EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La familia de al lado

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La familia de al lado

Post by laki on 18.07.11 5:13

Logično je sve to cesces samo mi u prvi max to bilo nepoznato. Posle sam počeo da se prisećam i kad se Ignasia i Eva sretnu u zatvoru. naklon Tu je i ona scene Renata, slepog Benje i Rebeke u crkvi i svašta nešto ... mrgreen

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.07.11 17:45

Pisao sam juče TVN-u, tj. osobi koja je zadužena za štampu kod njih i pitao za resumenes i fotos LFDAL, dobio sam ovaj odgovor:

Hola Stefan, te cuento que nosotros como canal no hacemos resúmenes de los capítulos. En la página web de nuestro canal hay una parte dedicada exclusivamente a nuestras teleseries donde podrás encontrar información de la producción, su historia y personaje y también fotografías.
El resto de la información de teleseries ya estrenadas está también en el sitio web, y las que aún no han debutado hay que esperar para que el sitio las suba oficialmente de acuerdo a los planes promocionales estipulados internamente.
Saludos cordiales,
Marcela

Ona mene to malo zajebava? odlepio Naglasio sam u svom mailu da mi trebaju HQ fotografije, jer male ne služe baš za štampu. Mada sa druge strane, Telemundo je zadužen za distribuciju LFDAL za internacionalno tržište, tako da verovatno treba tražiti materijal od njih, samo što mi je malo bzvz da ih pitam za LFDAL, jer oni sad imaju svoju verziju koju guraju. roll Tako da mi na kraju ostaje samo distributer koji je LFDAL kupio za teritoriju ex YU, valjda mi izađu u susret. cesces

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2872
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Matko on 21.07.11 0:01

Resumenes??? blink O čemu ona? rofl

I još te uputi da ima na webu. A bome su im slike stvarno kvalitetne. Za novine, nema što. facepalm
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.07.11 0:12

@Matko wrote:Resumenes??? blink O čemu ona? rofl

Pa sadržaji epizoda. winky Doduše TVN epizode se ne poklapaju sa inter epizodama, al svejedno. Kontam da svaka produkcijska kuća radi sažetke epizoda svojih serija koji se objavljuju u novinama, to je potpuno normalna stvar. Al ne, oni ne rade. ranting
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 21.07.11 1:21

@Stefan wrote:Pa sadržaji epizoda. winky Doduše TVN epizode se ne poklapaju sa inter epizodama, al svejedno. Kontam da svaka produkcijska kuća radi sažetke epizoda svojih serija koji se objavljuju u novinama, to je potpuno normalna stvar. Al ne, oni ne rade. ranting

Ma da, tek sam kasnije skontao da si je pitao i za to. winky Čudim se zašto ti na pitanje o fotografijama odgovara o resumenima. stars mrgreen

A da baš nemaju i oni HQ fotke, ne vjerujem. :<_<: Ipak je njihova produkcija, Telemundo je samo distributer. Pa na raznim stranicama piše da su njihove fotke, evo ovdje npr :

http://megagalerias.terra.cl/galerias/entretenimiento/index.cfm?id_galeria=52612

Lijepo ispod piše : Fotos: Gentileza TVN

Znači da su ih dobili direktno od njih. hmm I to sigurno u HQ, samo su ovdje smanjene za web.
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.07.11 1:45

Ma naravno da imaju fotke, ima po netu masa, ali nisu HQ. Uostalom, dosta scanova se može naći po netu isto, intervjui sa glumcima i slično, tu su fotke iz LFDAL i morale su biti HQ kad je rađen prelom za štampu. roll Al znaš kako, kontam da njih baš briga da im se novele promovišu van Čilea, jer oni to rade za svoju zemlju, posle Telemundo preuzima distribuciju (i usput uradi i svoje verzije koje postanu mnogo uspešnije od originala zzzzz ), a tražiti od Telemunda sada slike iz LFDAL kad oni guraju LCDAL... Besmisleno je. cesces

Zahvaliću se Marceli na odgovoru i zamoliti je da mi prosledi kontakt osobe koja uređuje njihov sajt ili koga kod, a da je zadužen za promociju. Jer ona se očigledno pravi mutava. No dobro, ako sa njima ne uspem, tražiću foto materijal od našeg distributera. smile

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 22.07.11 19:06

@sava wrote:zasto je javier osamario Pilar onda?
I šta bi sa ovim pitanjem? zvizd U kom delu ... bilo je mnogih takvih šamara :<_<:

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bad boy on 22.07.11 19:11

Jel to ona scena kad se Pilar izdrala na njega, a onda ga uhapsili? zbun
Ili ta scena ne postoji... ?? blush
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Matko on 22.07.11 22:48

Ccc, kako se ne sjećate. tease1

To je bilo u 33. epizodi, Javier je ošamario Pilar jer su se posvađali. On je došao doma, i zatekao ju kako razgovara sa Gonzalom, pa joj je kasnije počeo srati : Što ti misliš da sam ja budala? Bla, bla ...

I nije ju šamarao više puta, mislim da je bilo samo tad. Znam da je bilo toliko dramatično da je on tu večer čak prespavao u hotelu, ili tako nešto. Neugodno je iznenadio i samoga sebe. lolsign
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sava on 22.07.11 23:29

Tako je Matko mrgreen

Chascas je napisao na fejsu: ‎"La Familia de al lado" también se está viendo en varios países, sobre todo de Europa del Este. Todavía no sé la lista definitiva...

samo da krene i kod nas ikada!
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1904

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top