EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La otra

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

La otra

Post by Stefy on 17.07.16 20:22

LA OTRA
(DRUGA ŽENA)

Televisa, 2002.
Broj epizoda: 89

Karlota Giljen živi u Keretaru sa majkom Bernardom i starijom sestrom Euhenijom. Bernarda se pravi da je poštena žena, a u stvari je ljubavnica Leopolda, bogatog čoveka iz Gvadalahare. Karlota je kćerka ovog čoveka i polusestra Romana, koji je jedino priznato Leopolodovo dete. Nakon što sazna da je nasledstvo dao i Bernardinim kćerkama Roman planira osvetu. Karlota upoznaje Alvara Ibanjeza, mladog lekara koji u Keretaro dolazi na specijalizaciju. Njegova porodica i mlađi brat Adrijan žive u Meksiko Sitiju. Adrijan je usvojen i iako je uvek imao sve što i Alvaro, postao je ogorčen i zavidan čovek koji mrzi svog brata. Sa druge strane Bernarda zna da mora dati kćerkama nasledstvo kada se udaju. Nije spremna da se odrekne novca i moći, pa zato tera svakog muškarca koji im se približi. Uprkos tome Roman uspeva da napravi dete Euheniji kako bi se osvetio. Porođaj se komplikuje i Euhenija umire, a za dete se veruje da je takođe umrlo. Alvaro ne zna da Karlota ima sestru i kada sazna da je umrla Bernardina kćerka, pretpostavljajući da se radi o Karloti, razočaran napušta sve i odlazi da živi kod roditelja u Morelos. Tamo upoznaje Kordeliju Portugal, koja koristi to što liči na Karlotu i namerava da bude Druga. Može li Kordelija biti Druga u Alvarovom srcu?

Uloge:

Yadhira Carrillo - Carlota Guillén Sáenz / Cordelia Portugal de Ibáñez
Juan Soler - Álvaro Ibáñez Posada
Jacqueline Andere - Bernarda Sáenz Vda de Guillén
Sergio Sendel - Adrián Ibáñez Quevedo
Ofelia Guilmáin - Sabina Herrera Vda. de Ocampo
Mercedes Molto - Eugenia Guillén Sáenz
Manuel Ojeda - Juan Pedro Portugal
Alejandro Ávila - Román Guillén Caballero / Raúl
Eugenio Cobo - Padre Agustín
Jorge Vargas - Delfino Arriaga
Julio Bracho - Lázaro Arriaga
Toño Mauri - Daniel Mendizábal
Azela Robinson - Mireya Ocampo Herrera
Rosa María Bianchi - Lupita Ibáñez
Maty Huitrón - Fabiana Morales
Lupita Lara - Matilde Portugal

Trejler:

Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3830
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Re: La otra

Post by Stefy on 17.07.16 20:24

Ovo je sledeća telenovela koju ću gledati, već sutra počinjem, pa bih je komentarisao ovde. smile Ako neko želi da gleda opet ili reprizira, može, pa taman da ne komentarišem sam. A ostali koji su već odgledali, mogu da daju svoje mišljenje o seriji.

Moderator

Back to top Go down

Post by Vlad on 17.07.16 21:14

I ja bih pogledao, ali ne znam da li ima negde dobar snimak, Televisa je sklonila sa svog kanala. Ako imaš linkove s ok kvalitetom, pošalji. smile2

Ako MaPat realizuje rimejk o kom se priča i to bi moglo da bude pristojno, samo da izbor glavne bude pametan.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Stef on 17.07.16 22:31

Ja sam hteo da otvorim temu još kad sam gledao u martu, ali sam onda razmislio da to nije najpametnija ideja jer sam je za nedelju dana progutao. rofl

Uglavnom, serija je nešto najbolje izašlo iz Televise. naklon naklon naklon

Jedino su me davili žena onog Alvarovog prijatelja, klinci i Apolonia i Lazaro. Klinci pogotovo, takve gluposti su radili da ja nisam mogao da verujem koliko su glupi. facepalm

Ostalo sve 5, Alvaro i Carlota jedan od najparova, Bernarda i Cordelia sjajne negativke. naklon

Čuvenu scenu na kraju sam već spominjao na temi Telenovela nostalgija, da se ne ponavljam. mrgreen

Stefy, ne brini, čitaću tvoje postove i povremeno ostaviti koji komentar. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6053
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.07.16 1:52

Odgledao prvih 5 epizoda i zasad sam poprilično zadovoljan. Posle prve, nije mi bila nešto, ali sad mi se skroz sviđa. Priča je baš zamršena, svi likovi su povezani, ima dosta misterije i to mi se sviđa. Sama serija ima neki mračan i jeziv ton, muzika, atmosfera... Baš mi se sviđa. wub naklon Nikad ne bih rekao da je ovo Televisina telenovela, pogotovo zato što ima ovih rančeva i sela, te me mnogo podseća na stare RTI serije, i tome još jedan plus. Jadira Kariljo je ovde fenomenalna, ona je i bila razlog zbog kog sam odlučio da krenem da gledam ovo jer u suprotnom nikad ne bih. Baš me zanima u kom pravcu će priča ići jer uopšte ne mogu da pretpostavim i baš zato mi je serija mnogo zanimljiva. Dosta toga nije otkriveno odmah, a i dosta likova mora da dođe do izražaja. Sve u svemu, zasad mi je odlična. Moram da priznam da sam mislio da mi se uopšte neće svideti, pogotovo nakon prve epizode. Zasad bih kao likove izdvojio Kordeliju i Bernardu, one su mi nekako najinteresantnije. Bernarda me nervira, mrzim takve ogorčene villane, pogotovo kad su starije. Kordelija me, pak, ne znam zašto, malo podseća na Rubi. smile2

Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 19.07.16 2:07

Da znaš da baca na stari RTI zbog ambijenta.
A i zbog jezivog tona, ko Jimenez da radi. smile2

I meni u startu nije bila nešto spešl.
Vremenom me je totalno osvojila. wub

Cordelia i Bernarda su super.
Bernardu obožavam. cool

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.07.16 2:15

StefanJ wrote:Da znaš da baca na stari RTI zbog ambijenta.
A i zbog jezivog tona, ko Jimenez da radi. smile2
Baš tako. One scene sa reke, u šumi, sve me je odmah vuklo na PDG, ECDD i "Madre Luna". Onda, u prvoj epizodi, prikazivanje Kordelije sleđa i u mraku, s onom jezivom muzikom, skroz mi je vuklo na to. Onda onaj seoski ambijent, s jedne strane ove ogovaruše i tračare, s druge ovi bitniji likovi. Skroz mi je serija u tom fazonu, tako da mi se zbog toga skroz dopada. winky

Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 19.07.16 2:18

Ako je već tako, uzmi u obzir LVDB '96. Svideće ti se sigurno. winky

Btw, La Otra ima super instrumentale. naklon naklon naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.07.16 2:46

Nakon 10 epizoda, serija mi se samo još više dopada. cool Počelo je polako da se zahuktava, ali još ništa od otkrivanja veze između Karlote i Kordelije. wow Samo se nadam da objašnjenje neće biti da slučajno liče jedna na drugu. stars Bernarda mi je sve bolja i bolja, u nekim trenucima me tako nasmeje kad vređa Karlotu ili kad priča sa Leopoldovom slikom. rofl Kordelija mi je stvarno sjajna. naklon Verujem da će biti još gora kako serija bude odmicala, ali baš ih sve vrti oko prsta. diablo Adrijan i ona su mi fenomenalan par. wub Adrijan je isto došao mnogo više do izdražaja, on mi se isto dopada. Baš mi je drago što je prebio onog krelca Lasara. On i onaj njegov otac Delfino mi tako idu na nerve. besan Apolonija mi je isto bljak. Baš su iritantni i odvratni likovi. Isto tako ne razumem čemu tolika pažnja Fabijani i njenom životu u Meksiku. Stalno neke bezvezne scene u onoj prodavnici sa onim njenim kolegom koji je zeza stalno. roll Jedva čekam susret Kordelije i Karlote ili bar da Alvaro vidi Kordeliju. aplauz

Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 20.07.16 2:53

A što se nadaš da neće biti takvo objašnjenje?
Nisi čuo za onu teoriju kako svaka osoba na ovom svetu tamo negde ima svog dvojnika? mrgreen

Da, Cordelia i Adrian su super par.
Svašta će sa njima biti. I on mi je dobar lik.

Delfino je i mene nervirao, ali ne toliko ko Apolonia i Lazaro. puke

Jao, mi Fabi rofl rofl rofl Pa ja sam nju obožavao. aw
Ona i kolega su mi bili prezabavni likovi. mrgreen

Drago mi je da ti se sviđa serija. smile

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down