EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La mujer en el espejo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: La mujer en el espejo

Post by Marido98 on 30.07.16 15:03

Mene je ova serija ugojila... hahahah Ali ozbiljno. Bio sam u stanju da pojedem 20 kesa cipsa dok je gledam od nervoze. Bas mi je u lepom secanju ostala. Ali secam se da sam imao nekih problema sa Foxom u to vreme, nisam ga hvatao u gornjem delu kuce, pa sam u to vreme uvek silazio kod babe i dede da gledam. Bilo je zanimljivo bas.

Senior member

Poruka : 841
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Srki22 on 22.12.16 1:43

Iako je skroz nerealna, serija kida! smile2

Ne pamtim da je bilo dosadnih epizoda. Ko voli dobru zabavu, jos i SF, nece se pokajati ako ovo pogleda.

Barbara mi je jedna od najdražih negativki. Skroz mi je neverovatno da 3 glumice tumače jedan isti lik. Vergara je bila odlična, Paola zanimljiva i smešna, ona treća sto je glumila monstruma i operisanu Barbaru je isto OK, mada su stvarno napravili cirkus sa tim promenama lica rofl

Drago mi je što je Barbara imara ozbiljnog neprijatelja, onu što je proganjala sa crnim rukavicama i što je u početku to bila misterija.

Ne sviđa mi se što se na kraju vratio ("vaskrsnuo") onaj Juan Tobias, ne kontam čemu to,...i ono pucanje u Markosa, nakon čega je ostao neplodan, skroz nepotrebno... nekako na kraju kao da su se smorili sa serijom i počeli izmišljati svašta...nisam skontao takođe kako je Barbara uspela da umesto nje sahrane Xiomaru...

Sve u svemu, dobra je serija, lagana, nepredvidiva, drugačija, sa odličnim glumcima. Paola je zaista prelepa, ostavlja bez daha u ovoj seriji... cool
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 67

Back to top Go down

Post by Stef on 22.12.16 1:59

Da, serija je imala milion i jednu nelogičnost, ali je uprkos svemu bila prezabavna. roofl
Baš sam je voleo na Foxu. aw

Paola je uvek prelepa. aw

Dobro me podseti na seriju, mogao bih da je repriziram. roofl

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2