EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Samanyolu

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Samanyolu

Post by Maja on 19.09.16 12:11

Melek se zaljubila u onog umetnika, profesora Alija. Pa ne mogu da verujem. Vrlo je čudno njeno ponašanje.
Juče su pustili rekapitulaciju 23. epizode, ja pomislih nije valjda da će da vraćaju 10 minuta od prethodne epizode. mrgreen Počela je 24. epizoda, dakle ostalo je još 5 epizoda. Očekujem da će svaku da podele na 3 dela pa da se Opasna ljubav završi u nedelju 2.oktobra. Ali moguće da je produže zbog Paramparčad. Tako je radnim danima kad počne ranije.

A sad kombinacije parova:
Zulal i Namik - Zulal ne voli Namika.
Nuket i Namik- dobro si pretpostavio Stefane da će Namik da bude sa Nuket, da će da trči za njom. naklon Poljubio je Namik Nuket, ćaskali, bili na večeri.

Pobegli njih četvoro (zaboravih ime mesta), Zulal i Nedžat bili zajedno i onda deo za stihove. A Melek zamišlja bajku, a verujem da je najiritantniji lik od svih serija, Stefane. Dobro si je opisao da je glupa, da iritira.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 561

Back to top Go down

Post by Stef on 19.09.16 13:59

A ne znam, meni je postalo dosadnjikavo.

Ovo sa odlaskom u onu kućicu je bzvz.
Em su profesor i Melek smor (ajd' bar ona ne histeriše i ne pravi dramu kao ranije), em i Zulal i Nedžat dave što nikako da se skontaju. bonk

Kako je krenulo, tek će nešto između njih biti u pretposlednjem bolumu. roll

Sad i ova Nuket glupača opet pada na Namika. facepalm

Jedino Belkis vadi situaciju, kad je došla pred Namikov stan pa ovi šapuću unutra da je ona došla, a ona Otvarajte, znam da ste unutra, čujem vas da šapućete. naklon rofl rofl rofl
A tek njen predlog da Namika vrati u holding da bi Nedžatu terala inat jupi

Posting Freak

Poruka : 6517
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.09.16 14:38

Nije Nuket glupača koja napada Namika, on se vratio na nju jer je video da od Zulal više neće dobiti ništa. Ona je glupača što guta njegovu priču posle svega. Jbg, očigledno je zaljubljena. sad

Meni je Melek ok sad sad kad ima svog galana, ne smara oko Nedžata. Ali njihova priča smara, da. lol1

Moderator

Poruka : 8151

Back to top Go down

Post by Stef on 19.09.16 14:49

Pa nisam mislio da ona njega juri nego da pada na njegovu priču. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.09.16 16:00

Ja sam pročitao napada rofl rofl rofl nisam dovoljno zumirao na mobu. lol1

Moderator

Back to top Go down

Post by Maja on 21.09.16 21:22

Pa ovo je cirkus veliki samo tako. Belkisini planovi, hoće da vrati Namika u firmu (holding), baš da prkosi Nedžatu.  Belkis unajmila advokaticu Arzu Kalkan. Pa kad je Arzu upitala: Jel ste vi ubili svog muža? Kako je Namik uporan i nasilan prema Zulal, muči je što se tiče osećanja. sad  facepalm Zulal mu rekla da ga ne voli. naklon Tako mu i treba jer hoće Nuket. A Namik ostavio Nuket trudnu, samo radi koristi je ponovo sa njom (verovatno). Saznalo se, Eda je Namiku samo izgovor. Zulal saznala da je Namik bio sa Nuket. ziveli Jel u pitanju Mitat što je bio sa Belkis u večerašnjoj epizodi?

Last edited by Maja33 on 21.09.16 23:02; edited 1 time in total

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.09.16 21:41

Znači oni su nenormalni, već četiri dana ne mogu da puste celu 24 epizodu. A ovo je serija kod koje epizode traju 1h20min najduže...

Oni puštaju po 20 minuta epike sa sve špicom, gledali ste i gledaćete... Ovo ima da ide još 3 nedelje minimum, sa ovakvim tempom. besan besan besan

Bukvalno ću skinuti epike 25-29 i odvrteti na x2 ili x4 i doviđenja. cool

Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 21.09.16 21:46

Debili.

Ja sam i ranije razmišljao da prevrtim do kraja, ali kad je već situacija takva, zasigurno ću da to očistim za vikend.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 22.09.16 4:33

Ccc, budale, ali ništa novo... Uzgred, hvala Bogu, ja sam već odavno završio sa gledanjem na internetu, pa sam miran cool

Stefane, obavezno to očisti što pre i ćao smile2
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Maja on 22.09.16 22:15

Puštaju samo 20-25 minuta, nekad do 30 minuta. Zulal rekla Namiku da je bolesnik. Namik je pokušao da siluje Zulal? Angel bolje zna šta je tačno. I još situacija oko Melek i profesora. Ako je tako, upropastili su poslednje epizode. Kako je iritantan lik Namik. Samo da bude kad su Zulal i Nedžat zajedno. Eda pokušava da se približi Nedžatu.
Kakva režija, baš je treš. Sad kad treba da odemituju, da završe jeftin treš, oni našli da puštaju po malo 3-4 dana. Razmišljam i ja da odgledam do kraja, te 4 epizode, ali ne znam da li ću. Pa da, ovo neće izgleda trajati samo još jednu nedelju.

Last edited by Maja33 on 22.09.16 22:34; edited 1 time in total

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top