EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La otra

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Re: La otra

Post by Stef on 01.02.18 21:34

A, da, Roman. I on me je nervirao.

Julieta mi je bila skroz ravna i nebitna, zato nisam ni zapamtio. rofl

A ne znam kad su se budaletine tačno zaključale, al sam zapamtio da su ih dugo tražili.
I sve mi se čini da je bilo kasnije, al eto pobrkao sam.

Cela serija mi je bila super i zanimljiva, meni lično najbolja Televisina. aw

I evo opet gledam ovo, naučio sam već napamet rofl rofl rofl

Antologijska scena naklon naklon naklon

Yadhira vrati se! sad

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8447

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.02.18 22:00

nazalost nece se vratiti sad

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3831

Back to top Go down

Post by Stef on 01.02.18 22:01

Ma znam, al bih da se vrati, puste želje moje. sad

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.02.18 23:44

Pisao sam milion puta o toj sceni. Sta reci osim naklon naklon naklon Ne zna se koja je bolja. Plus ovaj instrumental u pozadini. Da se najezis. Meni od svih tih koje su se povukle najvise fali Yadhira.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11299

Back to top Go down

Post by Stef on 01.02.18 23:46

Samo sam te čekao. roofl

I ja sam pisao zar malo puta, al eto sad me Božić podseti na seriju pa rekoh da okačim. mrgreen

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 22.02.18 11:50

Završih i sa ovim juče.Od 1.do 89.epizode "Druga žena"je malo reći remek delo i nešto najbolje iz Televise što sam gledao.Naravno,bilo je i dosadnih trenutaka ko i svuda(o čemu sam već pisao)ali kada se sve sabere to uopšte nije ni bitno.
Pa da krenem redom,Jadira Kariljo;definitivno najupečatljivija i najbolja glumica u svim faktorima od svoje generacije.Niko ne glumi tako prirodno i tako opušteno,emocije sve pršte.Fantastično izneti likovi Karlote i Kordelije,Karlota se na kraju opametila i imala je fraze naklon
Kordelija je tokom cele serije bila bukvalno LA GRAN VILLANA,i scena sa njom i Karlotom u WC-u je epska.Imala je zaslužen kraj,takodje drugačiji od drugih(bacanje sa crkve,zatvor,vatra)i to kada je Adrijan davi je takodje epska scena.
Sendel je odlično izneo lik Adrijana,podmukao,oportunista,lažovčina i težak manipulator.
Kompleksi su ga i učinili da se oseća nepoželjno i zato je činionsva zlodela,ali kraj mu je bio i više nego odličan.Bernarda ga je prevarila kao nikog.
A Bernarda naklon naklon naklon naklon naklon
Nema potrebe da pišem bilo šta.Koliko bi bila šteta da su i nju ubili na kraju.Ovo je odličan kraj za nju,baš bi me bilo žao da je umrla.Poslednjih epizoda sam se smejao na njene izvale kao lud.A u poslednjoj epizodi koji show sa onim koferom i vijanjem po Meksiku naklon naklon rofl rofl
I na kraju pare završile u vazduhu.Soler je imao dobar lik kao Alvaro ali mi nije bio baš nešto.Još kad počne da stiska vilicu i da besni i histeriše. facepalm
Često su bili dosadni i Tomasa sa njenom ekipom kao i Rehina i njeni roditelji.Delfino i Lasaro su mi smešni isto bili,isto malo dosadnjikavi.Muzikaa wub wub naklon naklon naklon
Toliko od mene,ocena 10/10. smile2

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 703

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top