EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Samanyolu

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Samanyolu

Post by Markovic on 30.09.16 2:41

I meni se čini da se završava sledeće nedelje tj. 9. oktobra. Kako god, ja je ne gledam i baš me briga smile2 Ali nikome nije prijatno da se puštaju epizode po 20-30 minuta. Neka se ugledaju na Prvu.

Pa, koliko se sećam, Nuket je dala krv Namiku, a završio sam seriju pre mesec dana lol1 Ti, Majo, izgleda da ne pratiš redovno ovu seriju, a Angel je potpuno u pravu plez

Ja ne volim ni Vildan ni Nesrin, ali mi je Vildan draža, mada Nesrin ima više uloga u karijeri. Meni su Eda i Nuket mnogo lepše od njih dve, a Eda mi je bila najdraži mladi ženski lik. Navijao sam da budu ona i Nedžat zajedno i da se venčaju, od toga nema ništa, a znao sam da nije moguće, jer je Nedžat ne voli. Pre svega, najviše me nerviralo što Zulal i Nedžat nisu priznali jedno drugom svoja osećanja pre kraja i to je trebalo dosta vremena da se skontaju i iskoristili Namika i Edu na neki način. Osim toga, Namik je neverovatno kukavica, mogao je da započne normalan i lep život sa Nuket, a ne da se ubije zbog nebitne osobe.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Maja on 30.09.16 13:01

Čemu ovaj smajli plez kao da sam napisala ne znam šta loše? E, to nije lepo, a ne ono za smejanje, smeh.
Taj deo kad je Nuket dala Namiku krv sam gledala u gledali ste. Tu epizodu nisam gledala. Neke epizode sam gledala na preskoke, neke epizode nisam uopšte odgledala i nisam redovno pratila ovu seriju. StefanJ je sve lepo napisao. Ne treba njega kritikovati.

Onaj komentar prethodni da ne bude spam, molim da mi prebacite u opštu temu.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 538

Back to top Go down

Post by Maja on 30.09.16 23:11

Opet mi je komentar za komentarom. mrgreen facepalm ali moram da prokomentarišem.

Prva greška mi je što nije u pitanju lična karta već Nuketina vozačka dozvola. Za ovo da stavim lol1. Arzu Kalkan i Mitat su solidan par, uvek pričali kolegijalno a i Belkis uvek ima planove. Zulal došla u kancelariju da vrati dozvolu Nuket, tu je šou bio. Zulal saznala da Eda i Nedžat hoće da se venčaju. Onda otišla prvo kod Nedžata u kancelariju, zatekla Edu i čestitala im. I ode iznervirana kod Nuket.
Nedžat zamolio Edu da izađe a Zulal odgovorila: ''Neka ostane''.

Jao, šta razmišljam. Upravni govor je pod navodnicima. Isto i ono Arzuino pitanje za Belkis: ''Jel ste ubili svog muža?''

Marković je sigurno ljut, ali uvek shvatim na svoj način i reagujem. Sorry.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 30.09.16 23:35

Nije Mitat nego Ali. Ali je ovaj Belkisin, Mitat bivši partner Andačovih.

Ne verujem da je Marković ljut, prosto nema zbog čega da bude. smile

Posting Freak

Poruka : 6276
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Markovic on 01.10.16 0:18

Majo, iskreno, nekako si mi čudna smile Pa, odakle ti to da se ljutim kad ni nemam razloga? A i dobro kaže Stefan smile2

Ma, ko kaže da si nešto loše napisala? To je onako običan smeško, malo šale i nisam ga stavio u negativnom smislu. A šaljem često taj smeško drugarima na Fejsbuku, Votsapu, pa i oni meni. Lepo je nama i to je sasvim normalno. Ti shvataš sve ovo previše ozbiljno i negativno.

No, piši pošteno da ne pratiš redovno ovu seriju smile2 Uostalom, Arzu i Ali jesu dobar par, a on nju baš zavoleo, dok Belkis nije nikada. Ma zanima ga baba? Pa, naravno da ne. Bogatstvo je čudo, pa možeš da imaš mladog ljubavnika kad god hoćeš smile
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 01.10.16 0:21

A, pa nemoj tako, znaš kako se ono kaže: Matora koka, dobra supa. roofl

Šalu na stranu, mislim da je Ali osetio neku prolaznu privlačnost prema Belkis.
Ali ne i ljubav, očigledno je da mu Arzuino društvo baš prija.

I da, ja za ovih ne znam ni ja koliko boluma nisam provalio da u seriji imamo 2 Alija, Belkisinog i ovog Melekinog profesora. roofl
Znam da se obojica zovu Ali, al' nikako ne povezujem da 2 lika u seriji imaju isto ime. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 01.10.16 1:36

Hahaha, dobra šala  smile2 Baš tako, i ja delim mišljenje da je neko vreme osetio privlačnost prema njoj, ali i bio je zainteresovan za nju iz finansijskih razloga.

Jao, da, hahahahaha, verujem ti... O tome nisam ni ja razmišljao! rofl Prvi put čujem i vidim da dva lika imaju isto ime u nekoj seriji.
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 01.10.16 13:37

Pa to je na neki način bilo povezano.
Bila mu je privlačna, a i u njoj je video sigurnost zbog toga što finansijski dobro stoji.
Mislio je da je zaljubljen u nju, zato je i oženio.

I ja prvi put vidim da neka serija ima 2 lika sa istim imenom. roofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Maja on 02.10.16 0:47

Da, Ali. U početku sam pomislila i pomešala da je Mitat.  stars  Po prvi put čujem da se u nekoj seriji 2 lika isto zovu. Jeste, ima 2 Alija u seriji. Tek sam sad shvatila, a bila sam uverena da je Ali Melekin profesor.

Mislila sam da se nisi naljutio zato što sam reagovala. Sve ozbiljno shvatam. Sad razumem. Napisala sam da nisam redovno pratila seriju jer nisam stizala. Ako ima nešto u vezi mog komentarisanja, što gledam ovu seriju, imam osećaj kao da me neko pita da priznam da li redovno gledam seriju zbog mojih grešaka u temi. Mogu i da prestanem da gledam seriju uskoro (od utorka), pa i neću više komentarisati. A serija je drugačija, nisam Ay yapimove gledala i dopala mi se.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Markovic on 02.10.16 1:48

Majo, sve je okej i opušteno, pa možeš da komentarišeš kad god hoćeš, ali samo malo manje ozbiljnosti smile winky

Ma, ne moraš da prestaneš, jer se završava za nekoliko dana. Počela je 28. epizoda.

Ja sam gledao dosta "Aj japimovih" serija, a većinom su dobre, ali ne mora da znači da su baš sve dobre, iako je to najjača i najbogatija produkcija.

Što se tiče toga što u nekoj seriji dva lika imaju isto ime, to je za mene malo neprofesionalno, iako u stvarnom životu poznajemo mnogo imenjaka. Ako se ne varam, Edže i Melek su dale to ime Kivanču (mislim da nisu pisale do kraja, a da jesu, bila bi mnogo zanimljivija serija nego inače), a drugi scenarista je došao kasnije i dao je Hakiju (profesoru, Melekinom vereniku) to isto ime ne sluteći da postoji još jedan Ali u seriji rofl
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top