EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Papá a toda madre

Page 16 of 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Papá a toda madre

Post by Ángel on 07.11.17 20:44

Nek se javi tvoja diva kad bude imala milijardu. plez rofl

Moderator

Poruka : 8385

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.11.17 20:56

Koliko tvoju divu prate na Instagramu, Facebooku, Twitteru? Daj zbirnu brojku. smile

Moja diva 4 miliona instagram, 8 miliona facebook, 4.5 miliona twitter. Na yt za 4 godine muzičke karijere i 6 pesama 283 miliona. Samo "Loca" za 5 meseci 63 miliona. Koja Cecina pesma ima toliko miliona? A ni jedna. plez Moja diva stoji rame uz rame sa Riki Martinom, tvoja sa Lepom Brenom i Lukasom. Dovoljno od mene. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.11.17 21:02

@Miloš92 wrote:Samo "Loca" za 5 meseci 63 miliona.

U zemlji koja ima 125 miliona stanovnika. Da ne sabiram još Brazil i SAD. rofl

Ceca iz Srbije sa 7 miliona stanovnika ima preglede od po 49 i 36 miliona pregleda. rofl

I kao što rekoh - javi se kad bude imala prvu MILIJARDU. :caos:

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.11.17 21:24

A Cecini milioni su samo iz Srbije. Pali Angele. plez I što ne prokomentarisa Cecine bedne brojke na društvenim mrežama? smile2

Ceca je najveća zvezda Balkana, Maite nije najveća zvezda Latinske Amerike. Maite je pre svega glumica, njoj je pevanje hobi. A iz hira, odnsono hobija ima više pregleda na jendoj pesmi nego tvoja diva gde je pevanje njeno primarno zanimanje.

"Tu y yo" 86 miliona. plez

I ne možeš da porediš kanal na kome se nalazi nečija karijera duga 30 godina, kao i snimci iz svih živih emisija, sa Warnerovim kanalom na kome je zvanično postavljeno 6 pesama. Dakle Maite sa samo 6 pesama ima više od četvrtine Cecine cele karijere. Maite i njene tri najsupešnije pesme imaju 86, 63 i 49 miliona. Ceca najviše 49 sa Trepni, što je meni najveća nejasnoća u istoriji pregleda kod nas. Ceca ima toliko većih hitova. Ja ne znam odakle toliki pregledi na toj pesmi koja nikada nije bila hit, dok su Da raskinem, Poziv i Ime i Prezime i dan danas veće hitčine.

U zemlji koja ima 125 miliona stanovnika. Da ne sabiram još Brazil i SAD.

Meksiko je prašuma i dužngla. rofl Većinom neobrazovan i primitivan narod. Zato ih i ima toliko. To nije nikakav parametar. Eto konkretan primer. Od letos kada je izbacila "Locu" Maite je najslušanije Meksikanka. Zamisli kako onda tek ostale prolaze u tolikoj zemlji.

Sve u svemu Ceca je najveća zvezda na našim prostorima i ja je volim. Tako da džaba provokacije. Porediš neporedivo.

Al drago mi je što većina tema bleji prazno. Objavi se da je Michelle Renauld dobila glavnu ulogu, niko ni da prokomentariše. Ali zato ako ja napišem da je Maite kinula imaćete neki komentar. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.11.17 21:31

Milijardu pozdrava iz prerazvijene Srbije za meksičke prašume. rofl

Maite gradi karijeru na teritorijalnoj osnovi koja je toliko veća da ne može u istu rečenicu sa našim zemljama i gastarbajterima po Evropi dokle Ceca može da dopre. Ali ipak, milijarda... wub rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.11.17 21:38

Razlika je upravo u tome što naši seljaci slušaju Cecu. To je njena ciljna grupa. Dok njihovi seljaci ne slušaju Maite.

86 miliona "Tu y yo". 63 miliona "Loca" za 5 mesci i pregledi i dalje rastu iz dana u dan. 16.5 miliona na društvenim mrežama. Naslovnice najpoznatihih svetskih časopisa. Prisustvo na brojnim svetskim listma najlepših i najbogatijih. Stvarno ima na čemu da pozavidi Ceci. O prostoj matematici ne mogu ponovo. Jbg Maite ne kači emisije sa Spectruma i sličnih djubretarskih kanala.  rofl  Pozdrav Angele. plez

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.11.17 21:42

M.I.L.I.J.A.R.D.A. iz Srbije. ziveli

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.11.17 21:49

Jel na milijardu klipova? rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by machy26 on 07.11.17 22:49

Nek' se javi Ceca kad bude imala više od 13 milijardi kao Tejlor Svift. Mislim, kakva su vam to poređenja i to u ovoj temi. rofl

Što serije tiče, ovo će biti prva telenovela u kojoj Maite glumi, a da ne odgledam ni jednu epizodu. Ali drago mi je što ok prolazi. smile
machy26
Member
Member

Poruka : 382

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.11.17 0:21

Ma Angel ljuboran što se o mojoj divi piše a o njegovoj ne. Zapostavljena mu Cecilija. rofl

Machy ne znam šta bih ti rekao u vezi serije. Meni su ok. Nije sad nešto za šta bi rekao da mora da se gleda ali drže pažnju. Ako ništa drugo stalno se nešto dešava i nisu dosadni.

Rulli se malo doveo u red.

Maite je glumački dobra. Ima dobar lik. Jak karakter, tvrdoglava, ne da na sebe, nikome ništa ne prećuti... Ali nekako mi je njena priča obična. Tu je uz Rullia i klinku i to je to.

Ubacuju neke priče i teme koje nisam očekivao jer su ovo najavljivali kao dečiju seriju. Tipa u jučerašnjoj epizodi se oktirlo da su Jorgeov (Mur) otac i kum bili ljubavnici. Pa je onda Jorgeova maloletna ćerka udarila istog tog kuma kolima.

Čitao sam da će i ona druga Jorgeova ćerka, koja tek treba da se pojavi ostati trudna. Ta mala je i u "Sueno de amor" bla trudna.

Sve u svemu meni je proletelo ovh 12 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics