EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Un padre a toda madre

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Un padre a toda madre

Post by Stefan on 26.07.17 8:55

Miloš92 wrote:
Jeziva je, ako sam je imalo gotivio, sad mi se smučila za sva vremena. Ako već kažeš da nećeš da snimaš, onda ostani dosledna sebi.

Ok. Nije ubila nikoga. Zgadila ti se zato što želi debelo da naplati svoj rad? A ko to ne želi? Daj malo realnosti. Devojka je vodeće ime svoje generacije. Hoćeš da je imaš u seriji, plati. Posebno sad kad nema ekskluzivni ugovor može da traži ogromne cifre. U fazonu ako hoćete platiti ako nećete tražite drugu. A sad je pitanje koju drugu? Ne može jedna Boyerka da snima sve.

Ok. Kao što ti možeš da svršavaš na nju i kad valja i kad ne valja i da ti svaka druga reč bude Maite i kad je tema i kad nije tema, ja mogu da kažem da mi se zgadila, jer mi se jeste zgadila.

Pritom, priča da ona ne želi da snima ne pije vodu. Mogli su je (možda) uslovljavati dok je imala ugovor. Sad ga nema, a ulogu je prihvatila. Razlog je nebitan – možda joj se svidela uloga posle izmena koje su unete (ako su unete), možda joj se zavrtelo u glavi od cifre (što je najverovatnije), ali ona je rekla da. Dakle, želi da snima. Ponavljam, nebitno iz kog razloga.

Kada je reč o Bojerki, Televisin problem je upravo u tome što se zalepila za Maite i Bojer. Donedavno im je društvo pravila Ana Brenda. A realno, od njih je jedino Maite prosek. Čak ne ni vanserijska glumica. Prosek. Ove druge dve su jezive, naročito Boyer. U svakom smislu – kako fizički, tako i glumački. Jasno mi je kad neko loš fizički izgled nadomesti talentom (kod Čileanaca je to slučaj u 90% slučajeva), ali ona nema ni lepotu ni ne znam kakav talenat.

Televisi treba dobra, klasična priča. Nebitno ko će biti u ekipi. Ne znam da li neko stvarno misli da je babama i domaćicama bitno da li će protagonico da dobije jedna Maite, poznata i kao najveće ime svoje generacije, ili jedna Goto koja izgleda kao pacovčić. Zabole ih. Daj im dobru priču i eto gledanosti. Znamo kako je prošla Pasión y poder, koja je imala zvučna imena u ekipi. Nikako. Zašto? Zato što je bila dosadna.

Što pre Televisa utuvi u glavu da imena na entradi ne igraju neku veliku ulogu, pre će se iščupati iz govana. Neće im najveće ime svoje generacije vratiti toliko željenu gledanost. Vratiće im je dobra priča, sa najvećim imenom svoje generacije ili bez njega.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.07.17 11:14

Ma ne branim ja da se tebi zgadi, idi ispovraćaj se slobodno. smile2 Al da ti se neko zgadi zato što želi da naplati svoj rad. Pa svaki profesionalni fubaler će da predje u klub gde mu nude veću lovu. Koliko su samo krš filmova glumačke legende holivuda snimile zbog love. Mislim ono, to je pravilo šoubiznisa. Pa tebi da ponude duplo veću platu u nekoj drugoj firmi ti ćeš tamo da odeš. Ne vidim šta je tu nelogično.  nezna

Pritom, priča da ona ne želi da snima ne pije vodu. Mogli su je (možda) uslovljavati dok je imala ugovor. Sad ga nema, a ulogu je prihvatila. Razlog je nebitan – možda joj se svidela uloga posle izmena koje su unete (ako su unete), možda joj se zavrtelo u glavi od cifre (što je najverovatnije), ali ona je rekla da. Dakle, želi da snima.

Ja ne znam dal treba pet puta da napišem istu stvar. Naravno da će da snima zato je i prihvatila. Ali koliko ja nju znam i pratim ovo nju ni najmanje ne zanima. Snimaće ali će čisto da odradjuje, kao svojevremeno CDC i TDA. Ona već 2-3 meseca odugovlači sa ovim, na kraju su joj ponudili veliku cifru koju je prihvatila i odradiće ovo. Ali mogu da se kladim da će ovo biti ista ona Maite iz TDA, koja dodje izdeklamuje svoje replike i ode. Ne može nju niko puškom da natera ali su našli drugi način da je privuku ali po jenim izjavama poslednjih meseci ona ni najmanje nije bila zainteresovana da se još uvek vrati telenovelama.

Kada je reč o Bojerki, Televisin problem je upravo u tome što se zalepila za Maite i Bojer. Donedavno im je društvo pravila Ana Brenda. A realno, od njih je jedino Maite prosek. Čak ne ni vanserijska glumica. Prosek. Ove druge dve su jezive, naročito Boyer. U svakom smislu – kako fizički, tako i glumački. Jasno mi je kad neko loš fizički izgled nadomesti talentom (kod Čileanaca je to slučaj u 90% slučajeva), ali ona nema ni lepotu ni ne znam kakav talenat.

Ja uvek kažem da Maite nije vanserijska glumica. Za moj ukus korektna i kao celokupan paket meni najbolja. Ponavljam meni, tebi ne mora. Što se glume tiče mislim da je sa Lichitom zadala domaći zadatak mnogima. Tom ulogom je zapušila usta svima koji pričaju da je loša glumica. Tako da kad hoće i kad se njoj svidja lik može da glumi dobro, kad neće zabole je. Lova se svakako sliva na njen račun. Ona odavno nije u situaciji da mora da se dokazuje, da njena karijera zavisi od toga da li će serija biti fracaso ili exito. Ona čim završi jednu seriju, da želi može već sutra da krene sa novom.

Televisi treba dobra, klasična priča. Nebitno ko će biti u ekipi. Ne znam da li neko stvarno misli da je babama i domaćicama bitno da li će protagonico da dobije jedna Maite, poznata i kao najveće ime svoje generacije, ili jedna Goto koja izgleda kao pacovčić. Zabole ih. Daj im dobru priču i eto gledanosti. Znamo kako je prošla Pasión y poder, koja je imala zvučna imena u ekipi. Nikako. Zašto? Zato što je bila dosadna.

Slažem se i sa ovim. I ne znam čemu ta ironija. Maite jeste najveće ime u svojoj generaciji. Svidelo se to vama ili ne. Maite kao ime postoji u svetu. Kada pitaš Ricky Martina ko je Maite Perroni on to zna. Kada bi ga pitali ko je Angelique Boyer verovatno ne bi znao. Maite je sa Marichuy u svetu napravila ono što Boyer neće nikada a imala je lik kao što je Teresa u svojim rukama. Mori je sa sličnim likom napravila boom. Poredim Maite i Boyerku jer eto njih dve su se izdvojile. A obe volim. Ali činjenica je da je Maite poznatija od nje. Devojka je televisi donela poslednja dva svetska booma, to nije uradila ni jedna iz njene generacije. To pravi ogromnu razliku izmedju nje i ostalih.

A na kraju krajeva bar je meni zanimljivije da gledam klasičnu priču tipa CCEA gde Maite puca od harizme i hemije sa Levyem, nego priču sa Goto gde je kao santa leda i nema hemiju sa Parrom. Zato je CCEA bila boom, a ova fracaso. A obe su klasične priče. Dakle i meksičke babe prave razliku. Treba sve da se poklopi. Bilo je primera kada se okupi bedna postava sa klasičnim pričom i budu exito. Ali kad malo bolje razmisliš i pogledaš listu serija za poslednjih 15 godina, koliko je takvih serija bilo? Na prste jedne ruke mogu da se izboroje. Ali isto tako je bilo i serija koje su nevidjeno smeće a imaju neko veliko ime pa budu exito, tipa FELS. Najveći problem današnjih telenvela je što glavne uloge igraju devojke koje nisu zaslužile da budu ni najbolja drugarica glavne junakinje. Zato i fracasiraju.

Maite kao villana? rofl rofl nene

Meni je ona sva jadna i kad treba da pokaže zube pred negativcima dok igra neku dobricu, poput Rufice, tako da je i dobro što joj čelnici ne daju villanu.

Maite je u Lichiti i te kako pokazala da može da igra villanu. Al najlakše je pljuvati nešto što nisi gledao. Neka gleda Monica Sanchez kako villana može da se igra a da joj na čelu ne piše da je villana i mnogo zla. A villanu nije dobila uz objašnjenje da nemaju veće ima od nje koje bi stavili za glavnu ulogu i da ne dozvoljavaju da ona bude "sporedna" nekoj nebitnjakovićki. Jbg, prevelika je zvezda.  plez

I za kraj ću samo reći. Maite sa svakom svojom ulogom izaziva reakcije. To pravi razliku izmedju nje i ostalih. Uživajte u ostatku dana i ne tošite vreme na nebitnu Maite Perroni koja gle čuda naplaćuje svoj radi. Ne radi za džabe, sram je bilo. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10717

Back to top Go down

Post by Stefan on 26.07.17 11:48

Ja ne znam dal treba pet puta da napišem istu stvar. Naravno da će da snima zato je i prihvatila. Ali koliko ja nju znam i pratim ovo nju ni najmanje ne zanima. Snimaće ali će čisto da odradjuje, kao svojevremeno CDC i TDA. Ona već 2-3 meseca odugovlači sa ovim, na kraju su joj ponudili veliku cifru koju je prihvatila i odradiće ovo. Ali mogu da se kladim da će ovo biti ista ona Maite iz TDA, koja dodje izdeklamuje svoje replike i ode. Ne može nju niko puškom da natera ali su našli drugi način da je privuku ali po jenim izjavama poslednjih meseci ona ni najmanje nije bila zainteresovana da se još uvek vrati telenovelama.

Miloše, da je ne zanima (opet kažem, iz kog god razloga), ne bi prihvatila. To da li će da odrađuje ili će da se unese u ulogu je manje bitno. Ona je dogovor postigla, dakle i te kako je zanima da bude deo tog projekta. Mene kad nešto ne zanima, ja to ne radim. Prosto ko pasulj.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.07.17 11:57

Ja ne mogu isto da pišem 10 puta. Prihvatila je očigledno zbog para. Serijom nije oduševljena i to se vidi.

To da li će da odrađuje ili će da se unese u ulogu je manje bitno

Eto meni je to najbitnije. Mene izludjuje to kad snimaju kao da ih je puškom neko naterao a oni debelo plaćeni za to. Ako si prihvatio radi kako treba a ne tu preko k...

Mene kad nešto ne zanima, ja to ne radim. Prosto ko pasulj.

Kad bi ti neko ponudio lovu koju je ona dobila za ovo verujem da bi i ti radio. smile2 Što bi rekla Nataša Bekvalac "Lako je njima da budu poštene kad ih niko neće." rofl

Od mene toliko. Videćemo na kraju šta će da ispadne.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 26.07.17 12:02

Maite je u Lichiti i te kako pokazala da može da igra villanu. Al najlakše je pljuvati nešto što nisi gledao. Neka gleda Monica Sanchez kako villana može da se igra a da joj na čelu ne piše da je villana i mnogo zla. A villanu nije dobila uz objašnjenje da nemaju veće ima od nje koje bi stavili za glavnu ulogu i da ne dozvoljavaju da ona bude "sporedna" nekoj nebitnjakovićki. Jbg, prevelika je zvezda.

Ovim recitovanjem daleko od toga da je prikazala nešto više od onog pre Lićite.  lol1 Al' ne vredi s tobom oko nje diskutovati.

Ana Brenda i Laura Karminka su npr. za nju izmislile glumu s obzirom da jasno prave razliku između negativki i pozitivki, a opet ne preglumljavaju u tolikoj meri ala Bojerka.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1800
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.07.17 13:03

Nemoj me zajebavati. Sve nekako ali Ana Brenda izmislila glumu za nekoga. facepalm Toliko je brijlirala kao villana u Sortiju da je zasenila i ona baba služavka. A za recitovanje i mlataranje rukama specijalac je ona ne Maite. plez A Boyerka svoje replike secka i prekida gde ne treba kao ni jedna druga. Tako da ono smanji doživljaj.

Vrti malo scene Lichite od početka pa do kraja. Pa vidi kakvu je razliku ona napravila izmedju 4 etape istog lika. Pa njene scene kada priča sa kamerom. Imaš sve izdvojeno na yt. Kad ponižava Cuchete, pa Lucianu tera da je moli za oproštaj na kolenima, pa zove sve na zabavu pa im se smeje u lice jer je zabava samo za VIP ličnosti, pa kad osvaja nagradu ali je sama, pa sukobi sa Sandrom. Bilo je svačega. Pa komedija sa početka gde je bila sjajna. Pa sredina gde onako ružnjikava ali opet spletaroš. Sve je iznela više nego dobro.

Ali da li treba diskutovati o nečijoj glumi sa nekim koji svršava na mjau Hiselu? facepalm Ti s tim svršavanjem na nju izgubio kredibilitet da se sa tobom raspravlja o bilo kojoj temi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 26.07.17 13:08

Ja nekako stalno govorim da mi je zao sto nisam odgledala "Antes muerta que Lichita" kako Bog zapoveda onda kada je to moglo, a sad mi je to, posle ove vidjene scene, jos zalije. sad I ozbiljna sam.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by FanSte on 26.07.17 13:11

Bila je sasvim korektna u Sortiju, a u CI je u drugoj etapi pokazala šta je villagonista za razliku od recitatorke Maite. Vrteo sam ja Lićitu, ista u svim etapama, ista kao u svim prethodnim serijama.

O nečijem kredibilitetu priča Miloš 92 koji svršava na recitatorku svuda istu i laje kao njen psić čim neko zucne nešto loše o njoj. rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.07.17 13:25

Čoveče tvoja diva recituje i mlatara rukama. Trk po naočare ako nisi to primetio do sada.

I nemoj me zajebavati. Ni jedna peladita ne može biti villagonsita. Čak ni Lichita koja je bila 10 puta ciničnija i zla ne može se nazvati tako. Zna se šta je villagonsita.

Maite je za Lichitu dobila sve pohvale, kako publike tako kritike.

A na kraju krajeva Maitina Lichita i Anina LI su se emitovale istovremeno. Ana u boljem terminu je imala lošiju gledanost. Toliko. plez

I da. Maite i dalje snima, stalno je u medijima, prva opcija je za svaku drugu seriju, odbija sve redom, ubola hit sa Locom... A gde je Ana? Pljuje telenovele na twitteru i traži dobre i kvalitetne priče. Ona čiji je najveći uspeh jebena musava peladita. rofl Da nije smešno bilo bi tužno.

I zaista više neću da diskutujem. Od mene dosta.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 26.07.17 13:29

Ali čoveče, ovde je nebitno koja je veća zvezda i prestani sa tim da nam trljaš nos jer nismo debili. Za mene Ana Brenda ne predstavlja nikakvu divu, nedodirljivu zvezdu, ja ne posmatram tako ljude iz javnog života za razliku od tebe. Meni je bitno kako ko obavlja svoj posao, pa sam se udostojio da i ''nebitnjakušu'' Lauru Karmajn uporedim sa megastar Maite (izvini ako si se uvredio).
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top