidata i njihovim aferama je bila zanimljiva, ali ubedljivo najbolja scena kad je ih tip iz publike u jednom dijalogu pitao da li ih je sramota što su oni, posle svih afera, predsednički kandidati njegove zemlje! naklon naklon naklon mrgreen

U svakom slučaju serija nije duga, pa nije gubljenje vremena pogledati je. Produkcija odlična, muzika divna, likovi dobri... Da, pohvala za gej momka i njegovu priču. Ovo je valjda jedina serija u Televisi (uz Amar sin limites) gde momak i njegov partner nisu prikazani a da bar jedan od njih dvojice nije neka feminizirana tetka. rofl

Danilo i Adriana prelep par. Šteta što ih nisu iskoristili za neku telenovela rosa, ali i ovde su bili super. thumbup

Moderator

Poruka : 7940

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.11.16 11:30

Sinoć su bili u TOP7 na Twitteru. smile2
I na Blimu su bili baš uspešni, nadam se da će i na Las estrellas. wow

Moderator

Poruka : 7940

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.16 11:51

Ma taj uspeh na blimu je tako preuveličan. Blim je propala aplikacija. Uspeh je jedino u tome što je broj korisnika uvećan za 70% od trenutka kada su postavili SR, al to je opet neki baš mali broj korisnika. Sećam se da se na cdt-u pisalo da se neko registrovao na Blim i da je fazon 700 i neki korisnik. Mislim smešno.

Voleo bih da ovo bude exito zbog Louvier ali ne deluje mi da je ovo serija od koje će meksičke babe napraviti exito. Ako MD nije bila, SF koji obradjuje SR tek neće. Serija je prosto za odredjenu publiku i ja i ne očekujem da bude neki veliki exito. I da se ne lažemo, kako ove iz MD, tako i Louvier i Carrera nisu neke zvezde.

I Rosario je u nedelju bila TT. I u bitki sa poslednjom epizodom MD odnela pobedu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Marido98 on 06.11.16 17:34

Je li ova serija u potpunosti prati original ili je samo kostur price isti?

Senior member

Poruka : 827
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Sasha on 06.11.16 17:45

Ako misliš na "Bajo sospecha", ovo nema nikakve veze sa njom smile2 Jeste da nisam gledao BS, ali koliko sam shvatio tamo se radi o istrazi, detektovi, zavere ko je, šta je i sl, ..ovde toga nema, više sama junakinja otkriva gde je bila predhodnih godina i šta joj se desilo ..

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1860

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics