EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin rastro de ti

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin rastro de ti

Post by -MILOS- on 06.11.16 18:42

Ne da nema nikakve veze nego ni prica nema nikakve slicnosti sa Bajo Sospecha. Ne znam samo zasto su meksicki mediji najavljivali ovo kao rimejk spanske serije.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 42/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3429

Back to top Go down

Post by Eiza on 06.11.16 18:51

U pitanju je originalna priča. Vjerojatno su svi spominjali BS zbog promidžbe.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.11.16 19:01

Ma to je neko lupio i onda je krenulo da se prenosi. Al niko od produkcije i glumaca nije rekao da je rimejk BS.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10612

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.11.16 22:31

Sva sreca pa je ovo trajalo samo 16. epizoda.

Toliko hvale na netu o seriji, a meni serija uopste nije ostavila neki wow utisak. Kazem sreca sto traje tako malo zato sto su meni iskreno skoro pa svi bili losi. Toliko sam ocekivao da ce se Televisa produkcijski pokazati mnogo bolje s obzirom da je u pitanju mini serija, medjutim nisu ispunili moja ocekivanja koja su ocigledno bila velika. Jedina glumica koja je po meni zablistala je Galina. Prvi put je gledam i odusevljen sam prvo njenim izgledom, a onda i talentom.

Definitvno je drugacije od svega sto je Televisa do sad radila, ali ne mozes bre da decenijama snimas telenovele i odjednom krenes sa serijama i to ovakvog tipa. Ovo je dusu dalo za Telemundo mrgreen za Televisu i ne bas.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.11.16 22:51

Galina zablistala? stars
Ona je takav prosek da je bila gotovo neprimetna.

I ovo produkcijski loše? rofl
Jesi ti video scene u kojima Lovuier namešta ruku u ogledalu? Ili scenu kad je udari auto? Ili scenu u kojoj joj se prevrće auto na početku serije? Scenu skoka sa krova i pada na auto da i ne pominjem...

Produkcija je bila na vrhunskom nivou. naklon

Moderator

Poruka : 8170

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.11.16 23:07

Vidis meni je bila toliko primetna *_* da sad vec jedva cekam da je gledam u nekoj telenoveli smile2
Jedino je taj skok sa zgrade zaista dobro odradjen, sve ostalo smo vidjali i ostalim televisinim telenovelama osim namestanja ruke smile2 Meni se sve ukupno nije dopalo zato sto sam stvarno ocekivao da u svakom smislu pokidaju. Ja ne mogu da verujem da Televisa od serije za koju se toliko pricalo pre snimanja iznajmi za potrebe snimanja onako jadne kuce smile2 ako vec zelis da pokazes raskos potrudi se da to i iznajmis i pokazes, a ne kucu sa namestajem iz proslog veka. Samo ona pokretna vrata u Maurisijovoj kuci su me svakog puta nervirala kad krecu da se otvaraju smile2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.11.16 23:31

A Telemundo je stvarno poznat po dobrim kućama. naklon rofl

Samo ti čekaj Galinu, ta protagonico nikad neće dobiti. roofl

Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.11.16 23:40

To za telemundo se odnosilo na pricu zato sto njima nije prvi put da obradjuju pricu sa naucnofantasticnim elementima  smile2 Telemundo mogu nekako da razumem, ljudi se oslanjaju na karton, ali Televisa evo vec godinama prica o promenama a od promena ni p. 
Ma svestan sam da Galina nikad nece dobiti protagonico vec da ce uvek biti sporedan lik sto mi je sasvim dovoljno, samo da je ponovo gledam i ja sam zadovoljan  wub

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.11.16 0:07

Ovaj Televisin pokušaj SF serije je Holivud za Telešundove kretenske Analije i ostale debilane koje ne mogu ni da stavljam u istu rečenicu sa ovom serijom.

Ja sam prvi rekao da mi serija nije ostavila wow utisak jer inače nisam SF fan i ne volim te neke imaginarne radnje nedorečenosti koje svako može slobodno da tumači po sopstvenom shvatanju.
Ali reći da su produkcijski loši je stvarno nerealno i na to ne mogu da ne odreagujem iz prostog razloga što to nije istina. Svaki Telemundov SF je bio takva treščina da je to za udarati se maljem u glavu. Ovo je sve samo ne treš.

Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 10.11.16 0:49

Ne mozes zato sto je ovo mini serija, a Telemundove su telenovele koje su trajale po sto i kusur epizoda, to je samo jedna od stavki. Kad smo vec kod Analije iskreno bolnica i svi ostali naucnofantasticni elementi su daleko bili vizuelnije prihvatljiviji nego ova kvazi klinika u ovoj seriji. O sobama gde su drzali svoje pacijente, necu ni da komentarisem. Ne smem ni da zamislim na sta bi ova serija licila da je potrajala jos malo. Jedva cekam da vidim kako ce se kotirati na Univisionu kad vec u Meksiku flopiraju.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top