EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Un padre a toda madre

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Un padre a toda madre

Post by Miloš92 on 26.07.17 13:38

Ana Brenda je pre svega nikakva glumica. U njenom najboljem izdanju (LQNPA) Susy je pojela živu. A sad stvarno ćao. Moram da idem, jbg nemam ceo dan da diskutujem o Ani Brendi njenim nevidjenim glumačkim sposobnostima.

Mjauuuu pozdrav, sve je kul i super. Uživaj u ostatku dana. smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10457

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.07.17 12:32

Zena uzela pare i u cemu je problem smile2 To joj je valjda posao. Ako su oni bili spremni na sve njene uslove sto da ne.

Ali opet i ti fazoni totalno sam nezainterosovana i dosla sam da odradim posao su mi nigdje veze. Ako si uzela velike pare ima i da se potrudis a ne da recitujes i zmirkas poslije svake recenice.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 701

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.07.17 13:28

Zena uzela pare i u cemu je problem smile2 To joj je valjda posao. Ako su oni bili spremni na sve njene uslove sto da ne.

Ali opet i ti fazoni totalno sam nezainterosovana i dosla sam da odradim posao su mi nigdje veze. Ako si uzela velike pare ima i da se potrudis a ne da recitujes i zmirkas poslije svake recenice.

Apsolutno se slažem. Devojka je u situciji da postavlja uslove. Može joj se. To lažno moralisanje, tipa ja bih radio posao koji obožavam iz ljubavi a ne za pare mi je takvo foliranje.

Ispinili joj sve hirove, čekali da završi sa svim obavezama, debelo joj platili... Na sve to dobra je sa Ocampo i godinama se privatno druži sa Rulliem. Kapiram da je i to imalo uticaja.

Ali ja od ovoga ne očekujem ništa. Pa ona će samo dve nedelje da sprema svoj lik. Mislim ono, jeste uigrana sa tom ekipom, znaju on šta mogu od nje da očekuju a i ona od njih ali opet krajnje neozbiljno i bezveze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 27.07.17 13:42

Miloše, jasno je da je obožavaš i kuješ u zvezde, ali ti si taj koji sve vreme potencira priču da nju ovo uopšte ne zanima.

Da je ne zanima, ne bi prihvatila. To je poenta cele priče.

Nemam ja problem s tim što je ona uzela pare. Naravno da će da ih uzme. Ali imam problem s tim što je, kako si ti ovde pisao, srala kako hoće da se posveti muzici i kako je televizija ne zanima.

A onda boom. Vraća se i glumi u seriji koja je ne zanima.

S druge strane, ako je prihvatila ulogu, pod kojim god uslovima, trebalo bi da da sve od sebe i radi posao za koji je plaćena najbolje što može. Ako će da ga odrađuje, onda nije trebalo ni da ga privhata. I to nema veze sa honorarom. Pristala si, sad radi.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2900
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.07.17 17:13

Stefane ja stvarno ne znam šta ti očekuješ da ti ja kažem. Tri puta pišeš istu stvar, ja ti tri puta odgovaram.

Ali imam problem s tim što je, kako si ti ovde pisao, srala kako hoće da se posveti muzici i kako je televizija ne zanima.

Ja otprilike situaciju vidim ovako. Televisa je u ogromnom problemu po pitanju glavnih glumica. Oni prosto nemaju koga normalnog/popularnog da stave. Nije ni čudo što su toliko zapeli za nju i što su joj ispunili sve hirove. Maite, istina već neko vreme priča o svemu samo ne o telenovelama. Snimala je taj film dva meseca, izbacila singl koji dobro prolazi ali uvek je usput govorila da će kad tad doći vreme za povratak telenovelama. Onda verujem da je bilo nekih pregovora sa telemundom, čim je bilo tih priča, ne bi se to pojavilo tek tako, čim je izvisila za PJ. Pa je bilo priče da će se pojaviti na telemundovim dodelama nagrada i biti novminovana u nekim kategorijama a nije ni tamo, verovatno zato što nije potpisala za njih. I u celom tom haosu oko pregovora izvisila je za obe dodele nagrada.  Kako se pisalo Telemundo je želeo da je uzme ali Televisa je nije dala. Kapiram da je na kraju Televisa dala veću cifru i kraj. Kad je već ostala kod njh logičan splet dogadjaja je da odmah snimi nešto da bi uzela te pare jer ekskluzivni ugovor više nema, zar ne? Trenutno je glavna ponuda bila ova serija, ona je to prihvatila i kraj. Ja tako vidim celu tu situaciju a što je zaista bilo znaju samo oni. Ona je sama gubitak ekskluzivnog ugovora objasnila nešto u fazonu dogovorili su se da nema ekskluzivni ugovor i da će od sada poslovati po drugom principu (čitaj potpisivanje posebnog ugovora za svaku seriju) ali je kao i dalje tu, deo je televise. U fazonu Lucero. Ona nikada nije imala ekskluzivni ugovor ali uvek je bila Televisina zvezda, niko nije ni razmišljao da je ukrade niti je ona razmišljala da ide bilo gde, sve dok se nije desio onaj skandal sa bambijem.

Ponavljam poslednji put. Koliko ja nju pratim i koliko po njoj vidim ona nije oduševljena ovom serijom i ne zanima je preterano (kao što je svojevremeno bila oduševljena Lichita). Ali zanima je da je snimi u smislu što će da uzme velike pare. Evo opet sad ide početkom avgusta na neki festival u Chiapas. Toliko o pripremama za seirju i lik. Jel sad sve razjašnjeno?

A isto tako poznavajući nju i njen rad, ona ima taj momenat da glumi preko k... kad je nešto ne zanima. I meni se to ne dopada kod nje jer ako si potpisao ugovor i uzeo pare ispoštuj produkciju, fanove a pre svega samu sebe. I to sam već rekao u nekom od postova.

Ja niti je obožavam niti je kujem u zvezde. Ko je ona da je ja obožavam? Gotivim je kao glumicu serija koje gledam. Omiljena mi je al sad da je ja obožavam to je prevelika reč. Ja nemam nikakav problem da je kritikujem kad treba. Evo sad prvi kažem da ovo nije za nju. Prvi sam rekao da će vrlo verovatno biti nezainteresovana. A na kraju vdećemo. Možda i neće. Otkud ja znam. Koliko sam upućen Cann je opet režiser a njega Maite obožava. Možda i glumi dobro.  Vreme će pokazati. Na kraju krajeva možda i serija bude dobra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by machy26 on 27.07.17 20:23

Ako ništa, ovde će bar imati normalnog partnera koji fizički ide uz nju. S tim retko kad ima sreće. smile2
machy26
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.07.17 20:52

A Rulli nikad gore i ružnije nije izgledao (čak ni u CVYM) nego ovde. rofl

Moderator

Poruka : 8092

Back to top Go down

Post by machy26 on 27.07.17 21:12

Bolje Rulji u najgorem izdanju, nego Arat ili ne daj Bože Pedro Fernandez. smile2
machy26
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.07.17 21:43

Pre nekoliko godina bio bi srećan što su par, sada mi se i Rulli zgadio svojim izdanjima u LQLVMR i 3VA. Al ajde bar će fizički biti lep par.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 27.07.17 23:58

Pa recitatorka zaslužuje recitatora. da
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1695