EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Papá a toda madre

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Papá a toda madre

Post by Miloš92 on 10.11.17 14:13

Angele, da ti bude lakse. Opet je Rulli prvi. Izgleda da je bila samo greska i da moja diva nije los covek. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.11.17 18:06

Nije bitno koja je. Nema milijardu. rofl

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by nex on 10.11.17 18:53

@Miloš92 wrote:Angele, da ti bude lakse. Opet je Rulli prvi. Izgleda da je bila samo greska i da moja diva nije los covek. rofl

Da li sam ja opet propustio Anhelsitovo potenciranje govana, Nanogica i slično? rofl Još je upoređuje sa Maite, razumem poređenja Nanogica sa JK, DM, LB ali Maite, Gloria Trevi.. bolest! puke Ovo ne pišem što sam Maitin fan (jer nisam rofl ), međutim ne možemo da pobegnemo od istine/činjenica. I niko ne može da opovrgne njene uspehe, što na ekranu što u muzici i za svaku pohvalu je što je JEDINA koja posle RBD ima čime da se pohvali. I ne, ne kažem ovo jer je Maite neka fascinantna glumica - nije, osrednja je bar meni. Nisu joj ni telenovele bogzna šta, ali svaka joj je bila uspešna, to govori o njoj. I sigurno ima više fanova nego Nanogica.

@Ángel wrote: zemljama po Evropi dokle Ceca može da dopre.

zatvorska ćelija, hrvatska i bosna jel da? rofl ciganske svadbe, zlatne ruže, kićenje dukatima i evrima po grudima, tako je! divetina wow
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 763

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.11.17 19:15

Nju niko nikad nije kitio evrima po sisama. Ona ne bičuje kaišem debele muškarce na svojim nastupima za razliku od nekih. Na ciganskoj svadbi u Danskoj uzela je DVESTA hiljada evra za svoj blok pesama. I ima milijardu. Iz bedne Srbije. Čak i posle 2 zatvora. smile

Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 10.11.17 19:33

Prosto obožavam ovu histeriju Cecofoba na sam spomen Ražnjatovićke. naklon

Džaba vam trud, svirači, jedna milijarda je tu, a dogodine će i druga. :caos:

Posting Freak

Poruka : 6967
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.17 20:35

Ja nisam Cecofob, ja nju bas volim. Kao pevacicu. Bio na proslom Uscu, cekam sledece. smile2 Ali da se neko divi njoj samoj, njenom zivotu... To mi je van svake pameti. Primer ljudskog odrona i sljama.

Samo ne znam cemu poredjenje Cece i Maite. Angel je iz verda neba spomenio njenu milijardu. Ono,  fazonu cekao je danima da se to desio, kliktao nonstop, pa cim se desilo daj da okaci negde.  rofl I ja sam mu samo rekao da Ceca nema ni jednu pesmu sa nekim ogromnim brojem pregleda. Najbrojnija 49 miliona. To je cinjenica. Sad kome se ne svidja njegov problem.

I ima milijardu. Iz bedne Srbije. Čak i posle 2 zatvora

Na bar pola da se zahvali Arkanu. plez

Nisu joj ni telenovele bogzna šta, ali svaka joj je bila uspešna, to govori o njoj.

Da ne bude da je samo branim. Nije joj bas svaka uspesna.

Smesno je porediti Cecu i Maite. Maite i RBD su slusali ljudi sirom sveta kojima spanski nije maternji jezik, Cecu slusamo mi i nasi gastarbajteri po svetu. A ne znam sto bi se uopste poredile. Al kao sto sam rekao, niko odavno ne pise o srpskoj majci a Angela to tisti. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Stef on 10.11.17 20:37

Znam da je voliš, nisam mislio na tebe. smile2
Al da, slažem se za sve što si napisao.

Ovi drugi što je ne vole (kao pevaljku, je l') crknu od muke čim se njeno ime spomene. rofl

Posting Freak

Poruka : 6967
Godina : 20

Back to top Go down

Post by nex on 10.11.17 21:05

@Ángel wrote: Na ciganskoj svadbi u Danskoj uzela je DVESTA hiljada evra za svoj blok pesama.

Nadam se da će usrećiti nju i njenu decu koja se btw sa dugogodišnjim prijateljima svađaju zbog JK, to pokazuje koliko je ona zapravo bitna u njihovim životima thumbsup egyptian

@Stef wrote:Ovi drugi što je ne vole (kao pevaljku, je l') crknu od muke čim se njeno ime spomene. rofl

Grešiš. Ja sam prvi koji voli i sluša njene pesme, evo da ti kažem da mi je njen omiljen album ''Gore od ljubavi'', a pesma ''Rekom bez vode''. Uopšte nisam njen antifan. Prvi sam rekao da mi je mnogo lepši spot ''Anđeo drugog reda'' od spota ''Nevinost'' i stojim za tim. I tad je ceo forum prozivao taj spot a Anhelu je bio super rofl Jednostavno, mi ne prija njeno veličanje i neko negiranje istine kad je žena lopuža, kriminalac i (po meni) loš čovek + je na sve to MNOGOOOO isfolirana, jedan njen intervju ne mogu da odgledam do kraja jer mi se prisere od lažnog morala i (ne)iskrenosti kako neće da komentariše JK a svi znaju (pa čak i anđeo Anhel  rofl
) da ona radi sve moguće kako bi je diskreditovala i omalovažila.

@Miloš92 wrote:Ali da se neko divi njoj samoj, njenom zivotu... To mi je van svake pameti. Primer ljudskog odrona i sljama.

Upravo naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon

@Miloš92 wrote:Na bar pola da se zahvali Arkanu

Na većini neka se zahvali njemu i neka mu doživotno nosi ruže na grob, jer da njega nije bilo ona bi bila samo još jedna u nizu, koju bi s vremena na vreme nalazili u štampi u rubrikama ''Gde su, šta rade'' iliti ''Kucamo na vrata zaboravljenih asova'' rofl rofl rofl rofl rofl

Al kao sto sam rekao, niko odavno ne pise o srpskoj majci a Angela to tisti.

On je naša Jelena Golubović aw
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 763

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.11.17 21:08

Ceca iz bedne Srbije 49 miliona, Majte iz Mehika (uz SAD i Brazil) 68. Samo lud čovek ne vidi koliko odnos ide više u korist Sesilije. rofl

A ti koji crknu na pomen njenog imena je mrze više nego što je ja volim. rofl rofl rofl Šta će jadni, kompleksi polupune Arene i praznog Ušća. rofl

Ja se sprdam sa tom milijardom jer mi je dosadno rofl ali je činjenica da je impozantna brojka, posebno za izvođača iz male zemlje kao što je naša. smile2

Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 10.11.17 21:23

Cecini najbolji koncerti su oni u Sarajevu i Zagrebu! Oh wait object not founded...
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics