EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Papá a toda madre

Page 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Papá a toda madre

Post by Miloš92 on 09.08.17 19:30

Poenta je što nisu sve njene uloge muerte de hambre sa ulice. Lucrecia u MP buržujka. Renata iz CDC isto bogata, školovana, mlada savremena devjka, radi kao novinarka. Pa ni Lichita nije muerta de hambre. U tome i jeste stvar što je svi trpate u taj koš a gledali ste je kao Marichuy. I ne znam koliko puta treba da napišem da Maite nije najbolja glumica. Nadjite jedan post gde sam to napisao.

Ponavljam, ja Boyerku obožavam ali ona je daleko od neke dobre glumice. Već sada liči na Spanic u svakom pogledu, za 10 godina će je prevazići.

Ništa ja protiv nje nemam, samo mi nije jasno to uzdizanje u nebesa i nazad kad je ona takav prosek, i po glumi, i po izgledu.

Ni meni nije jasno što ti i još vas par imate konstantnu potrebu da malo malo pa pola dana provedete tako što komentarišete nju prosečnu i nebitnu. plez

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10721

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.08.17 19:38

Miloš92 wrote:I više vam ne odgovaram. Sve je ispisano, sve je rečeno.

A onda romani. I tako svaki put. Mjauuuu. Miloš rapido y furioso, eres tan feo como tu recitatorka. yuck rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1802
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.08.17 19:44

Lepo sam ja još onda rekao da dotični ne zna da priča a još manje da čita. Mjaukanje je njegov maksimum. Kako se mjaukajući kaže da mu se niko nije obratio i da je nebitan? Mjauu-mjauuuuuu-mjaaauuuu-mjaaaauuuuuuuu. Valjda tako. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.08.17 0:08

Danas je bilo neko zvanično predstvljanje ekipe medijima

Bar lepo izgledaju zajedno.

Maite danas menja look. Ja tu ništa ne bih dirao jer ovako izgleda super i ni u jednoj seriji nije imala šiške.

Što se ekipe tiče tu su:

Maite Perroni, Sebastian Rulli, Veronica Jaspeado, Raul Araiza, Juan Carlos Bareto, Mark Tacher, Michelle Gonzalez, Sergio Mur, Raquel Pankowsky, Veronica Montes, Andy Zuno... Traži se još parnerka za Sergia Mura pošto je izgleda Ana la Salvia odustala. Spominje se Alejandra Lazcano ali valjda traži mnogo para a ovi nemaju da joj daju. Sve u svemu i nije mi nešto elenco.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 10.08.17 1:28

Zadnje je vreme došlo kad jedna Alejandra Lazcano traži silne pare od Televise. rofl
Još je crnje to što ovi nemaju da joj daju. lol1

Btw, šteta što recitatorka nije u boljoj seriji, nju sam baš hteo kod Giselle. sad

Posting Freak

Poruka : 6748
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.08.17 14:55

Ma ko bi ga znao šta se više dešava. Lazcano već nekoliko puta neuspešno pregovara sa Televisom. Očigledno je precenila sebe. Ja koliko vidim po slikama jedna mi baš liči na Anu la Salviu. hmm

Navodno je Ocampo više nego besna na Mezu što je toliko neorganizovan i što sve kasni. Kreću sa snimanjima za koji dan a on još nije okupio glumce. Onda piše se da je sa epizodama tek haos jer su promenili celu prvobitnu priču. Sad se plaše tužbe da je plagijat SP, pa menjaju svaku sitnicu koja ima sličnosti sa njom. Ko zna šta će od ovoga da isapdne.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.08.17 1:35

Uspeli su ceo jedan dan da sakriju njen novi look. Juče su snimali ceo dan iza zatvorenih vrata. Jedna od klinki (mala Aranza iz PSMA) je slikala Rullia i Maite izdaleka i okačila na instagram što je par minuta kasnije obrisano.

Neverovatna promena. rofl Prvi put posle dugo vremena je imala drugačiji look i oni je vrate na staro. Mada, istina da je ovako nekako sladja i umiljatija. A kako će njen lik biti povezan sa decom nekako mi to ide zajedno.
I na oficijalnom instagramu su okačli neku sliku gde Maite i Rulli snimaju. Ne mogu uopšte da provalim kakav će joj biti lik. Na toj slici je očajno obučena, u starkama. Dal je tu samo vežbala ili je takav lik. nezna

Inače, Ana la Salvia je definitivno par Sergia Mura. Ništa od Lazcano.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.08.17 3:46

Juče je bio čuveni claquetazo.

Maite baš nešto loše izgleda. Prošle nedelje je u svim onim lajvovima i intervjuima bila prelepa a sad sva nešto bleda i nikakva. Izgleda kao da je prehladjena. A mislim da je već ovim pokazala koliko je sve ovo zanima. Stoji, ćuti, sluša i trepće. Kaže kad je nešto pitaju i to je to. Ona koje inače ne zaklapa i niko od nje ne može da dodje do reči. Eto tu joj je Rulli sa kojim se druži pa ga kao zagrli i smeška se sa njim. Sa ostalima je u fazonu šta je ovo meni trebalo u životu.

Tu je i Barbara Islas. Glumi majku Rulliebe ćerke. Ona mi je baš slatka i bila je ok u VEA.

Kika je villana dovertida.  roll

Koliko su birali klinku ova mala mi i nije nešto. Bolje da su ubacili onu malu iz Estele jer ja iskreno ne verujem da će biti te druge sezone.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.08.17 15:20

Užasan su par, ona mu nije ni do ramena, a on izgleda nikad gore. puke

Moderator

Poruka : 8255

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.08.17 15:42

Meni nisu los par. Ja odavno zelim da ih vidim zajedno. Njemu je svaka do ramena jer je on visok a one su sve niske, jos je ona ovde u starkama. Al opet on mi je sav srecan a ona bukvalno ko da je puskom naterana da dodje. A stvarno izgleda bolesno, nenaspavano.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics