EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La otra

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La otra

Post by Marido98 on 22.07.16 12:49

Dokle ste stigli sa gledanjem? Ja sam na 18. epizodi. Koliko god puta da gledam ovu seriju nikad ne dosadi i uvek iznova i iznova proživljavam sve na neki drugačiji način, remek-delo. Zanimljivo je da nisam gledao nijednu telenovelu osim ove od Ernesta Alonsa, kad završim sa njom videću šta je još radio.

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stef on 22.07.16 13:17

Bogami, ti si baš odmakao. smile2

Podseća me na moje gledanje serije, u martu sam je za nedelju dana pojeo. rofl

Inače, od Ernesta Alonsa mi se samo ovo svidelo. Sve ostalo ili dosadno ili bzvz.
Od Estrade-Merina koji su radili seriju valjaju Imperio de Cristal i EEAYEO, ali su slabije od Otre.

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sava on 22.07.16 14:29

Ja sam izvrteo skraćenu AEMP, delovala mi je čisto ok. Lik Tiare Scanda je obećavao. Ali Otra je mnogo bolja. Alonsove telenovele stvarno imaju neki specifičan i mračan ambijent, što mi se dopada.

Ko nije video, ima yt klip iz marta ove godine, gde Yadhira priča čime se sada bavi i da li joj je u planu vraćanje telenovelama. Predivna je. Ali ovo kada novinarima mora da opravdava zašto nema dece puke Jezivo. Isto i Kate del Castillo dave tim debilnim pitanjima. roll

Drago mi je da ima vas koji gledaju, pa se uz komentare taman podsetim radnje.

Posting Freak

Poruka : 1970

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.07.16 15:54

Biće u toku leta serija sa prevodom na forumu u multimediji. winky

Ja sam stao na 12. epizodi, danas ću verovatno gledati dalje. Počela mi je Silvana, uz to gledam i jednu američku, pa onda ne mogu baš tom brzinom, ali odgledaću je i ja za 10-ak dana sigurno.

Meni su utisci i dalje uglavnom pozitivni. Mislio sam da će Karlota ostati u onom manastiru tipa 20-30 epizoda i da će Kordelija nekako da izigrava nju, ali kad ono, pobeže. Nervira me Karlota jer nikako da se suportstavi Bernardi, stalno joj povlađuje, kao da ne vidi da joj ova sve namerno radi. Zasad su mi najodvratniji definitivno Delfino i Lasaro. Skontao sam da je Delfino Euhenijin otac, tj. rančer s kojim je Bernarda spavala. Serhija Sendela sam ja potpuno zaboravio kao glumca, a on je odličan za muške negativce. Ovde mi je fenomenalan, i pored Kordelije, omiljeni mi je lik zasad. Poslednja epizoda koju sam gledao bila je ona kada ona seljanka upada u kuću Kordelijine porodice i otkriva da Huan Pedro ima vanbračno dete.

Jadira je meni baš draga glumica. Iako sam je gledao samo u "Rubi" i evo sad ovde, mnogo sam je zgotivio u "Rubi". Ona je, po mom mišljenju, jedna od onih glumica koja nekako spontano glumi i koja tako nekako realno iznosi svoje likove, ne znam kako to da opišem. Meni je ona naj u svakom pogledu. Na ovom snimku od ove godine je prelepa, deluje kao da je vreme stalo za nju.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4005

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.07.16 19:18

Meni je Yadhira bila definitivno jedna od omiljenih. Ni najmanje mi ne nedostaje ni Adela, ni Thalia, ni Jacky... Ali Yadhira mi baš nedostaje u svetu telenovela.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.07.16 4:04

@Miloš92 wrote:ni Adela, ni Thalia, ni Jacky...
Ja te plačljivice ne podnosim, ne znam samo kome one mogu nedostajati. roll Adelu i Taliju pogotovo. puke

Upravo odgledao do 15. epizode, u jednoj epizodi se svašta izdešavalo. wow Očekivao sam da će Kordelija da izazove Lupitinu smrt već neko vreme, ne znam zašto. Na trenutak me je ta scena podsetila na scenu iz TVAEAQ kada Debora ubije Alehandrovu suprugu. S druge strane, Euhenija je umrla. wow To sam isto očekivao od trenutka kada joj je Benigno rekao da je obeležena smrću. To je odličan zaplet, Bernarda će sada osećati sve vreme krivicu. Ne znam zašto, ali meni Alvaro i Karlota nemaju baš neku hemiju. glare Okej su, ali nisu mi baš ono pravcati par iz telenovela. Očekujem da će Roman uskoro da dođe da vidi Euheniju i dete i otkrije da je ona umrla, a i dete. Neće mu sigurno reći ovi.

Jedva čekam da gledam dalje. wow Ova telenovela je prava zaraza. Dobro je to što je tako dinamična, ja volim takve serije. Baš ne razvlače i siguran sam da će do kraja biti savršena. Ovo mi na sve liči samo ne na Televisu iz 2002. godine, ne znam zašto.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 23.07.16 4:35

Scena kad Lupita umre je i mene podsetila na TVAEAQ.

Meni su Alvaro i Carlota u toj I fazi bili preslatki. aw
U II etapi su bili još bolji, i priča im je bila moćna. naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.07.16 20:56

Odgledao 22 epizode. naklon Ovo mi je sve bolje i bolje, mnogo mi se dopada. naklon Nisam očekivao da će biti ovog vremenskog raspona i da će Alvaro da se oženi Kordelijom. Susret Kordelije i Karlote je odličan. naklon Kordelija je tako dobra negativka, obožavam je. wub Koliko puta me je samo nasmejala, a Karlotu je tako lepo slagala. U paru sa Adrijanom je definitivno najbolja. rofl Kako mi je bila smešna scena kada je upala ona Adrijanova ljubavnica i ona se namerno pojavila polugola. wow Karlota me tako smara s tom njenom patnjom, jedva čekam da otkrije da otkrije gde je Alvaro ili da Alvaro otkrije da je ona živa. roll Baš me zanima da li će Roman i Bernarda da se smuvaju ili će pre toga saznati ko je ko. Smaraju me ovi muertosi de hambre: Apolonija, njena majka, Huan Pedro, Ilarija, Lasaro... roll Sve jedno, te isto. Bernarda mi je sad postala zanimljivija nego na početku. Nesrećni Roman će na kraju verovatno da ode po ono dete kad Hulijeta ne može da mu ga pruži. Ona Sabina me tako nervira, babuskera odvratna. roll rofl Bernarda i ona u paru, haos.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 24.07.16 21:00

Meni je Sabina bila super. smile2
Prolupavala se često. rofl

Mene je Roman živcirao. puke

Ova Apolonijina majka je u početku bila smor, kasnije mi je postala draga.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Vlad on 24.07.16 21:09

Odgledao sam 10 epizoda. Odlična je serija zasad, Yadhira rastura. smile2

Sviđa mi se što u svakoj epizodi ima brdo događaja, dinamični su, nema dosadnih razgovora i prepričavanja. Predobra scena na kraju 10. epizode kad Bernarda uleće u autobus s policajcem. rofl Sjajna villana.

Na komentare u temi samo bacim pogled jer izbegavam spojlere, ali vidim da nas više gleda. thumbup
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics