EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Un padre a toda madre

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Un padre a toda madre

Post by Miloš92 on 09.08.17 15:26

Da kao i sve ostale. smile2

Samo ću ti reći da Lichitine brojke još ni jedna posle nje nije ostvarila. plez Boyerka je sa svojom Lety fracasirala mnogo gore nego Maite sa Lichom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10448

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.08.17 16:45

Lićitine brojke su za taj period u kom se emitovala bile jad. Gata je prošla solidno isključivo jer je Tralalajkin treš. CCEA boom zbog nje u paru s Levijem (bez njega ne bi se desio boom) i iz istog razloga kao i Gata. Ostalo i ne treba komentarisati.

Zaključak: recitatorka je precenjena u svakom pogledu i ne donosi ona rejtinge kao ni ostale glumice. da
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1692
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.08.17 17:13

Ako su Lichitine brojke jad, onda su brojke LI jos veci jad, a 3VA cemer i jad. Eto konkretno Maite je sa svojom poslednjom serijom imala bolje brojke od Boyer i Ane koje su njena najveca konkurencija. Lichita se emitovala u periodu kada je sve oko nje bilo jad, uostalom kao i sada. Ali je ona tada uspela da dodje bar do 20 (i to onih starih 20 ne ovo sada samo za Valle) i bila je na prvom mestu, iznad Colungine serije. Jeste bila fracaso ali njene brojke jos ni jedna posle nje nije postigla. To je cinjenica. 3VA nikada nije bila prva i imala je preocajnu gledanost, padala je ispod 10. Poredjenja radi, ako gledamo isti sistem merenja EDR i MMDF imaju mnogo bolju gledanost od 3VA. Dakle Zuria i Pimentel su obrisale pod sa Boyer.

CEA boom zbog nje u paru s Levijem (bez njega ne bi se desio boom)

Ovo mi je najgluplji argument u istoriji forumskih svadja koji Angel ponavlja godinama a vi svi za njim ko papagaji. Ja ne znam sta vama nije jasno u cinjenici da je za par potrebno dvoje. I da je sa njim bila neka druga glumica mozda ne bi postigli takav boom. Kao i obrnuto. Debilno je pripisivati uspeh Levyu a ona je kao samo bila tu reda radi. Ma daj, da se ne lazemo seriju je nosila Marichuy sa svim debilanama koje su joj se desavale. Njih dvoje su mogli da se gledaju celu epizodu i babe bi se opet topile. Rekao sam sto puta Levy je posle nekoliko godina bio u paru sa Ximenom Navarete koja je lepsa od Maite, bolja riba od Maite. I sta se desilo? Nista. FRACASO.

Gata nikako nije solidan uspeh. Ona ima drugi po redu najveci prosek u tom terminu. I verovatno bi imala i bolji da nje usla tvoja retardirana Hisela i odvela seriju u sunovrat. Evo sada Tralalajkin res fracasira a po svemu i vidjenom EVDV je kvalitetnija i bolje odradjena serija od Gate.

i iz istog razloga kao i Gata

Pa nemoj me zajebavati. Da nije i Arenas zasluzen za uspeh Gate. Decko, ti ne da si nerealan nego zaista ne vredi diskutovati sa tobom.

TDA i CCEA su poslednji svetski boomovi. POSLEDNJI. Pod tim se podrazumeva ogromna prodaja i pre svega uspeh u zemljama gde se emituju. A ne ove brazilske sto su prodate i 100+ zemalja a emituju se u 15 i nigde nisu exito. TDA je fracasirala jedino kod njih. U SAD-u je bila ogroman exito i ako je za konkurenciju imala La reinu del sur. Ni jedna glumica te generacije osim Maite ne moze da se pohvali da ima jedan svetski boom, a ne dva. To je cinjenica. Nebitno kako i zasto Maite ima dva svetska booma u svojoj biografiji. Da li je imala vise srece nego pameti da bude u tim serijama, da li to nije zasluzila. Nebitno, ona je bila glavna glumica tih serija. I sad ces ti da kazes, da ali CI je bila exito. Jeste isto kao i Gata. Ali ni jedna nije bila svetski boom kao ove dve.

Tako da ono smanji dozivljaj i malo ukljuci mozak. Nemoj samo pisati da bi posao  ispadati smesan. I ja uvek kazem, nebitno kako je uspela ali Maite je uspela da postane to sto jeste. Sta bi tek bilo da nije recitatorka i losa glumica? Izjavi sama za sebe da ne zna da peva a opet je na Spotyfi-u u top 200 svetskih hitova. Idi cisto da vidis sa kakvim imenima se kotira. Jbg, losa glumica, losa pevacica a opet zvezda. I da se ne lazemo 90 posto svetskih zvezda je precenjeno u svakom pogledu. Ali su opet zvezde.

I sad ili smisli neki normalan komentar, podupri svoje tvrdnje cinjenicama a ne svojim licnim misljenjem (na koje mas pravo ali ne da ga predstavljas kao cinjenicno stanje) ili ti ne odgovaram. Opet ces morati na kurs govora jer mjaukanje u prazno je smorilo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.08.17 17:49

Ako su Lichitine brojke jad, onda su brojke LI jos veci jad, a 3VA cemer i jad. Eto konkretno Maite je sa svojom poslednjom serijom imala bolje brojke od Boyer i Ane koje su njena najveca konkurencija.

Čemu sad upoređivanje Lićite sa ove dve za koje je opšte poznato da su frakaso? Nije fora u diskusiji koja je manji jad, već nam dokaži da je Lićita uspešna (ako možeš, a ne možeš).

Što se CCEA tiče, i generalno svega ostalog, nikada nisam bio papagaj, umem i sam da razmišljam. CCEA je uspešna zahvaljujući pre svega priči, pa tek onda hemiji koju su njih dvoje ostvarili. I niko tu ne osporava njen doprinos, već tebi koji svršavaš na nju pokušavamo da dočaramo da serija ne bi bila toliki bum da je npr. galan bio Pedro Fernandez sa kojim je frakasirala u CDC (ali opet, dobro bi prošla zahvaljujući tome što je Tralalajkina cirkuzana).

Pa nemoj me zajebavati. Da nije i Arenas zasluzen za uspeh Gate. Decko, ti ne da si nerealan nego zaista ne vredi diskutovati sa tobom.

Gata je uspešna zbog priče koja je opet Tralalajin treš, niti zbog Arenasa niti zbog Maite. Da je glavni par ono najbitnije, UCHED ne bi bila exito ni u paralelnom univerzumu. Imala je jednostavno nešto u priči što je zadržalo Mehikanose uz nju, ova nova Tralalajkina sa istom glavnom nema i to je to.

Tako da smanji doživljaj ti i shvati da je za uspeh kod šire mase najbitnija priča koja je zanimljiva, cirkus, pa tek onda sve ostalo. A tvoja recitatorka bi podjednako frakasirala u LI i u 3VA kao Ana Brenda i Bojer. Da je garancija za uspeh, ne bi frakasirala sa CDC i Lićitom, sa MP ne znam kako je prošla.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 09.08.17 18:22

Džaba svi ti rejtinzi kad je Bojerkina Leti i bolja i lepša i zanimljivija od svih Majtinih likova u karijeri. rofl Samo ti možeš da svršavaš na njenu frigidnost i ravnodušnost, a o lepoti neću ni da pričam. Meni je Bojer deset puta bolja riba od Majte, pogotovo sada. wub

Moderator

Poruka : 3890
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.08.17 18:36

Ja bih baš voleo da se snimi serija u kojoj bi bilo moje sveto trojstvo (Ana Brenda, Bojer, Karminka  aw ) + Maite, da uživam u recitatorkinim mukama da se izbori sa tri aždaje. jupi rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.08.17 18:47

Za Boyerkinu Lety svako realan će reći da je na momente gledljiva karikatura. Njena gluma je tamo sve samo ne dobra. Preglumljavanje i samo pregumljavanje. Kako scenaristi tako i sama Boyerka su se trudili da je na silu naprave zanimljivom.  Ja Boyerku obožavam, prvi sam koji je počeo da je prati kada vi niste ni znali ko je ona, ali sam realan i ono u 3VA je daleko od dobrog. A tek o lepoti je zaista suvišno duskutovati. Ok, ukusi su različiti ali Boyerka u faci je sve samo ne neki parametar lepote. I da li ja i dalje treba da trošim vreme na diskutovanje o glumi sa nekim ko je fan Maritze Rodirguez i Elizabet Gutierez. Zaista dve glumačke veličine. Mislim ono, Stefy protiv tebe ništa, gotivan si lik. Ne slažemo se oko Maite, nikada se nismo ni slagali. To je ok. Samo ne možeš da se trudiš da prikažeš da je neko loš tako što ga porediš sa preočajnom Boyerkom koja je bukvalno hodajuća karikatura bila. Da kažeš da je Maite loša naspram fenomenalne Susy u Candidati, ja bih ti bez problema rekao tako je. Ali preglumljavanje Boyerke da se uzima kao parametar nečeg dobrog je u najmanju ruku smešno. Na kraju krajeva ti isti si pljuvao Boyerku u njenom najboljem izdanju a svršavaš na nju u njenom najgorem. O čemu pričamo?

FanSte ti zaista nisi vredan komentar. Tvoj najveći maksimum je mjaukanje. Jbg, šta da se radi. Evo nedelju dana kasnije tebi je najveći problem i dalje Maite Perroni. Pa kad pogledaš koliko si opterećen sa  njom, ona nije zvezda nego zvezdetina. Do sledeće nedelje FanSte verujem da će i tada imati šta da kažeš na raučun recitatorke. Eno je mučenica sve briše suze svojim milionima što je ti ne voliš.  smile2

I više vam ne odgovaram. Sve je ispisano, sve je rečeno. Ako vam nešto nije jasno pročešljajte teme koje imaju veze sa Maite. Nije ih teško naći jer su najbrojnije na forumu. plez

Last edited by Miloš92 on 09.08.17 18:52; edited 1 time in total

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.08.17 18:52

Jao, očekivao sam neki bistriji i zanimljiviji odgovor od Miloša 92 da nastavim da mu pljujem po recitatorki jer uživam u tome. Ovako, nemam želju. cry
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.08.17 18:53

Mjauuuuuuuuuuuuuu. Verujem da je ovo komentar dostojan tvog mentalnog sklopa. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 09.08.17 19:04

@Miloš92 wrote:Ne slažemo se oko Maite, nikada se nismo ni slagali. To je ok. Samo ne možeš da se trudiš da prikažeš da je neko loš tako što ga porediš sa preočajnom Boyerkom koja je bukvalno hodajuća karikatura bila.
Nisam ja nigde napisao da je ona loša, meni je ona samo negledljiva i dosadna. Bojerka je takva kakva je, ali je energična i ona njena histerija je meni bila zadovoljstvo za gledanje naspram frigidne Majte u svakoj seriji gde glumi muertu de hambre sa ulice. stars Ništa ja protiv nje nemam, samo mi nije jasno to uzdizanje u nebesa i nazad kad je ona takav prosek, i po glumi, i po izgledu.

Što se Marice i Eli tiče, jer večito ti je to glavni argument, ja sam rekao da jesam svršavao i da i dalje svršavam na njih dve jer su opet i kao takve prosečne, nekad i loše, glumice opet zanimljivije od tvoje Majte koja nije loša, ali je dosadna, jednolična, nikakva.

Moderator

Poruka : 3890
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics