EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Rosario Tijeras

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Rosario Tijeras

Post by Marko on 19.07.16 12:07

Počela su snimanja nove verzije serije "Rosario Tijeras" za TV Aztecu koju će raditi u saradnji sa Canal Sony .

Glavnu ulogu tumači glumica Barbara del Regil

Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Re: Rosario Tijeras

Post by Marko on 29.07.16 20:47

Premijera serije se očekuje u novembru

Deo potvrđene ekipe čine: Antonio Gaona, José María de Tavira, José Sefami, Vanessa Bauche, Ariana Ron Pedrique, Christian Vázquez,Hernán Mendoza

Naime, Azteca po pričama počinje polako da se udaljava od klasičnih telenovela i sa ovakvim projektima želi da započne novu eru. facepalm rofl
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.11.16 1:01

Jel gledao neko?

Ja odgledao svih 6 epizoda. Šta znam, nije loše. Produkcijski su dobri. Ovo na sve liči samo ne na Aztecu. Izgleda mi kao neka kolumbijska serija.

Regil je dobra kao Rosario. Nisam gledaao original ali meni se svidja kako ona iznosi lik.

Sad najveća mana je to što se već 6 epizoda bave manje više istim stvarima. Nikako da se pokrenu.

Odgledaću i sledeću nedelju paću odlučiti da li ću pratiti redovno ili ne.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 07.11.16 7:22

Dobro je sto ce serija imati oko 60 epizoda sto je sasvim podnosljivo. Ja sam pogledao prvu epizodu i za sad sam zadovoljan. Kao sto si i rekao ovo na sve lici samo ne na Aztecu, ali i ocekivano je s obzirom da je Sony umesao prste. Za sad ne mogu i da zelim da nastavim sa gledanjem zbog obaveza ali mi je u planu zato sto mi je prica tacnije trejler delovao zanimljivo.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.11.16 5:23

Gledam i dalje ovo. Sve je bolje i bolje. Odlične su bile posledje dve epizode. Kapiram da sada sledi ono pravo.

Prvo scena kada napada Martu i seče joj haljinu. naklon rofl Pa kad je onom liku što je silovao nabila makaze u m... naklon I sad na kraju kad je videla mrtvu drugaricu. naklon Stvarno je odlično odglumila sve scene.nNe znam kakva je bila Yepez ali baš mi se svidja kako Regil iznosi ulogu.

Ova mala što glumi Lety mi je preslatka. Čini mi se da sam je već negde gledao ali ne mogu da se setim gde.

Super je što će imati samo 60 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.11.16 13:04

Ovi su se baaš zalaufali. Odlične su poslednje epizode. Dobro je što su se prebacili u sadašnjost. Nisam znao da će Rosario postati plaćeni ubica.

Regil je baš dobra. Izvrteo sam neke epizode originala i meni se više svidja nego Yepez.

Zaslužuju bolju gledanost od Candidate jer su zanimljiviji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.02.17 4:21

Kakvo finale... naklon naklon naklon I naravno continuara.

Gledao sam redovno seriju ali nisam komentarisao jer niko vise nije gledao. Ja sam prezadovoljan. Onaj deo u proslosti je znao da bude malo dosadnjikav ali od kada su se preselili u sadasnjost odlicni su bili.

Produkcija, gluma... naklon E ovo je prava serija, koja je zaista produkcijski odudarala od telenovela.

Barbara de Regil je bila sjajna. naklon Bas mi se svidja kako je iznela lik. Na osnovu onoga sto sam video iz originala bolja mi je od Yepez.

Tavira i Gaona su isto bili dobri. Generalno cela ekipa je bila sjajna.

Poslednja epizoda je bila odlicna. Prvo obracun na groblju i smrt Emilia. A onda i konacan obracun Rosario i Tobiasa gde ga ubija. naklon

I sam kraj koji je otvoren zbog nove sezone.

Citao sam da je i original trebalo da ima drugu sezonu koja nikada nije snimljena. Ja mislim da je skroz suvisna ali videcemo sta ce ispasti na kraju. Uglavnom zasluzili su da konstantno budu gledaniji od LC, jednsotavno su bolji i ako se LC popravila tamo negde od polovine.

Neka moja ocena bude 9/10. Samo zbog onog prvog dela. Moglo je to da traje krace od 20 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.03.17 13:12

Maria Fernanda Yepes ce biti deo glumacke postave u drugoj sezoni  wow

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.05.17 21:10

Ovo cudo krece na Univisionu od jula wow
Kakvo iznenadjenje smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.05.17 23:30

Koliko sam citao ovi iz Univisiona su besni na Televisu zbog losih rezultata. U poslednje vreme slabo i emituju njihove serije vec sve salju na Unimas. Sad imaju neku saradnju sa Lemon produkcijom koja je radila Piloto. Oni sad rade neku Buchachonas, nesto tako. Isto ce ici na Univisionu. Za televisu je ostao jedan termin. Toliko novih televisinih nije emitovano u SAD-u a oni u 20h emituju neko rijaliti a pre toga je isla Rosa de guadalupe. Bas sam pre neki fan citao da su ovi sa Unija zapretili da ce sve televisine odmah slati na Unimas ako nastave ovako.

Rosario je od starta planirana za Unimas, znam da je Joshua jos odvno pricao o tome. A vidis sad je stigla do Univisiona. Mada nju je radio Teleset za TV Aztecu, dakle nije 100% Aztecina produkcija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics