EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Un padre a toda madre

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Un padre a toda madre

Post by Miloš92 on 17.05.17 2:08

Mislim da malo preterujete sa Maite i njenim pauzama, ne ti nego generalno svuda po forumima. Izmedju Lichite i ove serije će biti skoro dve godine pauze. Pa ni druge ne pauziraju više pa se to toliko ne potencira. Ok, jeste ranije letela iz serije u seriju ali sada i ne baš. Pa ne može praviti 5 godina pauzu, nije više klinka. A koliko sam čitao ovi iz televise je teraju da ove godine snima, još hoće da joj uvale neku kratku seriju za Blim, kao da se iskupi što prošle godine ništa nije snimala i samo je odbijala projekte. Valjda je zato i vodila dodelu nagrada jer je jedna od retkih mladjih koja i dalje ima ekskluzivni ugovor. Poredjenja radi Boyerka je sa LQLVMR završila u julu 2014 a krenula sa 3VA u maju 2016. Pa niko oko toga nije dizao toliku frku. I ne samo ona, generalno sve one obično pauziraju malo duže od godinu dana. A stalno se ističe to kako Maite leti iz serije u seriju. Valjda što ove druge kad ne snimaju ne rade ništa i nema ih nigde, a ova je stalno prisutna u medijima.

Što se Marjorie tiče, bolje joj je da se povuče na neko vreme i ćuti. Svakom svojom izjavom se sve više ukopava i ispada sve veći kreten. Sad se sve svodi na to da hoće da odere Gila na sudu. facepalm

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10442

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.07.17 21:41

Otkriven je deo glumačke postave.

Glavni par čine Sebastian Rulli i izgleda Maite. Opet su njihovi mediji danas krenuli sa vestima o tome da je ona glavna. Navodno bi ove nedelje trebalo zvanično da se objavi što ima logike jer druge nedelje avgusta kreću sa snimanjem.

Drugi par čine Raul Araiza i Veronica Jaspeado.

Treći Ruben Zamora i Ana la Salvia.

Četvrti Juan Carlos Bareto i Michelle Gonzalez.

Od starta ne želim Maite ovde ali sada još manje. Ovo će biti tako bedan rimejk "Senores Papis". Ovi sa Imagen su bar kupili prava za svoju verziju, a Ocampo opet sa njenim "oriiginalima".

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.07.17 18:32

Eduardo Meza je pre sat vremena okačio ovu sliku  uz sledeći tvit:

La hermosa @MaiteOficial visitó nuestra producción, ¿Qué está haciendo por aquí? Hoy con @maxwoodside les platicaré qué pasó.

To bi bilo to, ne znam što je više zvanično ne potvrde.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by helenna27 on 25.07.17 19:49

Steta sto ce potrositi par Rulli-Perroni na ovo facepalm  Cak su mi prva najava i opis delovali simpaticno, iako ne volim njihove komedije. Ali sa tim uvodjenjem oceva u pricu, postaje bezveze. Inace je Mark Tacher valjda odabran za negativca.

edit: Upravo su je malopre potvrdili zvanicno, njen lik ce se zvati Rene.
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 782
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.07.17 21:25

Ma nju toliko zanima ova serija da se nije ni udostojila da udje na svoje društvene mreže i napiše bilo šta povodom iste. facepalm Aj što nije ona nego ni ona njena Carolina Palomo. Ili su joj dali velike pare ili su joj postavili neki ultimatu, jedino je sigurno ona ovo ne želi da snima.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 25.07.17 21:47

Ma kakav ultimatum, bre. Jasno je kao dan – para vrti gde burgija neće. Ako nema ekskluzivni ugovor s njima (a potvrdila je da nema), nisu mogli da je uslove.

Verovatno propali pregovori sa Telemundom. Možda se jadna precenila. A sad da baš ne želi da snima... Očigledno se želja rodila kad je videla cifru.

Jeziva je, ako sam je imalo gotivio, sad mi se smučila za sva vremena. Ako već kažeš da nećeš da snimaš, onda ostani dosledna sebi. roll

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2895
Godina : 27

Back to top Go down

Post by helenna27 on 25.07.17 22:07

Ako nisu mogli Bojer da nateraju, koja i dalje ima ugovor, onda nisu mogli ni Majte koja nema ugovor. Ocigledno je novac presudio.
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 782
Godina : 26

Back to top Go down

Post by machy26 on 25.07.17 23:43

@Stefan wrote:
Jeziva je, ako sam je imalo gotivio, sad mi se smučila za sva vremena. Ako već kažeš da nećeš da snimaš, onda ostani dosledna sebi. roll

Ma kako je samo dvolična. lol1 Bože svašta. Ako je suditi po ovim informacijama koje Miloš prenosi, moguće da je učinila ljudima u produkciji sa kojima je u dobrim odnosima, pored naravno novca. mrgreen Meni to uopšte nije nešto loše, to joj je posao.
machy26
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.07.17 0:25

Pa ja verujem da su pare u pitanju. Realno i treba da naplati učešće u nečemu u čemu ne želi da učestvuje. Toliko su zapeli za nju kao da ne postoji ni jedna druga, menjali priču zbog nje, čekali je dva meseca... Ako je verovati vestima koje su njihovi mediji prenosili ona je nekoliko puta odbila tu ulogu ali je Ocampo po svaku cenu želela nju. Menjali su priču, nudili veće pare, na kraju je navodno Ocampo pristala da odigra i villanu koju toliko želi ali čelnicu nisu odobrili. Ocampo i Maite su privatno jako bliske, verujem da je i to imalo uticaja. Odbila je za Estelu, ovde joj ispunila sve hirove i eto prihvatila je. Ali ponavljam, vidi se da je ovo ni najmanje ne zanima. Njoj je trebalo 3 sata od kada je produkcija zvanično potvrdila da udje na svoje društvene mreže i okači to. A ceo dan visi u Televisi.

Kad sam rekao da su joj možda postavili neki ultimatum, nisam mislio u smislu da su je naterali jer to ne mogu. Prosto su mogli da joj kažu snimaš ovo ili zaboravi na televisu. Eto konkretno situacija kroz koju sada prolazi jedna Gabriela Spanic i o čemu se piše ovih dana. I ona je bila u tom fazonu zabole je za sve ona je ime, a sad je u situaciji da je niko ni iz jedne producentske kuće ne zove jer je svuda vrata zatvarala dupetom. Nema Maite ekskluzivni ugovor al realno ima dve kuće za koje može da radi. Ako joj jedna zauvek zatvoru vrata već je u problemu. Ove njihove tračare su pisale da čelnici nisu zadovoljni njenim ponašanjem u poslednje vreme jer je odbilaja sve živo. Onaj Zayan je baš pre neki dan pisao da je ona ta koja nije htela da obnovi eskluzivni ugovor jer navodno Warner i ona imaju velike planove što se muzike tiče. Po tom pitanju nešto je i pisala dal na instagramu ili twitteru, tagovala je Warner i napisala da ovo sa Locom nije ništa šta tek pripremaju. Mada opet, ne znam šta ovi iz Televise očekuju. Završila je Lichitu i još tada rekla da u 2016 sigurno neće ništa snimati. To što su joj producenti nudili gotovo svaku seriju nije njen problem. I ima pravo da odmori, zar ne?

Jeziva je, ako sam je imalo gotivio, sad mi se smučila za sva vremena. Ako već kažeš da nećeš da snimaš, onda ostani dosledna sebi.

Ok. Nije ubila nikoga. Zgadila ti se zato što želi debelo da naplati svoj rad? A ko to ne želi? Daj malo realnosti. Devojka je vodeće ime svoje generacije. Hoćeš da je imaš u seriji, plati. Posebno sad kad nema ekskluzivni ugovor može da traži ogromne cifre. U fazonu ako hoćete platiti ako nećete tražite drugu. A sad je pitanje koju drugu? Ne može jedna Boyerka da snima sve. Sve ostale su nebitnjakovićke. Koštaće ona njih više ovako nego sa tim ugovorom. Pa to ceo život radi Lucero, nikada nije imala ugovor ali verujem da je uzimala ogromnu lovu za svaku seriju.

I kad smo već kod toga, ona nikada nigde nije izjavila da neće da snima. Ona već dobra 2 meseca, ako ne i više, samo ćuti. Na sve ove natpise da prelazi u telemundo, da neće ovo da snima, ništa ona nije komentarisala. Na pitanje novinara potvrdila je nema više ekskluzivni ugovor, ali na pitanje da li prelazi u telemundo rekla je "Veza se prekida ne čujem te." I sada u Brazilu izjavila je da kada se vrati u Meksiko ima neke važne sastanke i da će onda imati da nam kaže važne vesti. To je sada i uradila. Ako je zaista pregovarala sa Telemundo verujem da je izabrala veću cifru. Realno to sve poznate ličnosti rade. Ne znam šta je tu novost. Tako da pametno je ona to odigrala, čak i da je mutila i sedela na dve stolice nema dokaza za to, niti iko može da je uhvati u nekoj kotradiktornosti. Sve se svodi na vesti ovih forumskih tračara koje su njihovi ozbilni novinari počeli sve više da prenose.

Sve u svemu meni se uopšte ne svidja što je ovo prihvatila. Priča mi deluje bezveze.

Ukratko koliko sam pohvatao.

Prvi par Maite i Rulli. On bogat, zavodnik samo se provodi. Saznaje da ima ćerku koju odvodi kod pedijatra kojeg glumi Maite. Ona je odrasla u Americi, obrazovana, samostalna žena.

Drugi par Jaspeado i Araiza. Bračni par koji u isto vreme ostaje bez posla. Medjutim ona ga lako nalazi što njemu ne polazi za rukom i tu kreću njihovi problemi.

Treći par Barreto i Michelle. Ona klinka, on 60+. Ona zatrudni i on postaje otac po prvi put.

Samo se ne zna piča sa Anu la Salviu i Zamoru, mada pitanje je da li će on biti jer je Meza baš danas izjavio da njen partner još uvek nij siguran.

Uglavnom ništa posebno. Zar posle Lichite da se vrati sa ovim?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 26.07.17 2:00

na kraju je navodno Ocampo pristala da odigra i villanu koju toliko želi ali čelnicu nisu odobrili.

Maite kao villana? rofl rofl nene

Meni je ona sva jadna i kad treba da pokaže zube pred negativcima dok igra neku dobricu, poput Rufice, tako da je i dobro što joj čelnici ne daju villanu.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1683
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top