EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Samanyolu

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Samanyolu

Post by Ángel on 31.07.16 21:57

Jao koja Televisa jupi savršeno za popodnevno dremanje posle ručka. popcorn

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Stef on 31.07.16 22:05

@Ángel wrote:Jao koja Televisa jupi savršeno za popodnevno dremanje posle ručka. popcorn
+ 1 jupi Mene je ovo prijatno iznenadilo. cool

Btw, podseća malo na Dudaktan Kalbe, isto je glavnog tako stric, ovde otac, oterao od kuće, pa se on vraća poznat kući.
Isto je i tamo bila ova scena kad šofer kaže glavnom da stalno kupuju novine zbog njega. look

EceMelek reciklaža kao i uvek. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Ángel on 31.07.16 22:30

Produkcija mi je malo jeftina, i oni kadrovi, zoomiranje deluju nekako amaterski... Kuće lepe, ekipa ok, villane baš villane aw glavna ništa posebno, glavni lep za oboje i to je to.

Još malo epizoda, verujem da ću izgurati do kraja. rofl

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Stef on 31.07.16 22:35

Andaç je grozan režiser. Isto tako su i Haziran Gecesi i Dudaktan Kalbe imale užas režiju.
Najjači je bio zoom + trš na viljušku i nož. naklon rofl rofl rofl

Produkcija je još i Holivud u odnosu na ove indijske bede + Elif i Zehra.

Ne znam, meni je glavna simpatična. Sa Ozcanom je dobar par.
Mada dobro, njemu i daska da bude par ima da izvuče hemiju. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by JecaMec on 31.07.16 23:18

Odgledah seriju i mogu reći da sam više nego razočarana. Lošiju seriju u zadnjih par godina nisam videla. facepalm Radnja serije mi je dosadna i prejeftina, a glumci ( iako su mi u drugim sierijama bili odlični ) su odvratni.

Što se tiče produkcije... Po meni iskreno ništa nije mnogo bolja od indijskih serija, a od Zehre je barem 10 puta slabija jer sam odgledala celu prvu sezonu i znam kakva je ta serija produkcijskim. I opet imam osećaj da određeni članovi uvek serije koje se emituju na Pinku mnogo više favorizuju, od serija koje se recimo emituju na Prvoj. Ali dobro smile

Last edited by Jecamec on 31.07.16 23:34; edited 1 time in total
JecaMec
Member
Member

Poruka : 380

Back to top Go down

Post by Stef on 31.07.16 23:30

Ne znam šta je toliko loše.
Treš jeste, ali sasvim gledljiv i pristojan.

Gluma isto sasvim dobra.
Režija jeste loša, ali se da pregrmeti.

Produkcija je (barem meni) solidna.
AY Yapım je jedna od najjačih produkcija tamo, ako ne i najjača.

Zehra je jedna prepreprepreočajna serija koja nema nikakvog smisla, niti osnova.
Od onoga su samo Elif i IND serije gore, u svakom smislu. puke

Što se tiče osećaja, ja bih pre rekao da se više favorizuju serije sa Prve nego sa Pinka. rofl
Jer je, je l' te, najkvalitetnija televizija na ovoj kugli zemaljskoj. lol1

Meni nije bitno koja serija gde i na kom kanalu ide, već kakva je priča.
Gledao bih neku seriju koja mi je dobra, pa makar i na Happyju išla.
Najgore TR serije su trenutno na Pinku (Elif, Zehra, CR), ali se isto tako mogu naći odličan cirkus Bahar i gledljiv treš Samanyolu.
Prva ima jako dobru Paramparçu i predosadnu Ferihu.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 01.08.16 2:40

Pretpostavio sam da će se većini vas svideti ova serija i rekao sam vam lepo da je gledljiva. smile2 A slažem se da liči dovoljno na meksičke serije, tako da nije to tipična turska serija. Osim toga, meni je glavna simpatična i prosečna. Uostalom, jeste pomalo jeftina, ali je mnogo definitivno bolja od amaterske Elif i dosadne Zehre u svemu. Nema veze što je režija loša, možemo da to zanemarimo kad su tu dobri glumci, scenaristkinje i par drugih stvari.

Odgledao sam na internetu pet turskih epizoda, pošto neću pratiti na TV-u. Iz epizode u epizodu je sve bolja i neću ništa otkriti, ali mogu da vam reći da moja draga Ajča i zmijica Hatidže dominiraju i vrtiće se dosta oko mladih (Zulal, Nedžat, Melek i Namik).

Držim palčeve da bude dovoljno gledana, ali verujem da bi dobro prošla u udarnom terminu i voleo bih da zameni Elif ili Zehru, iako znam da je to nemoguće.

Svaki komentar o ovoj seriji je dobrodošao. Pratite i uživajte smile2
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Stef on 01.08.16 2:52

@Markovic wrote:Nema veze što je režija loša, možemo da to zanemarimo kad su tu dobri glumci, scenaristkinje i par drugih stvari.

Upravo. Mene je baš briga da l' će režija da bude ovakva ili onakva ako je priča dobra.
Čak mi serija uz ovakvu režiju dođe ko komedija. rofl

Naravno da je bolje kad je režija odlična, al' ne mari ni ovako ako priča valja.

Serija je odmah dočekana na nož jer deluje jeftino i trešasto.
Naravno, kad su u pitanju kojekakve Televisine splačine (Natali, gledam tebe) gde su produkcija i režija 10x gore od ovoga, onda to nije bitno.
Bitno je da je Televisa i sve je oprošteno.

Da ne pričam kad krenu hvalospevi za razne Kara sevde koje pucaju od skupoće, ali sa scenariom od 0 bodova. I tamo imamo Hilal Saral koja pomenutu seriju očajno režira sa silnim bespotrebnim zoomovima, treskanjem kamere i polučasovnim buljenjima jedni u druge, al' jbg, šljašte kola, vile, avioni, kamioni, Buraci i ostali na sve strane, pa ne smeta.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Mara98 on 01.08.16 17:34

gledala sam sinoc i super je nastavljam da gledam al u 16 zato sto gledam paramparcad uvece videla sam na txt da ima svaki dan u 21 posle crne ruze

Mara98
New member
New member

Poruka : 34
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Maja on 02.08.16 0:03

Pogledala sam večeras novu seriju i tipična je navlakuša. mrgreen Zabavna, ima priču. Baš je kao meksička telenovela, turska serija na Televisa način, za opuštanje. Kad postane odmah gledana i hit, to je čudo na Pinku. Gledam dalje, odavno se nisam ovako zainteresovala odmah za seriju. lol1  Nije debilna kao Elif, mnogo je bolja i od Elif i od Zehre. Ima nešto što te privuče da pogledaš, a po mom mišljenju malo drugačija od drugih porodičnih. Još onaj deo za nasledstvo.
Ako je serija dobra, sve ostalo je manje bitno kod jeftinih serija. mrgreen

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 520

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top